Witaj!

Podanie na Nauczyciela Zielarstwa
Geralt
Azkaban




Posty: 88
Tematy: 11
Sty 2015
Slytherin

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Geralt Henderson
Wiek: 18 lat
Miejsce urodzenia: Londyn
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Ukończony Instytut Magii Durmstrang
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Zielarstwa
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* W Durmstrangu poznałem od innej strony Zielarstwo. Durmstrang nauczył mnie pokory i bycia cierpliwym. Zielarstwo to moja pasja, której wcześniej nie realizowałem, a teraz chciałbym nadrobić stracony czas. Chciałbym ten czas nadrobić nauczając w tej prestiżowej szkole razem z młodzieżą.  
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):

Ocena z Zielarstwa w Durmstrangu - PO


[OOC]
Nick w grze: Geralt
Czy masz jeszcze inne konta?: Nie
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Prowadziłem lekcję na ocenę w szkolę i wyszło mi to bardzo dobrze, bodajże dostałem szóstkę. Interesuję się także przyrodą no i tym fikcyjnym Zielarstwem z serii Harry'ego Potter'a. Innego doświadczenia w nauczaniu nie posiadam, no ale od czegoś trzeba zacząć.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Mam już pewien pomysł na prowadzenie lekcji i chciałbym go zrealizować. Wiem sporo na temat Zielarstwa i sądzę, że gdybym chodził do Hogwartu to bez problemu miałbym z tego chociażby PO. Nie chcę być takim nauczycielem, który wpuści uczniów do klasy, spyta kto zrobi listę i zacznie realizować temat. Chcę wprowadzić na moich lekcjach coś innego, żeby uczniowie sami mogli pomyśleć, a nie, żebym ja im wszystko dyktował do zeszytu. Jestem także nastawiony na dużą liczbę praktyk, chociaż można powiedzieć, że uczniowie sami zadecydują, czego będą chcieć więcej, poprzez swoje zachowanie.
Nazwa Skype: Podam na PW, tylko proszę napisać komu.



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela Zielarstwa - przez Geralt - 11.09.2015 19:51

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.