Witaj!

[APELACJA] kacpi1310 - forum, discord, serwer
kacpi13101111
Czarodziej




Posty: 14
Tematy: 1
Sty 2020
18
#1
Osoba nakładająca karę: Froxel
Powód nałożenia kary: Odwalanie, podrabianie zgód, i wiele więcej..
Czas trwania kary: perm
Opis sytuacji: Zapewne większość z Was - czytających tę zgodę - zna mnie z tej złej strony na serwerze Hapel.pl . Odwalałem, napsułem dość sporo krwi ekipie i zaszkodziłem wielu graczom. Nie miałem najlepszego epizodu. Nie rozumiałem wiele rzeczy, mój prawdziwy charakter dopiero się kształtował, zachowywałem się jak [tu wstawcie obraźliwe słowo synonim idioty czy coś]. Administracja wiele się nie zmieniła, także wszyscy raczej pamiętają co zrobiłem, i nie ma potrzeby rozwinięcia tego punktu


Argumentacja: Od ostatniego ,,definitywnego'' bana wiele się zmieniło. Minął piękny rok, rozwinąłem się pod względem spełnienia własnych ambicji, poznałem sporo fantastycznych osób. Wiem, że zabrzmi to banalnie, ale - nauczyłem się żyć. Powiedziałbym, że się zmieniłem, ale po tym jak dostałem 3 bany w tym samym tygodniu, po każdym powtarzając dokładnie to, nikt by w to nie uwierzył, więc tego nie napiszę. Chciałbym wrócić na Hapel, do tej wspaniałej społeczności której tak bardzo mi brakowało - tworzyć historię. Uważam, że mogę zaoferować serwerowi wiele dobrego, i chce to udowodnić wracając na serwer.


Przepraszam.

kacpi1310



Wiadomości w tym wątku
[APELACJA] kacpi1310 - forum, discord, serwer - przez kacpi13101111 - 20.01.2020 00:05

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.