Witaj!

Temat skargi: Skarga na WhoAreYou - MG, nadużywanie uprawnień
Silexan
Mugol


 
#4
Jak juz mówiłem na mnie donos wpływu nie mial a raczej na Nieogara. Ale zostałem poczęstowany screenem, wiec póki wątek otwarty to zapytam. Czy w logach są jakieś akcje robienia fotografii, obserwacji? Bo do nas ani jedna akcja takich zachowań nie dotarła.

[Obrazek: unknown.png]

Cytat:Pewien gracz odegrał normalnie akcje na serwerze robienia zdjęcia, przeglądania ulotek propo niepożądanych, by upewnić się, ze to na pewno On (Silexan). Następnie odegrał wysyłanie sowy i wysłał mi ją skryptowo.

A nawet jeżeli to dalej uważam akcję za wyjątkowo mało ambitną bo zrozumiałbym jeszcze jakiegoś łowcę głów. Ale nie rozumiem gdy wbijam na serwer pierwszy raz chyba od kwietnia, to losowa nastolatka przypomina sobie nagle jakiegoś faceta o którym było głośno gdy jeszcze sama nie była przed hogwartem, wyciąga aparat cyka mu zdjęcia a potem bez konsultacji czy nie ma zmian w wyglądzie porównuje z listami niepożądanych. Dla mnie wszystko, dalej niech gada Nieogar.



Wiadomości w tym wątku
RE: Temat skargi: Skarga na WhoAreYou - MG, nadużywanie uprawnień - przez Silexan - 03.09.2019 23:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.