Witaj!

Karta postaci George Brickman - Uczeń Klasa 1
Biriky_Tsara
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Maj 2020
1
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
George Brickman

Wygląd Postaci

[Obrazek: glBIgre.png]


STATUS KRWI
75%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Fleetwood, 3 Lancaster Gate

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Ravenclaw

CHARAKTER POSTACI:
Od dziecka interesowałem się głównie sportem, próbowałem różnych sportów takie, ale najbardziej polubiłem piłkę nożną. Nawet przez kilka lat trenowałem. Trenerzy uważali, iż jestem dosyć szybki i zwinny. Według mnie potrafię być w niektórych sytuacjach arogancki, co jedynie potęguje moją zdolność wpadania w kłopoty, a to niestety kończyło się częstymi siniakami, gdyż jestem słaby fizycznie i nie potrafiłem się bronić. Mimo wszystko jestem osobą sprawiedliwą, dla której w rywalizacji najważniejsze jest fair play, ale nie oznacza to, że nie lubię czasami naginać zasad.

HISTORIA POSTACI:
Całe dzieciństwo spędził głównie na podwórku ze swoimi znajomymi podczas różnych zabaw lub grania w piłkę nożną, najwięcej czasu spędzał ze swoim znajomym John'em. Jego magia przejawiała się, gdy przez zdenerwowanie wszystkie sztućce w domu znikały a po przeminięciu pojawiały się od nowa. George naciskał na rodziców, aby wtajemniczyli go w świat magiczny, ponieważ rodzice próbując mu wyjaśnić te zjawiska przypadkiem powiedzieli o jedno zdanie za dużo i po kilku dniach w końcu wszystko mu wyjaśnili, mimo wszystko rodzice byli zadowoleni, gdyż prędzej czy później musiał się o tym wszystkim dowiedzieć, a jedyną osobą nastawioną do tego negatywnie była jego babcia Genevieve, która jako jedyna w rodzinie była mugolką.



Wiadomości w tym wątku
Karta postaci George Brickman - Uczeń Klasa 1 - przez Biriky_Tsara - 02.05.2020 23:43

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.