Witaj!

Karta postaci James Davies - Uczeń Klasa 1
GeNezeer
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Cze 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
James Davies



STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Greenwich 2

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Nie uważam się za osobę mądrzejszą od innych. Jestem miły, przyjacielski i odważny. Umiem angażować się całkowicie w daną sprawę. Potrafię być szczery do bólu, co czasem przynosi mi się we znaki, ale próbuję się powstrzymywać. Z łatwością wypowiadam się na każdy temat, bo jestem dość gadatliwy, a krytyka, co do mojej osoby bardziej mobilizuje mnie, niż zatracam się w smutku. Mam pełno pomysłów, lubię czasem poszaleć, ale w graniach rozsądku. Trudno mi usiedzieć w jednym miejscu. Nie należę do typu ludzi, których jedynym życiowym celem jest nie opuścić żadnej wyprzedaży w sklepach.
Chociaż na życie patrzę optymistycznie. Czasem, w trudnych chwilach poszukuję wsparcia u rodziny i przyjaciół.

HISTORIA POSTACI:
Rodzice Jamesa wydają się zwykłymi mugolami, lecz jedno z nich skrywało wielką tajemnicę. Mianowicie jego matka o imieniu Jane była czarodziejką. James jest czarodziejem półkrwi, tak więc wszystko co związane z magią było dla niego całkowitą nowością do pewnego czasu. Można śmiało sobie wyobrazić jakie poruszenie wniknęło z tego gdy okazało się jakie zdolności posiada ich syn James. Jednak aby wszystko dobrze opowiedzieć należy się cofnąć do samego początku.

James urodził się w lokalnym szpitalu jedenaście lat temu.  Oznaki jego magicznej mocy zaczęły się pojawiać już miesiąc po narodzinach, kiedy to jego ojciec Peter znalazł płaczącego chłopca latającego po suficie. Już w tedy Jane wiedziała, że syn odziedziczył po niej jej niezwykłe zdolności. Ojciec Jamesa spotkał się z niemałym zaskoczeniem, kiedy to żona wyznała mu swój największy sekret. Od tego czasu rodzice młodego czarodzieja starali się dbać o jego bezpieczeństwo. Jeśli chodzi o stan materialny rodziny, to James  nigdy nie miał powodów do zmartwień oraz do narzekania. Dobrze zarabiający rodzice byli wstanie bez problemu zapewnić mu wszystkie podstawowe, ale i nietypowe potrzeby. W szkole radził sobie świetnie, w kontaktach międzyludzkich też nie najgorzej.

Gdy James dostał powiadomiony o przyjęciu do Hogwartu jej matka opowiedziała jej ciekawą historię, jak to kiedyś miała rzucić zaklęcie transmutacji na kota profesora, który zamieniła się w kredę.  

Plan Jamesa na najbliższy czas nie jest zbyt zaawansowany, a mianowicie poznać jak najlepiej może niezwykły świat magii.



Wiadomości w tym wątku
Karta postaci James Davies - Uczeń Klasa 1 - przez GeNezeer - 08.06.2020 21:35

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.