Witaj!

Florence Lestrange
CenTuria
Czarodziej




Posty: 170
Tematy: 19
Gru 2014
359
Ravenclaw
#1
[Obrazek: xyDHmKB.jpg]

Florence... Dlaczego w sumie Florence? Nigdy nie pytała, ale jej mama chyba serio lubi pielęgnować ogródek. No więc to było tak.. 30 czerwca 17 lat temu, Isabella Meadll po zakończeniu roku szkolnego, na rodzinnym obiadku urodziła dwójke bobasków. Cudownie sie zapowiada. Cały dom w Irlandii stanął na głowie, bo do rodu dołączyło dwóch czystokrwistych czarodziejów. No więc tak się zaczęło. A jak jest teraz? Skończyłam Hogwart będąc w Gryffindorze, byłam aurorem lecz chyba już nim nie jestem. Mieszkam w wielu miejscach, ale często jestem w domu w Hogsmeade. Narazie męża nie mam, ale kto wie.


[Obrazek: vKtt1t9.png]

[Obrazek: 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e617773...280&h=1280]

[Obrazek: 144ce960fbcfb21a.gif]


Wygląd Florence jest nieco inny niż u wszystkich dziewczyn. Co ją tak wyróżnia? Jest bardzo wysoka, mierzy około 178cm wzrostu, czyli sporo jak na kobietke. Wage ma w normie, choć trzeba przyznać, że ostatnimi czasy mało je. Przechodząc do twarzy - jej duże oczy mają kolor niebieski, czyli typowy dla członka rodu Lestrange. Oczy zdobią długie rzęsy, oraz naturalnie ciemne brwi. Jeśli ktoś bardzo się przyjrzy, to na jej nosku dojrzy pojedynczego pieprzyka którym gardzi. Całe szczęście nie jest mocno widoczny. Usta ma duże i pełne, a ich kolor dość widocznie się odznacza na dość bladej skórze dziewczyny. Dawni znajomi pamiętają, że Florence w dzieciństwie dużo sie rumieniła, ale z wiekiem jakoś to przeszło. Czarny kolor włosów odziedziczony zdecydowanie po mamie dodaje jej troche uroku. Swoje włosy ma krótko obcięte, uważa że tak jej ładniej. Gdy się uśmiecha, można zauważyć dwie rzeczy: po pierwsze małe dołeczki na policzkach, oraz białe, proste zęby, widać że bardzo je pielęgnuje. Przechodząc do znamion. Na lewej ręce, zaczynając od połowy przedramienia aż prawie do szyi, ciągnie się ogromna blizna, widać, że od zwierza. Natomiast na prawej ręce posiada podobną blizne, jednak mniejszą - jedynie na ramieniu. Jej garderoba przechodziła mnóstwo metamorfoz. Od dziecięcych ogrodniczek, po ciemne bluzy z kapturem, szaliki i mnóstwo innych. Wkońcu jednak zazwyczaj narzuca na siebie szatę, koszulki zazwyczaj w kolorze czarnym. Uwielbia jeansy z wysokim stanem. I lubi większość butów, prócz tych w których trudno się chodzi.

[Obrazek: bAdI0PE.png]

[Obrazek: tumblr_np1c09QL6R1qdze79o1_500.gif]

Początkowo była wesołym, beztroskim dzieckiem. Kiedy jej tata wpadł w kłopoty, stała sie nieśmiała i skryta w sobie. Nie zagada pierwsza do nieznajomej osoby. Jeśli znajdzie z kimś język uważa go odrazu za swojego przyjaciela. Jeśli ktoś nagnie jej zaufanie jest smutna i niezadowolona. Z reguły bardzo łatwo ją skrzywdzić, bardzo się wszystkim przejmuje i martwi. W smutnych, krępujących, bądź wywołujących u niej emocje sytuacjach, nawet najmniejszych, zazwyczaj zaczyna się trząść. Postępuje rozważnie, myśląc wcześniej nad tym co chce zrobić, jednak zdarza jej się zrobić głupstwa. Długo potem tego żałuje. Pomimo nieśmiałości ciągle chce wszystkim udowodnić, że jest bardzo odważna i stać ją na wiele. Wie o swoich zaletach lecz nie lubi przechwalania się. Jeśli już kogoś nie polubi to raczej jej nastawienie do tej osoby się nie zmieni, bo jest bardzo pamiętliwa. Kiedy nie ufa komuś wystarczająco dobrze, nieprędko wybacza, jednak stara się utrzymywać koleżeńskie relacje z większością poznanych jej osób. Jest w miarę życzliwa i pomocna, niewiele także przeklina po mugolsku bo została wychowana w czystokrwistej rodzinie. Trudno wyprowadzić ją z równowagi. Nie potrafi odbierać komplementów, jest wtedy bardzo zakłopotana i najchętniej by uciekła. Kiedy się rozgada lubi zadawać pytania, jednak gdy się zorientuje że była ciekawska jest jest głupio. Ma duże ambicje, ale co z tego wyniknie? To się okaże.

[Obrazek: zVoYRYy.jpg]

[Obrazek: e2e5a07cea3cffc208396607c8ec04ac.gif]


[Obrazek: ZFRkpfe.jpg]

✭Mario Lestrange [C4mp3r] - tata
✭Isabella Meadll [Anabett] - mama
✭Leonard Lestrange [Leonard] - brat bliźniak
✭Gabriel Lestrange[---] - młodszy brat
✭Aaron Lestrange [Aron] - kuzyn
✭Selim Lestrange [Selim] - kuzyn
✭Peter Lestrange [FullSpeedZ] - wujek
✭Albert Lestrange [Asacron] - dziadek
✭Faith Archer [Serpensortia] - babcia
✭Victor Lestrange [Veeon] - wujek
✭Sarah Fell [Tassumi] - ciocia
✭Appius Fell [Avian] - wujek

[Obrazek: CiFLzme.png]

[Obrazek: dkqHic.gif]

✭ Mario Lestrange [C4mp3r] - ojciec, którego bardzo szanuje, kocha i pamięta. Po wielu latach smutnego rozpamiętywania dała temu upust, choć z trudem pogodziła się ze stratą. Naprawdę nie chce go zawieść, wie, że chciałby by żyła jak najlepiej. Próbuje dotrzymać jego ostatnich obietnic, a obwinianie się doprowadza ją do coraz gorszych stanów. Ma go za duży autorytet bez zważania na to, co mówią inni. Chciałaby zamienić z nim choć słowo, niestety wie że jest to niemożliwe.
✭ Isabella Meadll [Anabett] - trudno jest pogodzić się ze stratą znajomego, przyjaciela, rodziny. I ja jak i ona doskonale znamy te przeżycia. Chyba jednak tej obietnicy nie dotrzymałam, za co mi wstyd. Nie wiem jak jej pokazać jak bardzo ją kocham, myśle, że jako moja mama sama o tym dobrze wie. Mamy tylko siebie.
✭ Leonard Lestrange [Leonard] - znacie osobę którą lubicie, ale jesteście totalnie różni? To ja i Leo. Nie wiem jak to się stało, że nazywają nas bliźniakami. Jesteśmy identyczni chyba jedynie pod względem wyglądu. Czy mi to przeszkadza? Myśle, że nie chociaż czasem trudno nam było się dogadać i nie zmieniło się to. Chyba niedługo zbiorę się na napisanie bardzo długiego listu.
✭  Peter Lestrange [FullSpeedZ] - Brat taty, no wujo poprostu. Był kimś w rodzaju przyjaciela, mimo że mało spędzaliśmy czasu, to pomógł mi w paru sytuacjach. Teraz nie widzę go w ogóle, przepadł, znikł, dlaczego oni wszyscy mi to robią?
✭ Sarah Fell [Tassumi] - Koleżanka, kumpela, ciocia Sala. Sala. Najwięcej pamiętam ją z czasów jak byłam dzieckiem, potem miała swoje, to nie spędzała już ze mną i Leo tyle czasu. Wiem, że chyba mnie nie lubiła. Ale to tylko takie droczenie. Miło by było po takim czasie odnowić kontakty, bo rozmowy z nią są.. a raczej były serio luźne.
✭ Aaron Lestrange [Aron] - starszy brat z reguły jest przewrażliwiony i zazdrosny. Choć nie był bratem to tak właśnie się zachowywał co doprowadziło do małej kłótni. Nienawidzę się za to. Po raz ostatni wykrzyczałam do niego obelgi których nigdy nie cofne. Brakuje mi go i tego, że się o mnie troszczył.

✭ Charles Wright [Pingo] - "Kiedyś, gdy cie już nie było, siostra zaprowadziła mnie do zwierciadła Ain Eingarp. Nie chciałam w nie patrzeć bo nie chciałam przywoływać wspomnień o rodzicach. Ale opórcz nich, ty też tam byłeś"
✭ Halvar Lavenhart [Ancez] - głupi, głupszy, najgłuszpy na świecie ale i tak go lubi. Czuje się troche za niego odpowiedzialna nie wiedzieć czemu. Lubi z nim porozmawiać o różnych sprawach, problemach, doradzać mu. Cieszy się że ją wysłucha. I szyła mu raz łuk brwiowy.
✭ Vemund Lavenhart [Swanes] - pojawił się nagle jak i nagle zniknął. Nie wiedzieć jak odrazu złapalismy wspólny język, było to troche dla mnie szokiem ale lubiłam z nim rozmawiać. Nasz kontakt totalnie się urwał, czego żałuje - był dla mnie dość dużym wsparciem, choć pewnie nie zdawał sobie z tego sprawy

✭ Neji Burger [Neji] - osoba, którą znam chyba najdłużej i nadal mamy kontakt. W zasadzie był w większości częsci mojego życia. Przez długi czas nie rozmawialiśmy, Mimo to nie zapomniałam o nim, i nadal zrobiłabym dla niego wiele.
✭ Allyson Gingerblade [Ally] - jest moją siostą i kropka. Serio zrobiłam dla niej chyba wszystko, gdyby tylko uparty osioł pytał. Nigdy w życiu się jej nie odwdzięczę za wszystko, co jej zawdzięczam. Często rozmawiały i miały rozkminy życiowe, wiele wspólnych przypałów... A teraz znowu to samo. Znowu jej nie ma, a mnie z dnia na dzień coraz bardziej blakną nadzieje. Ally, przestań sie ukrywać.

✭ Cesare Yrell [Schrodinger] - najprościej będzie go nazwać słowem obserwator. Ces jest cichy i tajemniczy, mimo tego moge go śmiało nazwać przyjacielem. Mądrze gada i szczerze go podziwiam za jego wiedzę. Teraz za dużo nie rozmawiamy ale to nic nadzwyczajnego. Supi
✭ Arthas Yrell [Arthas] - młodszy szkrab o którego poprostu się martwi. Sama w sumie nie wie czemu, ale chce mu pomóc jak tylko się da i służyć radą co w sumie pare razy już zrobiła. Ma nadzieję że będą żyli z Lynn długo i szczęśliwie. Brak kontaktu

✭ Lynn Dragovich [Kya] - mała słodziusia o którą się martwi żeby sobie poradziła w życiu, chociaż niepotrzebnie bo hazardzistka z niej najlepsza na świecie. Zrobi dla niej wiele, a po ostatnich zdarzeniach chce ją chronić przed złem świata

✭ Martin Maxim [GrubszyNizReka] - były opiekun Gryffindoru. Bardzo go szanuje, zawsze poświęci chwile by z nią porozmawiać. W pierwszych klasach, rozumiał jej przeżycia zwiazane z utratą ojca, zrobił pare miłych uczynków dzięki którym Flo łatwiej to zaakceptowała. Uważa go za naprawdę dobrego i mądrego człowieka.

[przysiegam dodam więcej niedługo]

[Obrazek: nbMNnTi.png]

✭ Świadectwo z Wumdlami
✭ Jako jedna z nielicznych wierzy w Amala.
✭ Jej głównym zainteresowaniem jest niezmiennie transmutacja, z którą wiąże przyszłość.
✭ Nie porzuciła marzeń o stworzeniu swojego zaklęcia.
✭ W młodszych klasach szkoły bardzo dużo rysowała rzeczy wykreowanych przez jej wyobraźnię, jednak wiedziały o tym zaledwie dwie osoby.
✭ Nie lubi jeść lodów. Poprostu nie.
✭ Kiedyś bardzo dużo ćwiczyła łucznictwo, jednak zaprzestała kiedy jej łuk został skradziony.
✭ W wolnych chwilach lubi szyć. Wyspecjalizowała się nawet w zszywaniu ran, robiła to pare razy.
✭ W szóstej klasie wraz z swoim kolegą Conradem wychowała dziecko Bobo Lorcan. Jako najlepsi rodzice wygrali czekoladowego misia
✭ Słynne są róże Florence które kiedyś rozwadała ludziom.
✭ Galeria
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma




Posty: 216
Tematy: 9
Sie 2015
Ravenclaw

#2
Bardzo ładna karta, polecam serdeczniusio.
sabuto
Czarodziej




Posty: 401
Tematy: 15
Gru 2014
393
Hufflepuff
#3
Wzorcowa karta postaci - Polecam! Smile
Tassumi
Czarodziej




Posty: 273
Tematy: 13
Gru 2014
523
Slytherin
#4
Pięknie córka, jestem dumna.
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#5
Polecam najlepsze dziecko na dzielnicy. Flonogi rządzi!
ReTTy
Banować te Pusie



Donator

Posty: 353
Tematy: 16
Sie 2015
466
Ravenclaw
#6
Polecam, świetny szef, sporo płaci za moją pracę.
C4mp3r
Czarodziej




Posty: 815
Tematy: 53
Gru 2014
899
Hufflepuff
#7
Bardzo śliczna karta postaci Heart
Kolorowo15
Czarodziej




Posty: 278
Tematy: 28
Gru 2014
Ravenclaw

#8
Omomomomomomom Heart
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
91
Slytherin
#9
Cud, miód malinka :3
Silexan
Mugol


 
#10
Fu Confused



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.