Witaj!

Podanie na Nauczyciela Zielarstwa.
Nightmare
Ananas IV z rodu Katinas.




Posty: 410
Tematy: 18
Gru 2014
184
Slytherin
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Skye Wright.
Wiek:
18 lat.
Miejsce urodzenia:
Stonebridge, Anglia.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zielarstwa.
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:*

** Do gabinetu dyrektora wleciała duża, szaro-biała sowa z wyblakłą, żółtą kopertą, w której znajduje się list. Wszystko na kartce jest starannie napisane. **
Szanowny Panie Margel, Pani White, Panie Procter.
Wysyłając ten list, aplikuję na jedną z posad z zamku, którego nie dawno opuściłam, być może już na dobre. Mając 18 lat oraz wiedzę z zakresu jakże pięknego przedmiotu jakim jest zielarstwo, postanowiłam napisać ten list. Mimo oceny z owutemów, chyba minimalnej - wiele czytałam o zielarstwie w trakcie tych wakacji. Dobrze dogaduje się z dziećmi, co mogliście państwo zauważyć w Hogwarcie na przerwach, między lekcjami. Pisząc ten list, myślę że jako nauczyciel spełnię wszystkie oczekiwania dyrekcji co do nauczania, młodych umysłów.

Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę):
Owutemy: Zielarstwo - Zadowalający.

[OOC]

Nick w grze:
Nightmare
Czy masz jeszcze inne konta?:
Oczywiście, że tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Myślę że jakieś mam. Kilkakrotnie prowadziłam lekcje praktyczne z ZiU za boga, lub jedną lekcje eliksirów.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Otóż. Mam kilka pomysłów na prowadzenie lekcji tej w IC, tak żeby gracze, szczególnie nowi nie zniechęcali się po pierwszej lekcji i nie afczyli przez 45 minut 1 dzień w tygodniu. Tylko żeby korzystali tej lekcji, tak jak z lekcji Leinada czy Nica. Czasu wolnego mam tyle, że wystarczy nie tylko na spędzaniu czasu na prowadzeniu lekcji.
Nazwa Skype:
Dyrekcja posiada, ale jak nie - matpis0.
"Zawsze noś swoją niewidzialną koronę, ponieważ gdy ona upadnie, zatoczysz się i Ty."



Wiadomości w tym wątku
Podanie na Nauczyciela Zielarstwa. - przez Nightmare - 04.08.2016 17:44

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.