Witaj!

[Feministka] Cukier/Wiedźma/Minerwa/Tixxia
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
434
Ravenclaw
#21
Ulubiony kolor? Żółty i czarny <3
Czemu jednorożce mają jeden róg? By ich magia była trudniej dostępna. Tzn. jak mają jeden róg to pył można mieć tylko z tego 1 a jak mają 1 to jest on trudniejszy w zdobyciu #przemyślenia_motzno
Wolisz zimę czy lato? Zimę <3
Rzecz, bez której nie możesz wyjść z domu? Dobra książka do poczytania jak się nudzę 
Czy lubisz pływać? Kiedyś lubiłam lecz od pewnego czasu tak się trochę cykam Confused
Czego się boisz? Pająków, cierpię na silną arachnofobię. Do tego boję się ciemności i śmierci Confused
Najgorszy przedmiot w szkole? Ze względu na nauczyciela to geografia. A tak z innych powodów to fizyka Confused
Czy jakieś magiczne zwierzę mogłoby zamieszkać w Twoim domu? Nie pogardziłabym testralem <3
Ulubiony napój? Woda lekko gazowana 
Twoja ulubiona rzecz z szafy?  Moja czarna, cieplutka bluza. 
Ile kręgów szyjnych ma żyrafa? 7 lecz są rozmieszczone w większych odległościach niż u innych ssaków
Jaki masz znak zodiaku?  Skorpion
Dlaczego woda mineralna, źródlana ma datę ważności na butelce skoro tryska od tysięcy lat ze źródła?  Bo najczęściej jest w plastikowej butelce. Wiec ta data ważności to data ważności butelki, nie wody. Przynajmniej tak słyszałam.
Z czym wiążesz swoją przyszłość?  Z rodzinnym interesem 
Masz rodzeństwo?  Mam dorosłe rodzeństwo- 2 siostry i brata
^ Ile mają lat? Jak mają na imię? Katarzyna, Arkadiusz  i Ilona. 
Co cenisz w ludziach? Odwagę i szczerość
Co Cię w nich odpycha? Fałszywość i sztuczny uśmiech Confused
Z jakim zwięciem się utożsamiasz? Leniwcem XD, choć niektórzy stwierdzają że w przyszłym życiu będę kotem 
Jakie zwierzęta lubisz? Koty, konie (ale te swoje), psy, dzikie koty. Ogółem wszystkie prócz wiadomych pajęczaków
Czy w Twojej głowie kiedy pojawiła się myśl, że chcesz zmienić się w jakieś zwierzę? Często nawet. Rzecz jasna w kota
Jakie filmy lubisz? Fantasy i romanse XD
Jak bardzo lubisz czytać książki? Kocham <3 
^Jakie gatunki? I jakie są Twoimi ulubionymi? Fantasy
Masz jakieś pluszaki? Maam. Najczęściej takie własnoręcznie przez kogoś robione, bądź będące pamiątką po kimś 
^ Śpisz z pluszakami? Z takim pluszakiem-poduszką. Bo jest taki milutki <3
Lubisz poduszki? Kc motzno
Jakie masz fetysze?  Tajemnica :3
Czy kiedyś przefarbowałaś sobie włosy? Nie, kocham swój naturalny kolor :3
Jaki jest Twój naturalny kolor? Średni brąz z 
blond pasemkami. Zimą ten blond zamienia się w rudy <3 
Jak masz na drugie imię? Weronika
Ulubiona zabawa z dzieciństwa? Taki mały samochodzik 
Masz dziwne nawyki? Tak, ale to moja mała tajemnica 
Jaka jest Twoja ulubiona książka? ,,Jutro, kiedy zaczęła się wojna'' John Marsden
Wolisz książki czy filmy?   
^ Dlaczego? ,,Kto czyta książki żyć ma wiele, kto z literaturą do czynienia mieć nie chce jeden ma żywot''
Jesteś poukładaną czy roztargnioną osobą? Roztargnioną Tongue
Masz ulubioną stronę internetową? Nope
Masz bloga? Tumblr'a  Klik mik kik
Obserwujesz jakieś blogi? Kilka
Kolekcjonujesz coś? Czapraki (szukać u wujka google) 
Czy masz zwierzątko domowe? W domu domu mam 2 psy, 3 koty. A te podwórkowe to nawet nie liczę XD
^Jak się wabi? Psy- Inka (mały, biszkoptowy kundelek), Nera- (czarna labradorka [Nera to po włosku ,,czarna,,]) oraz koty- Miećka, Chuck i Drań
Czy regularnie uprawiasz jakiś sport? Jeździectwo, bieganie no i trenuję trochę ręczną
Jaki jest Twój ulubiony artysta? Zbyt wiele by ich wymieniać 
Lubisz sztukę? Trudne pytanie, sztuka to i muzyka, i szkic, i malowanie, i  projektowanie. Więc raczej tak 
Czy masz zamiar nagrywać filmiki na youtube? Nigdy 
Czy jesteś wrażliwą osobą? Na krzywdę zwierząt i ludzi- a i owszem
Lubisz tatuaże? Uwielbiam <3 <3 <3
^ Masz już? Chcesz mieć jakieś? Jeśli masz, bądź chcesz to jakie? Nie mam, chcę mieć coś takiego rodzaju:
Czy jest coś czego nie lubisz w swoim wyglądzie? Jak typowa kobieta jest wieele takich rzeczy 
Co Ci się w sobie podoba? Włosy i czasami oczy. Zależy od tego jaki odcień nabierają kiedy.
Czy masz osoby, z którymi dogadujesz się idealnie? Nataszkę
Jaka jest Twoja ulubiona część garderoby? Buty
Ulubione imię męskie? Filip
Ulubione imię żeńskie? Anastazja
Ulubione słowo? Nadzieja
Ulubiony cytat? ,,Nadzieja umiera ostatnia''
Ulubiony deser? Tiramisu
Ulubiona potrawa? Leczo
Jaka była najgłupsza rzecz jaka się Tobie przytrafiła? Podczas 1 dnia obozu mieć zmasakrowane oczy, plecy, nogi i ręce. W takim stopniu że opiekun nie pozwolił mi wychodzić z domku 
Jaka magiczna moc byłaby Twoją wymarzoną? Umiejętność rozmowy ze zwierzętami
Jak wyglądałby ostatni dzień Twojego życia? Nie wiem. Może to ten dzień jest moim ostatnim. Może to wtorek, a może poniedziałek. 
Jaki jest Twój ideał? Ten gniadooosz <3 
Ulubiona bajka z dzieciństwa? Muminki
Ulubiony zapach? Mięta <3
Lubisz wyróżniać się z tłumu? Tak, o ile wyróznianie się z tłumu to bycie oryginalnym.
Jaki jest najlepszy według Ciebie sposób na nudę? Książki <3
Jaka była ostatnia rzecz kupiona przez Ciebie? Nowe buty 
Ulubiony sport? Jeździectwo
Jaki masz kolor oczu? Niebieski- czasami obudzę się i są błękitne, czasami ciemno niebieskie. Więc trudno określić 
Umiesz rysować? No tak trochę
Masz przed sobą kartkę i możliwość narysowania jednego przedmiotu symbolizującego Twoje marzenia. Co narysujesz? Oficerki.
Masz jedno życzenie. Możesz zażyczyć sobie wszystkiego. Możesz kogoś zabić, stać się innym człowiekiem, albo odmienić świat. Co sobie zażyczysz? Tego by wszystkie moje wyobrażenia świata stały się rzeczywistością 
Czym byłby świat bez zła? Czy sądzisz, że mimo iż jest destrukcyjne jest nieodzowną częścią świata, ludzi? Gdyby na świecie nie byłoby zła, ludzie nie wiedzieli by co to dobro.
Czy jest taka piosenka, której tekst wydaje się napisany dokładnie o Tobie? Piosenka o każdej kobiecie, dziewczynie, dziewczynce na świecie. Więc i o mnie Tongue
Ludzie mówią, że najważniejszy jest charakter. Dlaczego tylko mówią, a tak naprawdę przywiązują ogromną wagę do wyglądu? Nie lepiej od razu przyznać się do patrzenia na wygląd drugiego człowieka? Bo każdy tak mówi. A ludzie nie lubią wyróżniać się z tłumu. 
Jaka jest Twoja największa pasja? Wszech objęta weterynaria
^ Jak się zaczęła? Jak typowe dziecko ze wsi miałam styczności ze zwierzętami. Wolałam przebywanie z nimi niż z ludźmi a co za tym idzie chciałam nieść im pomoc. I tak w głowie 4 latki narodził się pomysł by być weterynarzem. A w tym pomyśle jestem do teraz. 
Gdyby był wybór, że można żyć w jednej książce/filmie/grze, to jaki byłby Twój wybór? Hmm, ostatnia część Igrzysk Śmierci- Kosogłos 
Zebra jest czarna w białe paski czy biała w czarne paski? Jest cielista w czarno-białe paski 
Jeśli przekopiemy się przez całą kulę ziemską to na drugą stronę wyjdziemy głową czy nogami do góry? No głową.  
Jakie byłoby Twoje postępowanie, jeśli wybranoby Cię na trybuta Igrzysk Śmierci? Ukrywałabym się aż większość by się pozabijała, a potem walczyłabym z resztą.
Ulubiony kraj? Francja
Ulubiony wiersz? Brak
Wolisz ebooki czy normalne książki? Normalne
Kaktusy są fajne? Som
Ulubione słodycze? Maxi King 
Ulubione gatunki filmowe? Fantasy, horror
Ulubiony kwiat? Orchidea
Jak bardzo kochasz koty? Bo cała moja rodzina to kociarze 
Lubisz komiksy? Tak sobie, zależy jakie.
Dobrze się uczysz? Przeciętnie
Ulubiona gra? Brak
Wampiry czy wilkołaki? Wampiry 
Czemu tak bardzo ubóstwiasz Neko? <3 Bo to Neko <3 
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Wiadomości w tym wątku
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Wiedźma - 12.09.2015 13:41
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Silexan - 10.07.2016 21:35
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Silexan - 10.07.2016 21:38
RE: [Feministka] No i czas na Cukierka - przez Silexan - 10.07.2016 21:48

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.