Witaj!

Podanie na Nauczyciela.
Nico
Mokry



Donator

Posty: 240
Tematy: 15
Sty 2015
230
Gryffindor
#1
[IC]

Imię i nazwisko:
Niklas Lavenhart
Wiek:
23 lata.
Miejsce urodzenia:
Oslo, Norwegia.
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe):
Podstawowe + szkolenia aurorskie w szkole.
Posada, na którą aplikujesz:
Nauczyciel Zielarsta.
Oceny z SUMów i OWUTEMów:
PO
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:
Nie posiadam papierka z popisem profesora, że ukończyłem wyższą uczelnie odnośnie ziółek. Ja posiadam jedynie wiedzę praktyczną, którą pozyskałem z własnego doświadczenia. Oczywiście egzamin z zielarstwa zdałem i do z dobrym wynikiem. Uważam, że będę dobrym kandydatem ponieważ jestem w stanie pokazać uczniom jak te rośliny działają w praktyce. Przykładowo rośliny lecznicze. Wszystko im pokaże. Oczywiście posiadam też wiedzę teoretyczną na ich temat nie bierzcie mnie za jakiegoś dzikusa. Wiem, że nie można jeść czerwonych grzybów. Posiadam też całkiem niezły kontakt z uczniami. Obecnie jestem też aurorem, więc będę w stanie dać bezpieczeństwo szkole. Oczywiście dzięki tej pracy będę mógł wykorzystać swoją obecną wiedzę do pomocy w działalności szkoły. Jestem gotowy oddać całego siebie. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

[OOC]

Nick w grze:
Nico
Czy masz jeszcze inne konta?:
Mam.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?):
Uczyłem tego przedmiotu i nie tylko. Wiem jak to działa jak się odgrywa itd.
Argumentacja OOC:
Mam obecnie masę wolnego przez wakacje, więc miał bym czas siedzieć na serwerze. Obecnie wchodzę niemal codziennie. Poza tym gram na serwerze już ładnych parę lat, więc uważam, że mój poziom RP jest dobry. Z ortografią też źle nie jest. Sądzę też, że będę w stanie odegrać ciekawe i sensowne lekcje. Uczyłem już tego przedmiotu i z tego co wiem szło mi całkiem dobrze, dlatego też decyduje się złożyć na nie podanie.
Nazwa Skype:
Macie.
modno
Nauczyciel Eliksirów




Posty: 513
Tematy: 71
Gru 2014
704
Ravenclaw
#2
Dopuszczony na rozmowe
You have nothing to fear,if you have nothing to hide



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.