Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ucz2] William Lucky
Adrienn
I'm not beautifulPosty: 90
Tematy: 19
Sie 2016
132
Ravenclaw
#1
[Obrazek: 2ffw5MS.png]

Data urodzenia
12.02.2041

Czystość krwi
100%

Przynależność rasowa lub etniczna
Rasa biała, Francuz- Brytyjczyk

Miejsce urodzenia
Francja, Paryż

Aktualne miejsce zamieszkania
Przedmieścia Londynu

Obecnie jest na roku
Piątym [OOC: 2]

Dom w Hogwarcie

[Obrazek: X0LB4kz.png]


Zdjęcie/Rysunek postaci
 
 
Opis wyglądu postaci
William to średniej wysokości chłopak o standardowo rozwiniętej budowie ciała, tzn. szerokie barki, wąskie biodra i jasnej karnacji. Wygląda na sprawnego fizycznie nastolatka chętnego do szaleństw. Jego głowę porastają mniej niż średniej długości bujne, czekoladowego koloru włosy. Ma turkusowej barwy tęczówki i czarne niczym ropa naftowa źrenice, w których odbijają się promienie słońca, krótkie nieco ciemniejsze od koloru owłosienia brwi, lekko zadarty do góry nos oraz podchodzące pod kolor truskawek usta. Niedaleko nosa, mniej więcej centymetr pod dolną powieką można dostrzec jasne piegi. Will preferuje wygodne, ale schludnie wyglądające ubrania. Gdy nadchodzi lato zakłada jak najcieńsze ubrania, jakieś krótkie spodenki oraz wakacyjny
T-shirt, który zwykle ma prawie jaskrawe kolory w celu minimalnego odbicia światła słonecznego, który nagrzewa ciało. W pory chłodniejsze zakłada zaś bluzę z kapturem oraz cieplejsze dresy lub jeansy. Podczas ważnych uroczystości zakłada elegancki smoking, a podczas przebywania na terenie Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie nosi na sobie oczywiście szkolne szaty. W dni powszednie, zwyczajne zakłada czerwone lub czarne conversy, zaś na ważniejsze wydarzenia życiowe lub jakieś bale zakłada czarne pantofle męskie. Kiedy ma zamiar potrenować możesz dostrzec go w godzinach porannych, wówczas przemierza krótkie dystanse w wygodnych adidasach i sportowej odzieży.
 
Cechy charakteru postaci
William jest bardzo ambitnym nastolatkiem, przez co bardzo często irytującym swoją natarczywością, ale za to wytrwale dąży do wyznaczonego sobie celu. Bardzo często wykazuje się swoją inteligencją i roztropnością, dzięki czemu w poważnych sytuacjach potrafi zachować zimną krew i zachować się jak dorosły osobnik o zdrowym rozsądku. Często zauważyć można, że z łatwością akceptuje innych, odmiennych ludzi i ich poglądy, jednak czasem, gdy ta inność jest na tyle dziwaczna, to może się zacząć bezpodstawnie bulwersować. Mimo tego, że z perspektywy obcej osoby chłopak wygląda na osobę, która nie wzrusza się z byle powodów, to jest jednym z tych, którzy mają twardą skorupę, ale wrażliwe, dobre serce. Czasem nawet, jeśli miałby zaryzykować o coś bardzo ważnego zrobiłby to, byleby pomóc innemu człowiekowi. Wiele razy dostrzec można było oryginalność w pracach plastycznych, jak i pisemnych, które nie zawsze przypadają wszystkim do gustu, jednakże nie zwraca zbytnio na to uwagi. Ważne przecież, że ma swój sposób bycia. Na co dzień jest osobą cichą, spokojną, a żeby sam z siebie podejść do kogoś i zapoznać się musi się wewnętrznie przełamać, a co do odważnych czynności także potrzebuje czasu, aby się "rozkręcić".
 
 
==Historia==

Dzieciństwo 
Przed Hogwartem 
Hogwart (1 OOC)

Wakacje po 1 OOC

Hogwart (2 OOC)

 
=Rodzina=

NAJBLIŻSZA
- Robert Lucky (ojciec, 100%) [Aling]
- Julia Lucky (matka, 100%) [IC]
- Matthew Lucky (brat, 100%) [Matt47]
- Marcus Lucky (brat, 100%) [Marcus]
-  Jace Lucky (brat, 100%) [EnderOf]
 
=Relacje=

Rodzinne

Robert Lucky (Alling)- najlepszy na świecie ojciec! Ufa mu niezmiernie i nigdy nie powiedziałby o nim nic złego, jest po prostu "THE BEST!".

Marcus Lucky (_Marcus_)- brat, któremu zaczęło odbijać po tym, jak rzuciła go Lily. Od tamtego czasu nie utrzymują ze sobą bliższych kontaktów, generalnie są skłóceni, ponieważ William od początku nie pochwalał tego związku.

Matthew Lucky (Matt47)- najfajniejszy brachol, z którym może na luzie pogadać.

Jace Lucky (EnderOf)- uroczy młodszy braciszek. 


Gryffindor

Mike Johansen (Mike12)- dość miły chłopak. Poznali się w wakacje niedługo przed rozpoczęciem roku szkolnego. Przyjaźnią się i widują się dość często na szkolnych korytarzach

Chuck Wright (Pingo)- rówieśnik Williama, nawet spoko koleś.


Ravenclaw

Vanessa Jefferson (HaTe)-  niedawno wyjaśnili sobie pewne sprawy, a chłopak nie darzy jej już takim zaufaniem i szacunkiem.

Alduin Lavenhart (Kolorowo15)- miły kolega z klasy, poznał go tuż przed wejściem do szkoły i aktualnie przyjaźnią się. William uważa, że "Al" jest typem luzaka.

Matthew Paris (Ciastek)- zaprowadził Williama i jego kolegów do dormitorium, tyle z ich znajomości.

Sirius Malte (Sirius)- miły krukon, dzielą ze sobą piętrowo pokój w salonie Ravenclaw.

Samuela King (Samuela)- miła koleżanka z tego samego domu i równoległej klasy.

Slytherin

Enrico Marrizano (Zaha)- miły kolega. Przyjaźnią się, ostatnio dość często pożycza notatki z lekcji od Williama.

Nicholas Johansen (Geralt)- miły kolega z klasy, nieco fajniejszy od Gellerta (patrz dół)

Gellert Johansen (Ennorath)- miły kolega z klasy

Oliver Wright (Oliver)- kolega z klasy

Leonard Sherwood (Pecie)- bardzo dobry kolega Williama, ufa mu. Nazywa go swoim "liskiem".Hufflepuff

Angela Enrique (Kiyoko)- dziewczyna Williama. Najukochańsza mu osoba spoza rodziny. Chciałby być z nią na zawsze, założyć rodzinę i żyć szczęśliwie do śmierci.

Pracownik Hogwartu

Stella White (Stella)- najbardziej lubiana przez Williama nauczycielka, opiekunka domu. Według chłopaka większość uczniów Hogwartu również uważa ją za najmilszą członkinię grona pedagogicznego.

Erastus Jallywall- jeden ze "świeżynek" w kadrze Hogwartu, jednak William uważa, że sprosta swojej misji nauczania młodego pokolenia.

Lorcan Procter (modno)- zauważył go na rozpoczęciu roku. Sprawił wrażenie osoby bardzo dokładnej, spokojnej na Williamie. 

Viserys Skeet (Viserys)- jeden ze starszych nauczycieli szkoły, jednak tych zręczniejszych. William zna go z tego, że pracuje jako auror i wiele razy brał udział w akcjach.

Dorosły

Martin Maxim (GrubszyNizReka)- William bardzo żałuje, że odszedł on z posady nauczyciela, z wielką chęcią ujrzałby go przynajmniej na zastępstwie. Ma wspaniałe podejście do uczniów i dobre metody nauczania.

Peter Margel (mumia1230) [R.I.P]- był autorytetem dla Williama, osobą, którą chłopak szanował niezmiernie.


==Ciekawostki==
 
-Różdżka-
Zwyczajnie wyrzeźbiona
Drewno z morwy
Rdzeń z kła widłowęża
Długość 10 i 1/2 cala
Dość krucha
 
-Miotła-
Zamiataczka 350

-Ulubieńcy-
Przedmiot: Transmutacja, Wróżbiarstwo
Rodzaj muzyki: POP, RAP
Słodycze: Fasolki Wszystkich Smaków Bertiego Botta

-Znane języki-
Angielski 
Francuski (język ojczysty)
 
"A więc w końcu wygraliśmy! (…) Anglia będzie żyła, Wielka Brytania będzie żyła; Wspólnota Brytyjska i Imperium będą żyły. "
~Winston Churchill (1941)
Jason
Toksyczny mąż TassumiPosty: 497
Tematy: 20
Sie 2015
Slytherin
#2
Dziecko, które spędziło 1 dzień w Hogwarcie ma już wyrobione zdanie na temat nauczycieli i jest pewne, że Stella White byłaby lepszym dyrektorem od Luciusa Stormwind'a. Okaaaaay.
Adrienn
I'm not beautifulPosty: 90
Tematy: 19
Sie 2016
132
Ravenclaw
#3
(08.08.2016 14:13)Jason napisał(a): Dziecko, które spędziło 1 dzień w Hogwarcie ma już wyrobione zdanie na temat nauczycieli i jest pewne, że Stella White byłaby lepszym dyrektorem od Luciusa Stormwind'a. Okaaaaay.

William ma po prostu takie odczucia, poza tym dużo dobrego słyszał o Stelli White.
"A więc w końcu wygraliśmy! (…) Anglia będzie żyła, Wielka Brytania będzie żyła; Wspólnota Brytyjska i Imperium będą żyły. "
~Winston Churchill (1941)
George
PedałPosty: 256
Tematy: 13
Cze 2016
103
Slytherin
#4
Może być, ale repki nie dostaniesz bo muszę poprzyznawać innym przy ważniejszych rzeczach Tongue
(Apdejt komentarza) A jednak dostanieeesz Tongue
jestem krulowom elzom na kolana padnijcie 
Adrienn
I'm not beautifulPosty: 90
Tematy: 19
Sie 2016
132
Ravenclaw
#5
@Refresh
- Zaktualizowano nieco relacje,
- Dodano historię po wakacjach 1 OOC, oraz hogwart 2 OOC
"A więc w końcu wygraliśmy! (…) Anglia będzie żyła, Wielka Brytania będzie żyła; Wspólnota Brytyjska i Imperium będą żyły. "
~Winston Churchill (1941)Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.