Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
Dupa
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Paż 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Cucumber

Miejsce urodzenia: equestria 

Status krwi: 60%

Cechy charakteru: no ja bym chcial jakis kozak czarodziej naprzyklad Harry potter albo gandalf

Wygląd postaci: stary dlugie szare włosy wysoki duzy nos.

Historia postaci: był jednym z Majarów o imieniu Olórin. Uchodził za najmądrzejszego wśród Majarów mieszkających w Amanie, przebywał często w Lórien, wiele wędrował i nierzadko odwiedzał dom Nienny – od niej to nauczył się cierpliwości, spokoju oraz umiłowania dla wszystkich istot zamieszkujących Ardę[3]. Olórin bardzo kochał Quendich, także tych przebywających w Śródziemiu. Przebywał wśród nich w postaci niewidzialnej lub przybierał postaci jednego z nich, dzięki temu Pierworodni nie wiedzieli, skąd pochodzą wizje oraz pomysły, które do nich wtedy przychodziły.

Na naradzie Valarów jego kandydaturę do udania się do Śródziemia zgłosił sam Manwë, a poparła go Varda. Olórin uważał się za zbyt słabego do takiego zadania, bał się także Saurona. To tylko utwierdziło Manwëgo w jego postanowieniu.



Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

No siema mordo ja nazywam sie gandalf a ty jak masz na imie



Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)
Skąd mam wiedziec mordo mieszkam w krakowie


Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
Dzieki mordo za zupe


Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
od pewnej niewiasty



Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
tak


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez Dupa - 11.10.2019 16:05
RE: Podanie na Ucznia - przez CzarnaMoc - 11.10.2019 16:37

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.