Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Ohimie
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Rose Weather
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Zawsze byłam uśmiechnięta, szczera, miła, wesoła, lubiłam robić żarty rodzinie ale po 9 roku życia to się zmieniło stałam się poważna, chce zostać kimś w świecie magii, rzadko na mojej twarzy gości uśmiech, nierobie już żartów ani psikusów. Cechy które u mnie dominują: ambicja, spryt, przebiegłość.
Wygląd postaci: Mam 154 cm wzrostu. Oczy są Czarne. Na twarzy mam piegi w okolicach nosa.  Moje rude, falowane, włosy są do pasy. Zwykle jestem ubrana w białą koszule i spódniczkę, czarną do kolan.
Historia postaci: Żyłam spokojnie z rodzicami, pewnego dnia nasz dworek zaczął płonąć ja z tatą się uratowaliśmy, a mama zginęła w płomieniach na moich oczach. Miałam depresje. Wraz z tatą zamieszkaliśmy u dziadków , którzy też byli czarodziejami. W dzień moich 7 urodzin tato wspomniał o mamie tak się zdenerwowałam że odrzuciłam go na metr, wtedy ujawniła mi się moc.  W jedenaste urodziny dostałam list z Hogwartu. Na następny dzień wybrałam się z tatą na Pokątną. Wybrałam się do księgarni ,,Esy i Floresy'', gdzie kupiłam zestaw książek do pierwszej klasy. Potem wraz z tatą kupiliśmy szatę itp. które przydadzą się w szkole. Na koniec zakupów tato kupił mi czarnego kota. Kiedy wróciłam do domu zaczęłam się pakować. Wreszcie nadszedł dzień odjazdu. Byłam już w pociągu. Odjechałam wiedziałam że to początek czegoś wielkiego... 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Obejrzałam filmik na YouTube

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak dwa razy i będę go przestrzegała.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję!
Popraw:
*50% krwi max
*w wyglądzie chcę zdania nie suche słowa
*rozwiń charakter o cechy jednego z domów
*w historii napisz o objawieniu się mocy w wieku 8 lat oraz o liście na 11 urodziny
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Ohimie
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2016
0
#3
Poprawione
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#4
-Włosy brązowe/rude/czarne/blond albo łysa po chemioterapii. 11 by się raczej nie pomalowała.
Nadal wstrzymane. 
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

Ohimie
Czarodziej




Posty: 4
Tematy: 2
Sie 2016
0
#5
Chyba już
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Tiara zastanawiała się nad wyborem Ravenclaw, 
lecz  ostatecznie wybrała dom najbardziej pasujący. 
Witaj Nowy Ślizgonie!
[Obrazek: GnXTpe2.png]
Po rangę zgłoś się na /helpop, a w razie jakiś problemów możesz zawsze się do mnie zgłosić po pomoc!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.