Witaj!

[1OOC] Juliet Perez Deniakov
Robercik
Zwiedzać Rzym stolicę mych łez...




Posty: 40
Tematy: 5
Cze 2020
22
Hufflepuff
#1
[Muzyczka do czytania wstępu]
[Starszy Motyw Muzyczny]
[Obrazek: 9IYYE9k.png]
"Живи моментом"

~Личные(Dane Personalne)данные~
Imię i nazwisko:Juliet Perez Deniakov
Status Kriw:75%
Urodzona:23.08.2072
Miasto narodzin:Anglia
Pochodzenie: Angielsko-Rosyjskie (Bardziej Rosyjskie)
Obecny wiek:13 lat
Stan majątkowy:Klasa średnia
Dom w Hogwarcie:Hufflepuff

~Посм(Wygląd)отрите~
[Obrazek: UwvsM3h.gif]


~сим(Charakter)вол~
Juliet niby zwykła dziewczynka a tak nie jest ponieważ jest bardzo złączona z naturą w porównaniu do swoich rówieśników,wycieczki do czegoś takiego jak Zakazany Las wcale nie są jej straszne wie że może tam spotkać akromantule,cenatury,trolle,często właśnie po takich sytuacjach okłamuje kadrę,zawsze ukrywa to co robi bo w końcu ktoś może pomyśleć że jest zwykłą wariatką,właśnie przez to że nie chce zniszczyć swego wizerunku przy ludziach zachowuję się inaczej chociaż zdarzają się przypadki kiedy Juliet szaleje,przy swoim bracie raczej zachowuję się nadzwyczaj dziwnie,jest emocjonalną i agresywną osobą chociaż należy do Hufflepuffu,często także opowiada swoim przyjaciółkom historię związaną z chłopakami oraz zajmuje się przymierzaniem nowej biżuterii,często gdy jest sama wyobraża sobie pracę w Ministerstwie Magii.

~Внешний(Charakter)вид(Postaci)персонажа~
Juliet niby osoba skromna a jednak nie! Pod swoimi rękawami kryje pełno biżuterii jej błyszczyk na ustach wręcz błyszczy jak kula disco,jej brązowe śliczne połyskujące włosy skusiły by nie jednego ochotnika na podryw,niebieskie oczy widać że płynie w niej Rosyjska krew,osoba szczupła nie gruba.

~Исто(Historia)рия~

~Она пришла в мир~
Juliet właśnie przyszła na świat poród odbył się bez problemowo w szpitalu gdy po raz pierwszy rodzice zobaczyli że małe dziecko się urodziło byli wręcz ucieszeni tą informacją. Gdy Juliet miała już dwa lata zaczęła chodzić na nóżkach oraz próbowała się wdrapywać na sofę lecz często jej to nie wychodziło gdy już miała pięć lat była w Hogsmeade przedszkolu zyskała dwie nowe super przyjaciółki z którymi szybko nawiązała więź wtedy bardzo odczuwała szczęście gdy naglę chciała wyjrzeć przez okno stanęła na małym podeście a gdy dotknęła szyby będąc szczęśliwa ta nagle znikła i mała Juliet wypadła przez szybę gdy Juliet już wypadła szyba stała się normalna a wtedy przerażona opiekunka wyleciała na dwór sprawdzić czy Juliet nic się nie stało na szczęście okno było dość nisko przez co Juliet nie zrobiła sobie żadnej krzywdy.

~Я в детском саду~
Juliet spokojnie zasiadała w swej małej sofie i oglądała swoją ulubioną bajkę na telewizorze nagle usłyszała sowę i pomyślała "Sowa w dzień ale co!" gdy ta już była dość blisko wylądowała na ramce od okna,zaciekawiona Juliet postanowiła otworzyć okno gdy już to zrobiła sowa upuściła list i odleciała,Juliet otworzyła list i przeczytała jego treść po skończeniu z jej ust padło słowo "Dostałam się do Hogwartu! Mamo tato widzicie to?" Wtedy rodzice zrobili zaskoczoną minę mówiąc że Gratulują i że nareszcie odwiedzi Brata!

~Я ухожу и покупаю~
Gdy już Juliet postanowiła wyruszać w trasę ponieważ za niedługo był pierwszy września zapytała rodziców czy pomogą jej z zakupami na pokątnej po tych słowach wszyscy pojechali do dziurawego kotła i przeszli przez mur otaczający pokątną kupili potrzebne rzeczy takie jak różdżkę,kajet,pióro i superowe bransoletki dla Juliet po zakupach wyruszyli na stację Cross King's i przeszli z córką przez portale łączące świat czarodziejów z światem mugoli gdy Juliet już wsiadła do pociągu żegnając się z rodzicami i mówiąc "Wreszcie zobaczysz brata. 

~У моего брата нет руки~
Juliet zapoznawała się z nowymi przyjaciółkami aż naglę zostały otworzone zgłoszenia na Turniej Trójmagiczny ,jej brat wrzucił karteczkę z swym imieniem był bardzo zestresowany ale gdy już przyszedł dzień zadania ten debil skoczył do smoka i co nie ma teraz ręki Juliet poniosła naprawdę przykrą wiadomość.

~Почему люди так быстро уходят ?!~
Pani Pandora Osbert przepiękna kobieta dla Juliet był to wielki autorytet do czasu aż Pani Pandora bez jakiegoś pożegnania odeszła z zamku Juliet co prawda była smutna oraz płakała ale nie na tyle by tracić w sobie chęć nadziei podążania śladami Pandory.

~Но у меня есть отличный друг~
Juliet poznała super przyjaciółkę z imieniem Sasha bardzo się polubiły teraz razem robią praktycznie wszystko bawią się,jedzą,chodzą na bale oraz mają swoje super bransoletki i łańcuszki od razu gdy Juliet poznała Sashę widać że zrobiła się o wiele szczęśliwsza niż wcześniej.

~Я не ожидал таких слов~
Vergil Meaddl nowy nauczyciel Opcm'u gdy Juliet była w zakazanym lesie ten nauczyciel zrobić jej prawienie że ona tam nie może wydarł się na nią jak nikt inny w życiu przez to ich relację są trochę bardzo napięte.

~Я люблю кентавров?~
No po tej wycieczce w zakazanym Juliet powiedziała że mogła by się spotkać z centaurem na jakąś randkę wtedy nauczyciele jej wmawiali że nie może i padali z nóg no nigdy w życiu takiej sytuacji Juliet nie miała.

~Мяч как зло~
Bal zapowiadał się jakoś zwyczajnie wtedy jakaś Grace powiedziała Juliet że ta jest gruba ona rozpłakana wyleciała z sali i gdzieś poleciała potem wróciła z przyjaciółką jej brat był dziwny nie pozwalał z nikim jej rozmawiać potem gdy była kłótnia ona tam podeszła i nazwała Grace szlamą gdy ta jej powiedziała że to wszystko jej wina później brat narobił Juliet kłopotów a on sam podlizywał się Ministrowi Magii.

~Странный слизеринец~
Nie wiem co z nim jest tak być może rodzice go nie kochali wydaję się na takiego który demoralizuje dzieci albo nie wiem co,może robi to po prostu na pokaz ostatnio przytulił moją koleżankę po egzaminie Quidditcha a ona mi o tym powiedziała,spojrzałam się wtedy na ślizgona bardzo dziwnym wzrokiem którym nie opatrzyłam jeszcze nikogo.

~Но я лечу с очками!~
Nabijałam punkty tak szybko że nie wiem z moich obliczeń wynika że z minus 52 zleciałam do minus 22 tak jakoś myślę jeszcze egzaminy i nareszcie wakacje a może jakiś staż w mungu w końcu o tym Juliet myślałam a później może jakaś wycieczka do okoła świata!

Продолжение следует

~Интересные(Ciekawostki)факты~
Dziewczynka widzi w zwierciadle Ain siebie jako przyszłego Ministra Magii.

Dziewczynka bardzo dobrze posługuję się językiem Rosyjskim oraz Niemieckim.
Lubi robić własnoręczną biżuterię.
Jest bardzo związana z naturą.

~свя(Relacje)зи~
Avian iwanienko-Spoko ziomal z ciebie bardzo cię lubię!
Stella White-Prześwietna dyrektorka
John Iwan Deniakov-Superowy brat który zawsze chce mi pomóc
Sasha Bashanov-Super przyjaciółka najlepsza pod słońcem!|
Narcissa Lestrenge-No ymmm spoko!
Dante...-Nie lubię cię zbytnio ale wiem że kochasz się w mojej przyjaciółce!




Mam nadzieję że super czytało się kartę!
Szczególne podziękowania dla @Soneaaa która zmotywowała mnie do stworzenia karty!
Postać grana od:Wrzesień 2020



Wiadomości w tym wątku
[1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Robercik - 03.09.2020 18:25
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Roilei - 03.09.2020 18:26
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Vildan - 03.09.2020 19:55
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Robercik - 03.09.2020 20:10
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Vildan - 03.09.2020 20:17
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Robercik - 19.09.2020 11:28
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Robercik - 01.10.2020 15:55
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Izzy - 01.10.2020 16:15
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez therapeute - 01.10.2020 16:17
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Robercik - 15.10.2020 18:38
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Yudka - 15.10.2020 18:52
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Soneaaa - 16.10.2020 01:55
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Primaverus - 16.10.2020 13:07
RE: [1OOC] Juliet Perez Deniakov - przez Robercik - 16.10.2020 15:19

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.