Witaj!

Karta postaci Georg Evans - Uczeń Klasa 1
Kubsonek01
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Georg Evans

[Obrazek: yV7xDtj]


STATUS KRWI
50%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Sheffield, Garden St 15

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Gryffindor

CHARAKTER POSTACI:
Moja postać jest mieszanką dwóch światów. Jednego dnia może być miłą, uprzejmą i kochaną osobą lecz gdy ktoś zdenerwuje ją potrafi wybuchnąć i to w najmniej oczekiwanym momencie. Na co dzień jest przyjazną osobą dla ludzi i chętnie zawiera nowe znajomości. Chętnie także uczy się nowych rzeczy które zazwyczaj przyswajają mu się łatwo i z większością nie ma problemów.

HISTORIA POSTACI:
Moim pomysłem na postać jest odgrywanie jej jak najlepiej tylko potrafię. Mam nietuzinkowe pomysły dlatego nie chciałbym zdradzać już wszystkiego na sam początek lecz jednym z głównych pomysłów na moją postać jest podtrzymanie rodzinnego biznesu ojca łącząc go z odrobiną magii. Ojcem mojej postaci był zwykły stolarz z Glasgow który pracował u siebie w warsztacie i wykonywał głównie rzeczy na zamówienie. Matką była zaś pielęgniarka z Londynu która zajmowała się chorymi. Moja postać o świecie magii dowiedziała się zupełnie przez przypadek ponieważ pewnego dnia bawiąc się na placu zabaw nieopodal domu zauważył dziwne zjawiska atmosferyczne i błyski niedaleko placu. Postanowił sprawdzić co to mogło być więc poszedł i zobaczył mężczyznę który bronił się przed atakiem dwóch bandytów. Szybko schował się za murek tak aby nikt go nie zauważył i nagle zobaczył jak jeden z mężczyzn chwycił za różdżkę i obalił bandytów. Po chwili mężczyzna zauważył małego chłopca który chował się za murkiem i podszedł do niego mówiąc mu, że kiedyś też może będzie na jego miejscu i odszedł. Mały Georg nie marnował czasu i postanowił ćwiczyć i ćwiczyć próbował różnych rzeczy żeby tylko zostać czarodziejem aż nagle po 3 tygodniach prób był już bardzo zniechęcony tym wszystkim i miał już powoli dość tego lecz po chwili zjawił się ten sam mężczyzna którego widział niedaleko placu zabaw i był bardzo zdziwiony tym lecz mężczyzna podszedł do niego i powiedział że widział go chowającego się za murkiem i powiedział mu żeby to wszystko zostało między nimi i kiedyś on też będzie taki. Po chwili mężczyzna odszedł a mały Georg bardzo się ucieszył słysząc słowa mężczyzny i po chwili Georg odnalazł w sobie cząstkę magii.



Wiadomości w tym wątku
Karta postaci Georg Evans - Uczeń Klasa 1 - przez Kubsonek01 - 04.08.2020 02:39

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.