Witaj!

Karta postaci Alexis Johnson - Uczeń Klasa 1
Anytram12
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Lip 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Alexis Johnson

[img=300x300]nie umiem wkleić XD[/img]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn, Charing Cross Road 4

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Myślę, że jestem osobą bardzo towarzyską i miłą. Nie umiem robić przykrości innym, bo to by mnie też zabolało, lecz też umiem obronić się przed wyzwiskami. Jestem odważna i mam głupie pomysły. Trochę mam nierówno w głowie i szaleje, ale w dobrym tego znaczeniu. Interesuje się magicznymi zwierzętami np. smoki, nieśmiałek itp. Ubieram się raczej bardziej wygodnie niż kobieco, ale to nie znaczy, że brzydko. Wole kobiety od facetów.

HISTORIA POSTACI:
Moimi rodzicami jest mama mugolka i tata czarodziej. Mam dwójke rodzeństwa, a są nimi starsi bracia po czternastce. Kłóce sie z nimi bez przerwy. Między innymi przez nich dowiedziałam się o moich możliwościach. Po kłótni opuściłam dom w płaczu i uciekłam do najbliższej kawiarnii. Przez chwilę siedziałam sama popijając cappucino, gdy podeszła do mnie starsza pani z różową torebką u boku. Zapytała, czy może się dosiąść, ponieważ wszędzie zajęte. Zgodziłam się, bo przecież co mi szkodzi. Trochę pogadałyśmy, wygadałam się jak mi przykro z powodu kłótni z rodziną i po dłuższym czasie Pani musiała już iść. Serdecznie ją pożegnałam i zaczęłam rozmyślać o naszej rozmowie, po czym zauważyłam, że zostawiła swoją różową torebkę na krześle. Pobiegłam za nią i nagle obok niej wyłoniło się trzech strasznie ubranych facetów. Zaczeli ją bić i kopać. Zaczęłam do nich krzyczeć biegnąc. Gdy dobiegłam już na mnie szli. Zrobiło mi się wtedy bardzo gorąco, a jak mnie złapali każdy zaczął kwiczeć z oparzeń, które im wyrządziłam własnym ciałem. Odbiegli płacząc. Niedowierzałam co właśnie się stało. Podniosłam Panią, która mi podziękowała i z wielkimi oczami nic nie mówiąc odeszła. W domu wszystko opowiedziałam, a tata mi wszystko wyjaśnił (on też był czarodziejem).



Wiadomości w tym wątku
Karta postaci Alexis Johnson - Uczeń Klasa 1 - przez Anytram12 - 28.07.2020 19:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.