Witaj!

[Ucz1] Lea Volkodav
Avero
Czarodziej




Posty: 2
Tematy: 2
Mar 2017
5
#1

Hej, nazywam sie Lea Volkodav, zapewne zgaduję, iż nikt stąd prawie mnie nie kojarzy, ale to się teraz zmieni. Tak więc zacznijmy od tego gdzie i kiedy się urodziłam. Urodziłam się 30 sierpnia 2047 roku w Luksemburgu, w Luksemburgu, trochę śmieszne prawda? Jeśli kogoś obchodziło jakiego jestem znaku zodiaku to zdradzę wam tę tajemnicę i powiem iż jestem pod znaku Panny, jak na pannę przystało. Jeśli natomiast chodzi o moje pochodzenie i status krwi to powiem iż jestem wpół Luksemburką i wpół Francuzką, moja mama była czarownicą a tata mugolem z czego wynika iż mój status wynosi 50%. W wieku 11 lat trafiłam do szkoły magii i czarodziejstwa w Hogwarcie i trafiłam do domu Roweny Ravenclaw i obecnie jestem na trzecim roku. To chyba na tyle jeśli chodzi o podstawowe informacje o mnie, jeśli natomiast zainteresowałeś/aś się moją osobą zajrzyj na dół.



11 - 12 lat : 
13 - 14 lat (obecnie) :
15 - 16 lat : 
[Obrazek: 27ae05eea9e40b3fd014698ade6c083d.jpg]

[Obrazek: ezgif-3-197d4ae7e7.gif]
Jak ja wyglądam hmm... Najkrócej by można mnie opisać jako słodką i średniego wzrostu rudą dziewczynką, ale postaram się to trochę rozwinąć. Może zacznijmy od samej góry. Mam płomienne, rude długie włosy, które po prostu kocham, są one chyba na pierwszym miejscu jeśli chodzi o mój wygląd. Oczy zaś mam jasno zielone jak poranna trawa na łące gdy padają na nią promienie słoneczne. Moja cera jest blada jak śnieg, można powiedzieć, że wyglądam jak duch, a ta cała bladość wynika z tego iż nie lubię za bardzo słońca, a raczej przebywać na nim bo jest na nim za gorącą, a ja wole miejsce gdzie jest cień i przyjemny chłodek. Uszy jak uszy, nos jak nos więc chyba tego nie muszę rozpisywać, no chyba, że ktoś chce to mu trzasnę kartkę A4 całą z opisem mojego nochala. Co do mojej masy ciała, o której oczywiście powinnam napisać na samym początku ale mniejsza. Jestem chuda kropka,  o, to jest moja postura ciała, chuda. Jeśli natomiast chodzi o mój ubiór na co dzień nosze szkolną szatę w barwach Roweny Ravenclaw, a jeśli jestem od tego wolna to z miłą chęcią nosze  luźne koszulki i niebieskie jeansy, natomiast nienawidzę sukienek, po prostu nienawidzę! Jedynie jestem skora je ubrać na jakieś większe uroczystości, a tak to nikt mnie nie zmusi do jej założenia nikt! Okej to chyba na tyle jeśli chodzi o mój wygląd, który jest na pozór zwyczajny i mało ciekawy, ale co ja poradzę, jakąś tam Ateną to ja tam nie jestem, a może...


[Obrazek: 17428711.gif]
Charakter tak? Oj tym to będzie trudno... no ale postaram się coś tam naskrobać jeśli o mój "sposób bycia". Tak więc może zacznijmy od tego iż... często mam takowe wahania nastroju, ale i sama o tym decyduje... no ale cóż, po prostu często mam tak iż w jednej sekundzie mogę się uśmiechać, w drugiej płakać, w trzeciej się śmiać, a w czwartej być oschłą osóbką, oczywiście te sekundy to przenośna, więc teraz proszę, żebyście tego nie sprawdzali, bo jak przyłapie to włosy z głowy powyrywam! Oj, przepraszam, chyba to było trochę nie miłe, no ale jak to się mówi, mus to mus (nie, nie taki truskawkowy). Co by dalej mogłabym tu napisać, ymm... no cóż, co może lubić taka osóbka jak jak, na pewno uwielbiam zwierzęta i stworzenia magiczne, w szczególności smoki, o których przeczytałam już nie jedną książkę. Jeśli natomiast chodzi relacje z innymi ludźmi to... jedni są fajni, drudzy są nie fajni a jeszcze inni są zwykłymi nudziarzami. A tak, tak, tak, jeszcze lubię się uczyć w miarę w miarę, co mi wychodzi chyba dobrze, a przynajmniej tak mi się wydaje. Oczywiście nie boję się mówić innym co o nich sądzę, bo czego tutaj się bać, przecież nikt nie uderzy niewinnej dziewczynki prawda? Smoki były, ludzie były, czy tam byli, nauka była, o już wiem! Nie napisałam wam tutaj jeszcze o tym iż lubię czasami się podroczyć z ludźmi, tylko trochę szkoda iż niektóre jednostki czasem się obrażają, to takie moje małe skryte hobby jeśli można tak to nazwać. Cóż to chyba na tyle na ten moment bo ani mi nic nie wpada do głowy ani nie chce mi się tego pisać i jeszcze na dodatek kończy mi się atrament!!! kropka


[Obrazek: giphy.gif]

To wcale nie tak że nie chce mi się tego na razie pisać...

[Obrazek: tumblr_nxueld6Lmm1uvues3o1_540.gif]

[Obrazek: giphy.gif]

Mściwój Volkodav - Ojciec
Julia Volkodav - Matka
Lucie Volkodav - Siostra bliźniaczka 
Michel Volkodav - Brat bliźniak 
Victoria Volkodav - Siostra przyrodnia
Stuar Volkodav - Wujek [RIP]

[Obrazek: 2e67e0b84920306f08d50354c8b2470f.gif]


Victoria Volkodav - Co by tu o niej napisać.. no kocham ją bo to moja siostra ale to nie usprawiedliwia jej głupoty... zmienia chłopaków jak rękawiczki i boję się, że w przyszłości jako stara panna z kotami, albo może to i dobrze... jej podejście do płci przeciwnej jest denne. Podobno ma swoje za karczychem w szkole ale ja się w to nie zagłębiam, mogę z nią porozmawiać o czym tylko chce ale tylko nie o tych swoich beznadziejnych sytuacjach sercowych, biedna Vic..

Michel Volkodav - Co by tu powiedzieć o swoim kochanym bratu bliźniaku. Na pewno to, że jest zbyt opiekuńczy, chciałby wiedzieć gdzie jestem, z kim jestem i co robią, zachowuje się jak starszy brat, a przecież jest w moim wieku no halo! Nie spędzam z nim zbyt dużo czasu.

Aaron Harris - Były Vic, w sumie mi go trochę szkoda iż dopadła go klątwa rzucenia Volkodvki, no ale i tak jest głupim dryblasem bez mózgu, nieudacznik życiowy i tym podobne, a i no go wyrzucili ze szkoły chyba jak słyszałam.  Mam nadzieje iż go już w swoim życiu nie spotkam


Lucie Volkodav - Ukochana siostrzyczka. Jesteśmy po prostu identyczne, ale to oczywiste bo przecież jesteśmy bliźniaczkami. Co prawda też z nią nie spędzam zbyt dużej ilości czasu ale chce dla niej jak najlepiej, bo przecież jest moją siostrą, każdy by tak się zachowywał na moim miejscu. 

Isabella Granth - Cóż, kiedyś z nią miałam dobre relacje, ale od jakieś czasu dostała jakiegoś bzika i stała się straszną nudziarą. Niby prefekt a jakoś nie widzę by coś robiła, sama chodzi po ciszy nocnej i łamie czasem regulamin, szkoda słów... Ostatnimi czasy kręci z pchlarzem przez co chyba złapała kilka pcheł, albo jak i nie więcej.

Walter Gingerblade - Nudziarz. Po prostu nudziasz, jest nudny jak flaki z olejem. Kolejny prefekt, o którym nie pisze miłych słów, no ale co poradzić. Miałam z nim lekką pewną dziwną sytuację gdzie właśnie pokazał jak przynudza, a tak to jeszcze można o nim powiedzieć iż dziwny z niego typ, jakoby taki... tajemniczy czy co.

Selene Maxim - "Śnieżka" . Biało-włosa blada dziewczynka, którą chyba najbardziej lubię w całej szkole. Pomimo iż nie spędzamy ze sobą dużej ilości czasu zawsze w jej towarzystwie czuje się jakoś lepiej, nie rozgryzłam jeszcze jej charakteru ale to się jeszcze zmieni, no ale jak mówiłam, nie ma chyba lepszej krukonki.


Trevor Wright - Pchlarz jakich mało. Prefekt bezczelny i tym podobne. Nie lubię tej bezmyślnej jednostki. Gdyby mi zadali w szkole napisanie jego charakterystyki napisałabym jedynie w pogrubieniu, że cuchnie psem, ale na szczęście nikt nie jest na tyle głupi by robić takie rzeczy, no chyba, że właśnie on. Brrr już czuje ten zapach kundla, lepiej skończę już o nim pisać. 




Katelyn Lestrange - Spotkałam ją w dziwnych okolicznościach. Na początku czułam się lekko speszona i nie wiedziałam co robić po tym jak ją spotkałam, lecz po pewnym czasie stałam się bardziej pewna siebie, gdy zobaczyłam jaka z niej mała buntowniczka. Od razu ją polubiłam, a czy ona mnie, pewnie nie ale nie szkodzi. Za niedługo idzie do Hogwartu więc pewnie się spotkamy jeszcze nie raz. Interesująca z niej osóbka, coś mi mówi, że los jeszcze nas jakoś poprowadzi.

[Obrazek: ezgif-4-b7b9ca5776.gif]

~ Mój ulubiony kolor to czerwony (wcale tego nie widać)
~ Kocham smoki
~ Moim ulubionym przedmiotem jest ONMS
~ Nienawidzę jak ludzie kłamią
~ Wolę dziewczynki
~ Lubię śpiewać
~ Byłam chora na katapleksje
~ Mam częste wahania nastroju 
~  Jestem najlepsza!
~ Mój głosik (o tutaj o)

[Obrazek: giphy.gif]
Arcadius
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 7
Kwi 2017

#2
Proszę tylko nie krew.

Repkę dałem już.
Wkicia
Azkaban




Posty: 125
Tematy: 9
Paż 2015
Gryffindor

#3
Świetna karta XD
ale bez krwi please
Anonek
Czarodziej




Posty: 330
Tematy: 19
Gru 2016
98
#4
Zostaw krew. Nadaje klimatu


A tak w ogóle to ładnie i spoko
Rocky
Czarodziej




Posty: 171
Tematy: 16
Kwi 2017
218
Slytherin
#5
W sumie fajna relacja xd
Arcadius
Azkaban




Posty: 73
Tematy: 7
Kwi 2017

#6
CZY BYŚ MOGŁA USUNĄĆ TĄ KREW?
GrubolPL
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 0
Lis 2016

#7
Ładna karta, zostawię repkę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 2 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.