Witaj!

Anonimowe ulotki
Avian
Azkaban




Posty: 182
Tematy: 35
Gru 2014

#2
**Przechadzając się dzisiejszego wieczoru po Hogwarcie można zauważyć w niektórych jego częściach ulotki, które nie przyciągają uwagi osób mało ciekawskich, zwyczajne - "naukowe" ulotki. Jednakże gdy się jedną z nich podniesie, można ujrzeć owe ogłoszenie**

[Obrazek: 3766131-2046525363-amon_.jpg]


Nieoczekiwaliśmy, że zgłosi się wiele osób, ale liczyliśmy na chociażby trzy. Może zagadka była zbyt prosta, a wasze umysły zbyt złożone i ją nadinterpretowały? A może na odwrót, była zbyt skomplikowana, a to Wy jesteście głupcami. Nie owijając w bawełne, wielu z Was mogło przestrzec się przed nami, uznać nas za sekte, ale tak nie jest. Może zbliżycie się do mnie, znając mój przydomek, jestem Amon. Zupełnie jak jeden z starożytnych bogów cywilizacji Egipskiej. Moja godność już została zdradzona, więcej musi pozostać w ukryciu. Kończy się rok szkolny w naszej elitarnej placówce i to właśnie jest ten czas, aby znaleźć naszych ludzi, ludzi o uniwersalnych zdolnościach. Animadzy, metamorfomadzy, wilkołaki i wampiry, potomkowie wil, centaurów,olbrzymów i goblinów! Nie wstydźcie się swojej genetyki, bo to Was wyróżnia, stajecie się uniwersalni i powinniście wykorzystać to, potrafić z tego korzystać jak najlepiej! Wasze umysły są bardziej rozwinięte niż zwyczajnych śmiertelników, pokażcie, ze jesteście inni - to was właśnie różni od zwyczajnych, inność. Co jakiś czas w Hogwarcie będą pojawiać się znaki, zagadki, które naprowadzą Was w miejsce spotkania, już po roku szkolnym.


[OOC: Ulotek jest około 30]



Wiadomości w tym wątku
Anonimowe ulotki - przez Avian - 18.01.2015 19:28
RE: Anonimowe ulotki - przez Avian - 20.01.2015 01:08

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.