Witaj!

Odrzucone Podanie na Ucznia
espod12
Czarodziej




Posty: 5
Tematy: 3
Paż 2019
0
#1
Imię i nazwisko: Steve Wall

Miejsce urodzenia: Szpital w Bristolu

Status krwi: 50%

Cechy charakteru: Zdeterminowany, uczciwy, pracowity, sumienny, ciekawski, koleżeński

Historia postaci: Steve White urodził się 16 września 2008 roku w szpitalu w Bristolu. Jego ojciec nazywa się George i jest czystej magicznej krwi. Anna, czyli matka Steve'a pochodzi z mugolskiej rodziny. Na codzień chłopak mieszka w Bristolu, tam gdzie się urodził. Ojciec codziennie uczył Stevena po trochu magii. Jednak wiedział, że i tak chłopak zostanie zaproszony do Hogwartu. Syn Georga ma sowę, którą nazwał Hedwigą, ponieważ zawsze ciekawiła go historia Harrego Pottera. Rodzice młodego czarodzieja byli w Gryffindorze, dlatego i on chciał pójść śladem swych rodziców. Pewnego dnia, kilka dni przed 11. urodzinami Steve'a przyszedł list z Hogwartu. Młody czarodziej został zaproszony do jedynej w swojej rodzaju Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.


Udziel poprawnych odpowiedzi:

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: Cześć, jak się nazywasz?

(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie jako twoja postać oraz zapytaj ucznia o jego imię i nazwisko)

Cześć. Jestem Steve White, a ty?

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: (Ej, wiesz gdzie jest Pałac Kultury w Warszawie?)

(Odpowiedz pełnym zdaniem na zadane pytanie OOC)

Dokładnie nie wiem, czekaj pokaże ci na Google Maps.

Pomocnik UczeńKlasa1 [StevenJeffkins]: *podaje Ci talerz, wypełniony jakąś zupą*
(Zareaguj na czynność Stevena)
Dzięki Steven. Jesteś spoko mordą.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: znalazłem stary filmik na youtubie jeszcze ze starą nazwą serwera i wydawał sie spoko



Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? tak


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Ucznia - przez espod12 - 19.10.2019 22:00
RE: Podanie na Ucznia - przez RoxStars - 20.10.2019 00:15

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.