Witaj!

[APELACJA] Aurelius
Hallgraves_Family
Czarodziej




Posty: 54
Tematy: 14
Kwi 2019
103
#1
Osoba nakładająca karę: Tyke/George
Powód nałożenia kary: CK
Czas trwania kary: Permenentny.
Opis sytuacji: Pragnę odwołać się od CK. Robiłem to już przez panel zgód, nie cały dzień po odbyciu się akcji jednak zostałem przekierowany tutaj na forum. Piszę ponieważ w całej akcji wyszło wiele nieporozumień.
 Moim zdaniem pojawiło się nawet PG. Jak wiadomo wszelkie błędy
 w akcji CK rozpatruje się na korzyść osoby poszkodowanej. Mimo mojego pożegnania, odsapnąłem, ogarnąłem się i trzeźwo spojrzałem na logi z gry. Na kreacje postaci poświęciłem na prawdę dużo serca i czasu dlatego postanowiłem o nią zawalczyć.

Na miejsce zbrodni udałem się tylko i wyłącznie dlatego by udowodnić innym graczom, że jestem osobą, która nie robi MG ani nie unika akcji. Co wyraźnie zaznaczałem idąc na świadome spotkanie z organizacją mając na chacie 7 znanych nicków przestępców.

A teraz zapraszam do zapoznania się z moją argumentacją:
Poniżej przedstawiam akcje wyciągniętą prosto z MOICH logów. Oczywiście, jeżeli zajdzie takowa potrzeba zawsze możecie zweryfikować jej wiarygodność, zachęcam do porównywania logów wraz ze swoimi, być może mój tabby chat wszystkiego nie załapał.

1. SS -> Dokładne miejsce przebywania Aureliusa.

2. SS -> Miejsce gdzie przebywał Tyke razem z Xardasem. (Za ścianą, drzwiami)


Argumentacja:

1. Animagia oraz rzucanie zaklęć przy pomocy różdżki lecz niewerbalnie nie wywołuje hałasu.
2. Nawet jeżeli osoby były pod zaklęciem wyostrzania zmysłów to mam wrażenie, że nie powinni usłyszeć mnie przez ściany, gdzie na dworze panować mogą różne warunki atmosferyczne.
3. Gdy wleciał nietoperz od razu była reakcja, tak jak by każdy wiedział, że moja postać jest Animagiem, co oczywiście ukrywałem.
4. Myślę, że od momentu przemienienia się w oznaczonym punkcie. Przez rzucenie 2 krótkich zaklęć powinno minąć znacznie mniej czasu niż. 
a) Zareagowanie na "jakiś" dźwięk gościa, który stoi za ścianą kondygnacje wyżej. No I PG.

Cytat:
  1. [23:27:53] [Client thread/INFO] [TabbyChat]: [CHAT] [L]Dorosły [GeorgeSmith]George_: **Klasztor został odrestaurowany - Nie mam mowy o nietoperzu. Jeśli cokolwiek usłyszeli George**

  2. [23:27:53] [Client thread/INFO] [TabbyChat]: [CHAT] [L]Dorosły [GeorgeSmith]George_: **Machnął ręką przed twarzą Ethana.**

Tyke w akcji napisał "Jeśli coś usłyszeli" jednak to oni sami sobie stwierdzili, że tak mogło być. Dźwięk stania w kącie za kilkoma ścianami, na dworze, gdzie szeleszczą liście, wieje wiatr jak dla mnie kicha. Nie widziałem jednak żadnej innej akcji prócz akcji tyka jeżeli chodzi o próby usłyszenia mnie. 

b) Wyjście na balkon, czyli również otworzenie drzwi.
c) Założenie barier, bo jak wiemy barier nie zakłada się w 5 sekund. 

5. Panowie przyczepili się mnie o 1 minute, czasu rzeczywistego gdzie cała akcja IC mogła by zostać zamknięta w kilku minutach a nie pół godzinie, sugerując, że nie zdążyłem teleportować się dzięki świstoklikowi na czas. I faktycznie na chacie w momencie odegrania świstoklika była godzina [23:20:55] a więc czepianie się o 55 sekund. Ponieważ miałem odegrane tworzenie świstoklika na godzinę 23:20. A więc najzwyczajniejsze czepialstwo.

6. BARIERY

Cytat:Postanowienie odnośnie Barier:
Każdy gracz, który potrafi rzucać najtrudniejsze bariery liczy się jako obszar 10x10, jeżeli Twój dom zajmuje obszar 50x50 to potrzebujesz 5 graczy, aby rzucić np. Protego Horribilis.

1. Ethan Dragovich może i jest postacią dorosłą ale śmiem wątpić iż opanował barierę Protego Horribilis by móc narzucić barierę o wielkości 10x10. Pytanie czy opanował zaklęcie Protego Totalum, które jest zaklęciem dodatkowym.
Ale nawet jeżeli uznamy, że je potrafi i założy barierę 10x10 to:
2. Zakładanie barier nie trwa 1 minuty.
3. Odegrałem o wiele wcześniej całą akcje ucieczki, a więc w czasie realnym.
4. Protego Totalum było zakładane przez 1 osobę i wzmacniane zaklęciem przez drugą osobę - Fianto Duri 

Cytat:Fianto Duri** – Tak jak Repello Inimicum jest to tymczasowe zaklęcie zdolne wzmocnić Protego Maxima przeciwko zaklęciom z dziedziny czarnej magii. Zaklęcie działa tak długo, jak długo czarodziej aktywnie je utrzymuje.

Mimo to została odegrana akcja iż moja postać jeżeli chciała wylecieć to została zdezintegrowana - co tak działać nie powinno.

5. Po dokładnym zbadaniu miejsca w którym znajdował się Ethan i Aurelius przy pomocy moderatora udało się stworzyć mapkę zasięgu Bariery o wymiarze 10x10.


 


Opis: Klocki na górze wskazują miejsce przebywania Ethana i zasięg jego bariery przy założeniu, że potrafi Protego Horribilis czyli założyć barierę 10x10.

Klocki na dole opisują pozycję Aureliusa. 

Wniosek: Bariera nawet nie powinna objąć go swoim zasięgiem. Wniosek drugi, gdyby obydwoje rzucili bariery w tym samym czasie a każda z nich zajmowała by obszar 10x10 to nawet by się nie stykały.


Dlaczego nie uwzględniłem tego wtedy?
Odpowiedź jest prosta, wszystko działo się szybko, było odegrane mocno chaotycznie, przez całą akcje zgadzałem się i starałem się odpisywać na wszystko jak najlepiej potrafię, ani nie terminatorząc, nie chciałem bowiem zbędnych kłótni.

Proszę o niewypowiadanie się osób nie zamieszanych w akcje pod apelacją.



Wiadomości w tym wątku
[APELACJA] Aurelius - przez Hallgraves_Family - 27.02.2020 22:35
RE: [APELACJA] Aurelius - przez merlin0 - 27.02.2020 22:54
RE: [APELACJA] Aurelius - przez Hallgraves_Family - 27.02.2020 23:04
RE: [APELACJA] Aurelius - przez Kugacz - 28.02.2020 02:57
RE: [APELACJA] Aurelius - przez Hallgraves_Family - 28.02.2020 03:34
RE: [APELACJA] Aurelius - przez VOLPE - 28.02.2020 04:24
RE: [APELACJA] Aurelius - przez kiter96 - 28.02.2020 12:32
RE: [APELACJA] Aurelius - przez macuieh - 28.02.2020 12:33
RE: [APELACJA] Aurelius - przez Leonard - 28.02.2020 15:10
RE: [APELACJA] Aurelius - przez WhoAreYou - 28.02.2020 15:15
RE: [APELACJA] Aurelius - przez asloniu2 - 28.02.2020 16:20
RE: [APELACJA] Aurelius - przez Hallgraves_Family - 28.02.2020 18:31
RE: [APELACJA] Aurelius - przez Tlenusss - 28.02.2020 19:04
RE: [APELACJA] Aurelius - przez asloniu2 - 28.02.2020 19:09
RE: [APELACJA] Aurelius - przez Hallgraves_Family - 28.02.2020 19:38
RE: [APELACJA] Aurelius - przez Hallgraves_Family - 06.03.2020 20:32
RE: [APELACJA] Aurelius - przez em411 - 17.03.2020 23:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.