Witaj!

[Apelacja] Edgar
Matthew10
Azkaban




Posty: 577
Tematy: 33
Lip 2017
Hufflepuff

#1
Osoba nakładająca karę:
em411
Powód nałożenia kary:
Beczki knutów.
Czas trwania kary:
perm
Opis sytuacji:
Szczerze? To powiem, tyle że zostałem złapany na posiadaniu pod domkiem skopiowanych knutów ileś tam tysięcy, nie pamiętam ile tam było. A przechodząc dalej to zmija napisała do mnie wiadomość ,,ciekawe masz włości, za ciekawe pienioszki''. Kilka godzin później próbując wejść na hapla mam informację, iż zostałem zbanowany.
Argumentacja:
Przechodząc do argumentacji - może i skopiowałem a może nie, ale niech będzie już że skopiowałem i żałuję tego. Nie kiedy są osoby, co mają zaniki pamięci i nie pamiętają danych czynów. Chciałem sprawdzić dowody, czy byłem w postaci logów, no ale format kompa i no.. Ale tak czy siak żałuję tego. Mimo to nie wykorzystałem tych knutów do niczego, a siedziały sobie w tamtej skrzynce. Ale pisząc dalej co do argumentacji to zależy mi mimo to na grze na tym serwerze. Wiele czasu właściwie spędzać mogę, a widząc, że jest wiele "nowinek" to i tak gracz który wcześniej nie miał ochoty grać z powodu no nudy, która tam była a konkretniej chodzi mi o to, iż gra wyglądała na afczeniu przed 3 miotłami lub ws, czy też chodzenie na lekcje i afczenie tam itd. A mam jedną tą postać na której jednak mi zależy. A miałem plany co do Edgara. Postać Matthewa właściwie to mało interesuje mnie od jakiegoś czasu, a miałem zamiar i tak archiwizować tę postać. Więc podsumowując żałuję tych knutów co miałem pod domkiem - szczerze mówiąc to nawet nie użyłem ich do zakupu domu, ani niczego. Po prostu sobie tam były. A jak zmija pisała że ciekawe mam domy. Ciekawe tylko jakie? Te które mam obecnie zostały zakupione w poprzednim roku kalendarzowym (2018) a konkretnie to w wakacje więc no minęło ponad 1 rok kalendarzowy nawet. Raczej nie mam co więcej pisać. Czekam na odpowiedź. Tyle z tego co mogłem napisać.



Wiadomości w tym wątku
[Apelacja] Edgar - przez Matthew10 - 01.11.2019 00:05
RE: [Apelacja] Edgar - przez em411 - 02.11.2019 04:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.