Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Dorosłego
xkrokolTV
Czarodziej




Posty: 16
Tematy: 9
Gru 2016
2
Hufflepuff
#3
AlexiTheWolfie napisał(a): (07.12.2019 21:44)Wstrzymane.
"Gdy już nadszedł ten czas, chłopak razem z rodziną przeszli przez ścianę na King Cross, która przeniosła ich na peron 9 i 3/4. Tam razem się pożegnali i wsiedli do Pociągu, który zaraz po chwili odjechał."
wsiadł z rodziną? Huh?
"po tym, jak Marcus rozpakował się, zszedł na dół na dziedziniec i zauważył tam Emmę, lecz gdy podszedł do niej ta zupełnie go nie pamiętała. Lecz Marcus nie chciał się poddać, cały czas walczył i stopniowo przypominał jej o wydarzeniach, które szybko spędzili; i tak minął cały rok Marcusowi na nauce i pomaganiu Emmie różnych sytuacji gdy nadszedł kolejny rok pożegnania z hogwartem tak minęło mu kilkanaście tygodni w nauce i pomaganiu swojej przyjaciółce w odzyskiwaniu pamięci, gdy już wszyscy pożegnali się z nauczycielami ruszyli w stronę portu aby przepłynąć w stronę pociągu, by wyruszyć na wakacje do domu. po wakacjach wrócił do szkoły aby rozpaczac nowa trzecia klasę."
Masło maślane
"gdy nadszedł już czas pożegnania się z szkoła (3 lata później) marcusowi został ostatni rok szkolny. "
To w końcu koniec czy nie koniec szkoły? A może jednak kiblował ze swoją ukochaną?
"Jest on również bardzo pomocny; nigdy nikomu nie odmawia i bardzo lubi to robić." Odmawiać?
"Jest on również wolnomyślący, przez co aby odpowiedzieć na jakieś pytanie musi dłużej pomyśleć i słynie też z tego, że czasem podejmuje decyzje zbyt pochopnie."
Zaprzeczasz samemu sobie
Nadal zbytnio nie widzę w postaci oryginalności (może poza epizodem Emmy, ale to raczej ona jest oryginalna), ale krótsze segmenty (wygląd i charakter, akcja w sumie też) napisane są całkiem znośnie. Zobaczymy, jak się wybronisz...
PS. i jak je zapisujemy?
3 szanse, 3 dni na poprawę.
Podanie zostało poprawione mam wielką nadzieję ze zostanie pozytywnie rozpatrzone Smile

"Jest on również bardzo pomocny; nigdy nikomu nie odmawia i bardzo lubi to robić." Odmawiać?
Chodziło mi oto że Marcus jest bardzo pomocny i nigdy nikomu nie odmawia pomocy Smile

"Jest on również wolnomyślący, przez co aby odpowiedzieć na jakieś pytanie musi dłużej pomyśleć i słynie też z tego, że czasem podejmuje decyzje zbyt pochopnie."
A tutaj faktycznie strzeliłem gafę ponieważ napisałem że jest człowiekiem wolnomyślącyma a następnie że czasem zbyt pochopnie podejmuje decyzje Smile

PS.Odrazu przyznaję się że nie jestem orłem z języka polskiego w interpunkcji,stylistyce itd. Lecz staram się pisać by podanie miało ręce i nogi Smile



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Dorosłego - przez xkrokolTV - 30.11.2019 22:02
RE: Podanie na Dorosłego - przez AlexiTheWolfie - 07.12.2019 21:44
RE: Podanie na Dorosłego - przez xkrokolTV - 10.12.2019 18:54
RE: Podanie na Dorosłego - przez AlexiTheWolfie - 10.12.2019 19:51
RE: Podanie na Dorosłego - przez xkrokolTV - 11.12.2019 18:33
RE: Podanie na Dorosłego - przez AlexiTheWolfie - 13.12.2019 10:16

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.