Witaj!

Karta postaci Draco Jackson - Uczeń Klasa 1
CZIPSOL
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 1
Paż 2020
0
#1
INFORMACJE PERSONALNE:
Imię i nazwisko:
Draco Jackson


STATUS KRWI
25%

MIEJSCE ZAMIESZKANIA:
Londyn,  Zenoria Street 9

WYMARZONY DOM W HOGWARCIE
Slytherin

CHARAKTER POSTACI:
Jestem osobą towarzyską, ale i chciwą. Gdy widzę, że komuś idzie lepiej to próbuje jej przeszkodzić. Od dziecka, gdy odkryłem swoje umiejętności magiczne. Wykorzystywałem je na zły sposób, gdyż nie wiedziałem o magii. Mam kilku przyjaciół z którymi, dręczę młodszych. Jestem także osobą inteligentną, gdyż nauka przychodzi mi bardzo łatwo.

HISTORIA POSTACI:
Urodzony w lutym '74 roku przez Jacoba i Lilly Jackson. Jego rodzice są niemagami, lecz dziadek Draca był czarodziejem, dlatego Draco odziedziczył po nim umięjętność czarowania. W wieku 8 lat podczas gry w piłkę z kolegami po zfaulowaniu zdenerwował się i sprawił, że piłka z dużą prędkościa uderzyła kolege w twarz. Draco przestraszył się i postanowił już nigdy nie czarować. Następnego dnia do jego domu przyszli rodzice poszkodowanego kolegi. Po godzinnej rozmowy rodzice Draco przyszli do jego pokoju i opowiedzieli mu o tym, że jego dziadek był czarodziejem tak jak on. Draco uśmiechnął sie i jednak nie spełnił swego postanowienia.



Wiadomości w tym wątku
Karta postaci Draco Jackson - Uczeń Klasa 1 - przez CZIPSOL - 18.10.2020 00:04

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.