Witaj!

Podanie na Nauczyciela Językoznawstwa.
Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#1
[IC]

Imię i nazwisko: Viserys Armando Tommen Skeet.
Wiek: 60 lat.
Miejsce urodzenia: Dom rodzinny Skeetów w Dolinie Godryka.
Wykształcenie:
Uzyskany tytuł Profesora na Wyższym Uniwersytecie Magicznym w Moskwie z zakresu Językoznawstwa, oraz zaoczny Czarocjat z zakresu Opieki nad Magicznymi Stworzeniami uzyskany w Cambridge.
Posada, na którą aplikujesz: Nauczyciel Językoznawstwa.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę:* Językoznawstwo to przedmiot, z którym byłem i jestem związany przez całe życie. W drodze do Uniwersytetu w Moskwie, napisałem serię książek opisujących magiczne stworzenia i jak się z nimi porozumieć. Odbyłem także podróż na daleki Kaukaz, aby tam na rzecz rosyjskiego Ministerstwa Magii, przekonać olbrzymy do współpracy i zaprzestania ataków na ludność w tamtejszym rejonie. Moja historia jest jeszcze bardziej ciekawa, ale chciałbym napisać o czymś innym. Od lat marzę, aby nauczać w tej prestiżowej Szkole Magii i Czarodziejstwa. Mam gotowy plan działania, a współpraca z młodzieżą będzie dla mnie wspaniałym przeżyciem. Głównym powodem startowania na tą posadę jest to, że Językoznawstwo nie jest zbytnio lubianym, czy też bardzo rozpowszechnionym przedmiotem w świece czarodziejskim. Chcę to zmienić i pokazać dzieciom, że nie musi być to wcale nudne, ani trudne. Jestem za tym, aby to właśnie starsi i doświadczeni ludzie przekazywali wiedzę młodemu pokoleniu. Na swoich lekcjach planuję także praktyki, których jak słyszałem, dotychczas nie było. Oczywiście karanie, czy też nagradzanie uczniów punktami także jest potrzebne. U mnie, nie tak łatwo będzie podejść de egzaminu. Nie napisze go osoba, która raz zjawi się na lekcji. Trzeba będzie trochę popracować.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):


Językoznawstwo-  Powyżej Oczekiwań

[OOC]
Nick w grze: Viserys
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak, ale teraz na tym gram więcej.
Czy masz już jakieś doświadczenie?: Tak, na innym serwerze uczyłem i gracze twierdzili, że byłem jednym z lepszych nauczycieli. Prowadziłem też kiedyś w szkole lekcje na ocenę i poszła mi całkiem nieźle.
Argumentacja OOC (Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Ciekawi mnie bardzo ten przedmiot. Chcę go rozwinąć o inne rzeczy i napisać trochę autorskich rzeczy. Jeszcze na Haplu nie uczyłem, a to jest z pewnością wielkie przeżycie dla gracza. Tak jak jest napisane wyżej, ten przedmiot był według mnie zaniedbywany od czasu odejścia Asacrona z tej posady. Chcę sprawić, aby znów był ciekawy. Plan działania i wiedzę na temat Językoznawstwa posiadam. Chciałbym szybko zacząć pracę w Hogwarcie, aby nadrobić zaległości, bo uczniowie od początku roku szkolnego nie mają chyba tego przedmiotu z powodu braku nauczyciela. Zbliża się okres wakacyjny, dlatego mam także dużo czasu na prowadzenie lekcji i ciekawych akcji. Czekam na pozytywne rozpatrzenie podania. Smile
Nazwa Skype: Podam na PW (na forum) dyrektorowi (mumii).



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela Językoznawstwa. - przez Viserys - 01.06.2016 15:53
RE: Podanie na Nauczyciela Językoznawstwa. - przez Deleted - 09.06.2016 15:20

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.