Witaj!

Hasła do dormitorium
[email protected]
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 3
Lip 2016
0
#1
Witam, mam słabą propozycję, ale to by (przynajmniej mi) się mogło przydać. Chodzi o to, że jestem nowy na serwerze (Gram dwa dni) i kiedy wejdę na serwer pojawiam się w dormitorium slytherinu, i musze czekać (czasem nawet godzinę) na to, jak ktoś z mojego domu wejdzie na serwer i otworzy drzwi. Pytam się, zarówno w IC jak i w OOC, ale nikt nie daje odpowiedzi, pewnie przez limity zasięgu chatu. Dlatego proszę, by dodać np. komendę, która podaje aktualne hasło do swojego dormitorium. Albo o informację o aktualnym haśle do dormitorium w formie tabliczki na tablicy ogłoszeń w nim. Myślę, że takie coś mogło by odrobinkę usprawnić grę nowym graczom.
Soneaaa
baszan



Donator

Posty: 231
Tematy: 15
Sty 2015
525
Slytherin
#2
W sumie to popieram, czasami po dłuższej przerwie w grze przyda się to również starszym graczom (mi również, wiele było takich sytuacji). Jak najbardziej za.
Daniel
Czarodziej




Posty: 326
Tematy: 28
Maj 2015
186
Slytherin
#3
Mateuszku, wystarczy do kogoś napisać pw/skype. Bynajmniej u mnie to działa xD
"To ten od bletek, lufek, stów, połówek"


Viserys
Czarodziej




Posty: 100
Tematy: 18
Maj 2016
22
Ravenclaw
#4
Wystarczy być w konfie danego domu na Skype.
[email protected]
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 3
Lip 2016
0
#5
Viserys napisał(a): (10.08.2016 19:11)Wystarczy być w konfie danego domu na Skype.

Aaaa... Jak się do niego dołączyć?
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#6
Napisz do kogoś kto w niej jest na skype. Np. Do mnie. Na pw podaj mi skype, to jutro cie dodam.
Endik
Czarodziej




Posty: 346
Tematy: 26
Sie 2015
79
Slytherin
#7
Ja jestem nawet ZA, poniewarz komuś może się zawiesić skajpek albo go nie mieć Tongue
Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#8
Też miałam taką sytuacje  i 100% jestem za
Deleted
Mugol


 
#9
Jakiekolwiek podawania haseł na OOC (w tym na PW i na Skype) są niezgodne z zasadami gry. Co więcej wykorzystywanie haseł zdobytych niezgodnie z grą w in character jest karane. Tych, wszystkich, którzy to robią (np. tych którzy się tutaj przyznali) czeka sroga kara. Będę o tym pamiętał przy wydawaniu zgód.

Zdobycie hasła do dormitorium, to najprostsza z możliwych rzeczy. Wystarczy, że zapytasz się któregokolwiek domowników, albo podejdziesz do nauczyciela. Zero filozofii.

Co do zapominania haseł. Trudno. Każdy może je zapomnieć, a wywieszanie ich w dormitorium, to sprawa opiekunów.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.