Witaj!

[Propozycja] Świat dorosłych.
Hikaru
Czarodziej




Posty: 261
Tematy: 17
Gru 2014
73
Ravenclaw
#1
Siemanko Haplowicze.

Dziś wypadam z małą propozycją, zmieniającą nieco działanie obecnego świata dorosłego. Zacznijmy może od systemu wyplat, wygląda on mniej więcej tak, ''wchodzę raz tygodniowo na kilka sekund, łapie za forsę i exit''. Mogło bo to wyglądać inaczej, np. za siedzenie w pracy 10 minut dziennie, lub 30 tygodniowo dawałoby możliwość wypłacenia forsy. Skoro przy pracy jesteśmy, to może szefowie sklepów i fabryk mogliby zatrudniać ludzi? Obecnie na haplu wygląda tak. ''Nie, nie zatrudniam bo będą mi odciągać z budżetów'', czemu nie zrobić tak że biznes który zatrudni więcej osób nie dostaje wynagrodzenia? Dobrze by było, gdy idąc kupić meble spotykam graczy, a nie samych NPC. Praca natomiast u aurorów i czy innych organizacjach porządkowych może także wyglądać inaczej, np. co 30 minut i nawet trochę mniej na chacie pojawia się wezwanie o popełnionym przestępstwie np. w Dolinie Godryka i za każdą odegraną akcje gracz dostawałby np. punkty które pod koniec tygodnia się sumują i dostaje tam jakąś premie za aktywne granie w przeciągu tygodnia. Można też stworzyć firmy, zależne od innych biznesów, np. pan Smith potrzebuje materiały do szat, więc udaje się powiedzmy do hurtowni zakupić je by kontynuować interes. Wiecie no, by prace na serwerze miałby inny sens, niż tylko /wyplac. Jeżeli sądzisz, że moja propozycje odchodzą od RP, to proszę o napisanie lepszego pomysłu, ja tu tylko staram się rozruszać świat dorosłych. (xD)



Wiadomości w tym wątku
[Propozycja] Świat dorosłych. - przez Hikaru - 14.10.2015 21:53
RE: [Propozycja] Świat dorosłych. - przez Yosuto - 14.10.2015 22:01
RE: [Propozycja] Świat dorosłych. - przez mlszpl1 - 14.10.2015 22:07
RE: [Propozycja] Świat dorosłych. - przez NexZ - 14.10.2015 22:18
RE: [Propozycja] Świat dorosłych. - przez C4mp3r - 12.11.2015 14:54

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.