Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
deadh_cross
Czarodziej




Posty: 3
Tematy: 3
Paż 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Lia Darkflame
Miejsce urodzenia: Szpital Świętego Munga w Londynie
Status krwi: 69%
Cechy charakteru: Postać jest typem samotnika oraz nie lubi tłumów ludzi. Jest ona odważna i ambitna.
Wygląd postaci: Lia jest wysoka oraz szczupła, Jej oczy są ciemno-zielone, posiada długie brązowe włosy z zielonymi końcówkami, a jej cera jest bardzo blada, ubiera się naj częściej w kolory moro oraz czarne, ma kościstą twarz i ręce, ale za to silne.
Historia postaci: Mieszkała ona w małym miasteczku w wielkim domu. Miała tylko jednego przyjaciela, który wyjechał więc została sama. Była ona odrzucona przez rówieśników więc zaczęła uprawiać sport i skupiła się na magii. Jej rodzice ciągle jej powtarzali, że jest czarodziejem i żebym nie zadawała się z mugolami.Marzeniem jej było dostanie się do Hogwartu gdzie dostała by się do slytherynu.

Udziel poprawnych odpowiedzi:
Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?
Hej, mam na imię Lia Darkflame, a ty jak się nazywasz?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)
Nie, niestety nie wiem.


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
* zabiera* Dziękuję, to dla mnie?

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Od brata.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Tak

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez deadh_cross - 06.10.2019 18:55
RE: Podanie na Ucznia - przez Durandil - 06.10.2019 19:02
RE: Podanie na Ucznia - przez CzarnaMoc - 07.10.2019 21:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.