Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hasła do dormitorium
mateuszek.04@wp.pl
Czarodziej

Tematy: 3
Jul 2016
0
Witam, mam słabą propozycję, ale to by (przynajmniej mi) się mogło przydać. Chodzi o to, że jestem nowy na serwerze (Gram dwa dni) i kiedy wejdę na serwer pojawiam się w dormitorium slytherinu, i musze czekać (czasem nawet godzinę) na to, jak ktoś z mojego domu wejdzie na serwer i otworzy drzwi. Pytam się, zarówno w IC jak i w OOC, ale nikt nie daje odpowiedzi, pewnie przez limity zasięgu chatu. Dlatego proszę, by dodać np. komendę, która podaje aktualne hasło do swojego dormitorium. Albo o informację o aktualnym haśle do dormitorium w formie tabliczki na tablicy ogłoszeń w nim. Myślę, że takie coś mogło by odrobinkę usprawnić grę nowym graczom.
Soneaaa
niewierny tomasz

Donator

Tematy: 10
Jan 2015
289
Gryffindor
W sumie to popieram, czasami po dłuższej przerwie w grze przyda się to również starszym graczom (mi również, wiele było takich sytuacji). Jak najbardziej za.
Daniel
Faszystowski Demagog

Tematy: 24
May 2015
160
Slytherin
Mateuszku, wystarczy do kogoś napisać pw/skype. Bynajmniej u mnie to działa xD
Viserys
Pracownik Hogwartu

Pracownik Hogwartu

Tematy: 16
May 2016
20
Ravenclaw
Wystarczy być w konfie danego domu na Skype.
mateuszek.04@wp.pl
Czarodziej

Jul 2016
0
(10.08.2016 19:11)Viserys napisał(a): Wystarczy być w konfie danego domu na Skype.

Aaaa... Jak się do niego dołączyć?
Mapi
Mapy Apodyktyczny Pies Irracjonalista

Pracownik Hogwartu

Tematy: 23
Jan 2016
139
Slytherin
Napisz do kogoś kto w niej jest na skype. Np. Do mnie. Na pw podaj mi skype, to jutro cie dodam.
Takie tam z milionowego TrawaBana.

[Obrazek: vzF2wp7.png]
Endik
Król Chomików !!!

Tematy: 36
Aug 2015
32
Ravenclaw
Ja jestem nawet ZA, poniewarz komuś może się zawiesić skajpek albo go nie mieć Tongue
UWAGA : Pamiętaj Jeżeli chomik macha noskiem, TO UCIEKAJ
[Obrazek: tumblr_lzwp0p1qIv1rq6h0mo1_500.gif]
Samuela
Doktor

Jul 2016
38
Ravenclaw
Też miałam taką sytuacje  i 100% jestem za
Eryk
Minister Magii

Administrator RP

Tematy: 114
Dec 2014
549
Slytherin
Jakiekolwiek podawania haseł na OOC (w tym na PW i na Skype) są niezgodne z zasadami gry. Co więcej wykorzystywanie haseł zdobytych niezgodnie z grą w in character jest karane. Tych, wszystkich, którzy to robią (np. tych którzy się tutaj przyznali) czeka sroga kara. Będę o tym pamiętał przy wydawaniu zgód.

Zdobycie hasła do dormitorium, to najprostsza z możliwych rzeczy. Wystarczy, że zapytasz się któregokolwiek domowników, albo podejdziesz do nauczyciela. Zero filozofii.

Co do zapominania haseł. Trudno. Każdy może je zapomnieć, a wywieszanie ich w dormitorium, to sprawa opiekunów.
[Obrazek: animated-0072.gif?w=720&h=389]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.