Witaj!

Essylt [Wila]
Rak
Pracownik Hogwartu



Pracownik Hogwartu

Posty: 5
Tematy: 1
Sie 2016
7
#1
[Obrazek: rV105jE.png]
-''Dlaczego to zrobiłeś?''-
Spoglądałam wprost na ogień, który miał zakończyć wszystko, co do tej pory budowaliśmy. Miałam nadzieję, że moje czyny przyniosą mi oczekiwaną ulgę na sercu... Dlaczego jest wręcz odwrotnie? Wszystko zapowiadało się tak dobrze i wszystko zniszczyłeś.
=Wpatrując się w ogień, przypomniałam sobie niemalże całą naszą historię. Każdy Twój spacer po lesie, tuż nieopodal Falkirk, gdzie spotkaliśmy się poraz pierwszy. Byłeś dla mnie czymś nowym, gdyż w odróżnieniu od innych czarodziejów nie oczekiwałeś odemnie nic, poza spędzonymi razem chwilami. W ten sposób, mój dom stał się naszym regularnym miejscem spotkań.
Obiecałeś, że nasz związek nigdy się nie zakończy. Wygląda na to, że były to jedno z wielu twoich słów, rzuconych na wiatr. Kto by się spodziewał, że wszystko zaczęło się już 2 lata temu? Czas minął, jakbym tylko pstryknęła palcem. Najwyraźniej nie odczuwałeś tego samego uczucia, inaczej nie byłoby nas tutaj. 
Całe szczęście, które mi dawałeś zakończyło się dnia, kiedy byłeś u mnie poraz ostatni. Od tego momentu mijały dni, tygodnie, a nawet miesiące. Martwiłam i bałam się o Ciebie, nie mogłam dłużej czekać i poraz pierwszy od lat opuściłam nasz mały raj.  
Po wielu dniach poszukiwań ciebie, w końcu znalazłam. Wtedy byłam też pewna, że w życiu nie będę potrafiła odpuścić tego, co uczyniłeś. Dlaczego mnie okłamałeś? Czemu ukrywałeś fakt, że masz kobietę oraz dziecko? Do tej pory nie mam pojęcia, jak ujarzmiłam swój gniew w tamtym momencie. Trzymałam go w sobie do dnia dzisiejszego, kiedy...=
[Obrazek: urAzCmz.png] [Obrazek: 9zFS4tW.png] [Obrazek: aZBhYZU.png]
Ogień zaczął przygasać, ujawniając przy tym spopielone, nie do poznania już zwłoki młodzieńca. Nie pozostało mi wtedy nic innego, niż uśmiechnąć się, czując swojego rodzaju ulgę. Ten jeden moment wystarczył, abym poznała swoją nową drogę w życiu. Cały gniew uleciał jakby w sekundę, a dalsze losy rozpoczęłam od odejścia z dotychczasowego domu.d
--------------
Imię: Essylt
Wiek: 24
-------------------------------------------------
Wykupuje postać Wilii za 10000hpp i jesteś świadom tego, że na stworzenia panuje ogólna zgoda na CK.omu.



Wiadomości w tym wątku
Essylt [Wila] - przez Rak - 31.08.2020 20:02
RE: Essylt [Wila] - przez merlin0 - 31.08.2020 20:43
RE: Essylt [Wila] - przez Danon - 31.08.2020 22:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.