Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Florence Lestrange
CenTuria
Chora Psychicznie

Tematy: 17
Gru 2014
313
Ravenclaw
Florence Lestrange

Data urodzenia 30 czerwca **14 lat temu**
Czystość krwi Czystokrwista
Przynależność rasowa lub etniczna Biała siła
Miejsce urodzenia Dom rodowy Lestrange w Irlandii
Aktualne miejsce zamieszkania Dom Lestrange w Hogsmead
Obecnie jest na roku II OOC
Dom w Hogwarcie Gryffindor

[Obrazek: blog_bn_4929600_7758175_tr_teczowy_hasacz.gif]

Wygląd

[Obrazek: tumblr_nwxxjajXWb1ufn5guo1_500.gif]

[Obrazek: GrtgJoc.jpg]

Dość wysoka (przerasta większość rówieśników),  o odpowiedniej wadze. Krótkie, czarne włosy po mamie pasują do dużych, niebieskich oczu jak większość rodu Lestrange. Zwykły, nieco duży nos i pełne usta odznaczające sie na bladej cerze. Policzki często ma zarumienione, ale niezbyt się tym przejmuje. Nie wyróżnia się niczym szczególnym, może jedynie wzrostem i oczami. Ubiera się luźno w bluzy, swetry, lubi też odzież która zakrywa twarz, dlatego często ma kaptur albo szalik.

Charakter
Początkowo była wesołym, beztroskim dzieckiem. Kiedy jej tata wpadł w kłopoty, stała sie nieśmiała i skryta w sobie. Nie zagada pierwsza do nieznajomej osoby. Jeśli znajdzie z kimś język uważa go odrazu za swojego przyjaciela. Jeśli ktoś nagnie jej zaufanie jest smutna i niezadowolona. Z reguły bardzo łatwo ją skrzywdzić, bardzo się wszystkim przejmuje i martwi. W smutnych, krępujących, bądź wywołujących u niej emocje sytuacjach, nawet najmniejszych, zazwyczaj zaczyna się trząść. Postępuje rozważnie, myśląc wcześniej nad tym co chce zrobić, jednak zdarza jej się zrobić głupstwa. Długo potem tego żałuje. Pomimo nieśmiałości ciągle chce wszystkim udowodnić, że jest bardzo odważna i stać ją na wiele. Wie o swoich zaletach lecz nie lubi przechwalania się. Jeśli już kogoś nie polubi to raczej jej nastawienie do tej osoby się nie zmieni, bo jest bardzo pamiętliwa. Kiedy nie ufa komuś wystarczająco dobrze, nieprędko wybacza, jednak stara się utrzymywać koleżeńskie relacje z większością poznanych jej osób. Jest w miarę życzliwa i pomocna, niewiele także przeklina po mugolsku bo została wychowana w czystokrwistej rodzinie. Trudno wyprowadzić ją z równowagi. Nie potrafi odbierać komplementów, jest wtedy bardzo zakłopotana i najchętniej by uciekła. Kiedy się rozgada lubi zadawać pytania, jednak gdy się zorientuje że była ciekawska jest jest głupio. Ma duże ambicje, ale co z tego wyniknie? To się okaże.

*~*~*~*~*~*~*~*~*~*

Historia

Rodzina
Mario Lestrange [C4mp3r] - tata
Isabella Meadll [Anabett] - mama
Leonard Lestrange [Leonard] - brat bliźniak
Gabriel Lestrange[---] - młodszy brat
Aaron Lestrange [Aron] - kuzyn
Selim Lestrange [Selim] - kuzyn
Peter Lestrange [FullSpeedZ] - wujek
Albert Lestrange [Asacron] - dziadek
Faith Archer [Serpensortia] - babcia
Victor Lestrange [Veeon] - wujek
Sarah Fell [Tassumi] - ciocia
Appius Fell [Avian] - wujek

Relacje

[Obrazek: WOsZ1x2.jpg]
Mario Lestrange [C4mp3r] - "co tu dużo mówić... najkochańszy tatuś, kiedyś będe taka jak on. Ludzie różne rzeczy mówią, ale mnie to nie obchodzi. "
Isabella Meadll [Anabett] - "mamusia, szkoda mi jej bo bardzo przeżywa śmierć taty... Jest, a raczej była dla mnie wielkim wsparciem, mimo słabego kontaktu nie przestane jej kochać."
Leonard Lestrange [Leonard] - "mój bliźniak... ale chyba tylko na papierze. Jesteśmy jak dwa inne światy. Kocham go."
Peter Lestrange [FullSpeedZ] - "Na wujasu moge polegać w każdej sytuacji. Zawsze rzuci dobrą radą."
Sarah Fell [Tassumi] - "bardzo ją kocham! Tylko od zawsze trzymała mnie na dystanst i faworyzowała Leosia.. Ehh."
Aaron Lestrange [Aron] - "mogę rzec, że brat... żałuje, że rozstaliśmy sie skłóceni.."
Selim Lestrange [Selim] - "ciągle się o niego martwie. Nie wiem czy w ogóle żyje."

[Obrazek: ygJ2XOO.png]
Chuck Wright [Pingo] - "przyjaciel, dla którego poświęcilabym wiele. Nie da sie być przy nim smutnym... Nic więcej nie zdradze!"
Samara Wright [Samara] - "Samiś - osoba niezmiernie dla mnie ważna. Jest moją siostrzyczką! No, tak jakby... "
Halvar Lavenhart [Ancez] - "ma różne, głupie pomysły.. Ale lubie go i mu ufam. Często przychodzi do mnie o porady... Nie żebym narzekała!"
Darren Wright [Rak] - "w sumie, był pierwszą osobą, z którą sie zakumplowałam. Nadal mamy dobry kontakt"
Matthew Wright [C4mp3r] - "ktoś zdecydowanie mógłby go wziąć za autorytet. Ale jest moim kumplem, i ma w domu dobre ciasta!"

[Obrazek: REwbVOI.png]
Neji Lavenhart-Borge [Neji] - "ktoś, komu mogłabym i powierzyć cudze życie, nie martwiąc sie o nic. Odpowiedzialny przyjaciel, bardzo mu ufam, i działa to we dwie strony.."
Olivier Wright [Olivier] - "nie wiem co o nim myśleć. Był moim przyjacielem, teraz nie rozmawiamy, nagiął sobie u mnie zaufanie..."
Sebastian Lavenhart-Malte [Beta] - "właściwie jakby nie on, pewnie nie znałabym zadnego z obecnych przyjaciół,a siedziała gdzieś w kącie. Żałuje, że już nie rozmawiamy.. "
Allyson Zoe Gingerblade [Ally] - "siostra.. Znaczy, prawie siostra. Wszyscy tak myśleli. Wiele jej zawdzięczam, jak i ona mi. Nie chce teraz o niej myśleć..."

[Obrazek: qgw78bg.png]
Cesare Yrell [Schrodinger] - "nazwałam go Ding, i tak w sumie zaczęła się nasza znajomość. Nie rozmawiamy za dużo, pewnie dlatego, że ani on ani ja nie należymy do gadatliwych..."
Conrad Lavenhart [Xarcon] - "kropka w kropke Nostern. "
Nostern Lavenhart [Nostern] - "kropka w kropke Conrad."
Alex Hussain [kiter96] - "cała znajomość byłaby trudna do opisania.. No ale teraz znowu jestem chodzącą cukrzycą, grr!"
Artemis White [Swanes] - "świetny przyjaciel.. gdyby dało rade porozmawiać choć raz jeszcze..."
Harry Yrell [Rorschach] - "niewiele rozmawialiśmy, jednak pochwalił moje rysunki!"
Davon Meadll [Rayven] - "zdecydowanie należy do elity! Ma super moce, których mu zazdroszcze. No i miły przyjaciel"

[Obrazek: BDaHHdu.png]
Lily Jallywall [Sheeran] - "kochana osóbka! Miałam okazje rozmawiać z nią kilka razy, ale jest bardzo sympatyczna. Trzymam kciuki za nią i Halvara..."

[Obrazek: EiBE9H9.png]
Paul Hussain [Pusia] - "pan, który pomagał mi zawładnąć  światem!"
Martin Maxim [GrubszyNizReka] - "jestem mu wdzięczna za pomoc, wsparcie... Szkoda, że odszedł z posady nauczyciela i opiekuna."
Crevan Lavenhart [merlin0] - "miły pan, dzięki niemu dorob... znaczy, praktykowałam w magicznym Alibabie!"
Niklas Lavenhart [Nico] - "zdecydowanie za nim nie przepadam."
Sigurd Lavenhart [Ravenailss] - "Yyyy... Nieprzewidywalny."
Riccardo Giacalone [Pio] - "Szefunio! Szanuje go bardzo, pamiętam o obietnicy gablotki z najlepszymi praktykantami!"

Ciekawostki

*Świadectwo z Wumdlami
*Prowadzi ją Amal
*Bardzo ciekawi ją transmutacja
*Kiedyś chciałaby stworzyć swoje zaklęcie
*Ładnie rysuje, najczęściej rzeczy stworzone przez jej wyobraźnię
*Pragnie zawładnąć światem
*Nie lubi lodów
*Ma Nimbusa 2000
*Trenuje łucznictwo
[Obrazek: ZVH9YPB.gif]
Xaroyu
Czarodziej

Tematy: 10
Sie 2015
95
Ravenclaw
Bardzo ładna karta, polecam serdeczniusio.
sabuto
Czarodziej 007

Tematy: 14
Gru 2014
263
Hufflepuff
Wzorcowa karta postaci - Polecam! Smile
[Obrazek: giphy.gif]
Tassumi
Żona Jasona

Pracownik Hogwartu

Tematy: 13
Gru 2014
430
Slytherin
Pięknie córka, jestem dumna.
merlin0
Weteran

Moderator

Tematy: 111
Gru 2014
1,306
Gryffindor
Polecam najlepsze dziecko na dzielnicy. Flonogi rządzi!
"Nie ma lekarstwa na świat, który nas zastał"
[Obrazek: tumblr_ny6wa2Ukhg1uhnwvfo1_500.gif]
ReTTy
Haplowy Cheater

Moderator

Tematy: 18
Sie 2015
172
Ravenclaw
Polecam, świetny szef, sporo płaci za moją pracę.
C4mp3r
Na ręce złoty Animus

Moderator

Tematy: 22
Gru 2014
443
Gryffindor
Bardzo śliczna karta postaci Heart
[Obrazek: vhy8P08.png]
Kolorowo15
Czarodziej

Tematy: 10
Gru 2014
43
Ravenclaw
Omomomomomomom Heart
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Grandd
Wylew Tenshi

Weryfikator Podań

Tematy: 1
Sie 2015
36
Cud, miód malinka :3
Silexan
Tak.

Pracownik Hogwartu

Tematy: 56
Gru 2014
534
Fu Confused
Bloodguard pozdrawia:

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.