Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
KotkaPsotka03
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 3
Sie 2016
Hufflepuff

#1
Thumbs Up 
Imię i nazwisko: Kitty  Mischief
Miejsce urodzenia: Londyn, Szpital Świętego Munga. Rok 2034
Status krwi: 50% 
Cechy charakteru: Cechuje mnie m. in.  uczciwość, odwaga i zaciekłość. Jestem również dzielna, miła, oraz przyjacielska. Lubię towarzystwo innych. Samemu jest taaaak nudno. Zapomniałam dodać-Dążę do celu i jestem uparta.
Wygląd postaci: Wzrostem żyrafą nie jestem, mam 133 (11 lat to chyba nisko). Mam długie brązowe włosy, diamentowe oczy oraz wianek z fioletowych i karmazynowych kwiatów. Zobaczyć mnie możecie w szarym mundurku, spódniczce i pantoflach. (starałam się ubrać jak do szkoły). Jestem szczupła i mam ręce jak patyk, co mi nie przeszkadza. Bo bardziej irytuje mnie to, że mam dużą głowę.. Dlaczego..
Historia postaci: Matka zmarła przy porodzie. O ojcu nic nie wiem oprócz tego, że był czarodziejem. trafiłam do czarodziejskiej rodziny zastępczej gdzie dobrze się czułam. Pan Church (takie miał nazwisko mój zastępczy tatko) uczył mnie magii, bo szybko po moim wprowadzeniu się objawiły się moje zdolności magiczne poprzez spalenie pokoju i wyrzucenie tortu na "Mamusię" (6 lat miałam). Niestety kiedy miałam zmienić pająka w szklankę wina zaprotestowałam, za co "tatko" wyrzucił mnie na ulice, mówiąc żonie '' dziewczynka nas nie lubiła i uciekła. Niestety zamieszkałam na ulicy i żebrałam. Jakiś czas po tym, w moje 11 ur. na tyłach sklepu gdzie zwykłam spać znalazłam w pudełku list z Hogwartu i tak się ucieszyłam, że nagle wokół pojawiła się aura. Na pokątną udałam się sama, z czym był mały kłopot ("Dzieci tylko z opiekunem  Wink "). Udało się dostać na Pokątną podstępem-"nikt nie patrzy? ok idę"-zakupy przebiegły szybkoi bez przeszkód. Tak jak podróż pociągiem do Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
z YouTube'a, a dokładniej z https://www.youtube.com/watch?v=EidiSDfu...QZCJXOBvLi
Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  tak 

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#2
Wstrzymane, zobacz na inne podania (te zaakceptowane) i napisz coś więcej w historii postaci. Przykładowo:
-Jak objawiła się moc
-Jak otrzymała list z Hogwartu
-Zakupy na Pokątnej i podróż do Hogwartu.
KotkaPsotka03
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 3
Sie 2016
Hufflepuff

#3
Poprawione. Mogę się dostać? prosssze  Angel

#jest dobrze bo sprawdziłam i poprawilam. iLavender fajne pro
Nagini
Jędza




Posty: 819
Tematy: 134
Lip 2015
1,482
Slytherin
#4
PODANIE ZAAKCEPTOWANE!
Po range zgłoś się na /helpop wysyłając tam link do swojego podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.