Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
zofia.michalczyk
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Patricia Michalczyk
Miejsce urodzenia: Wrocław 
Status krwi: 50% czarownica
Cechy charakteru: Szczerość, szlachetność, odwaga - te cechy są dla mnie najważniejsze. Jestem zwariowana i lekko nieodpowiedzialna, ale za to dla przyjaciół zrobię wszystko. Kocham sport i różne przygody.
Wygląd postaci: Wysoka, chuda blondynka o niebieskich, przenikliwych oczach i długich włosach.
Historia postaci: Moja matka Clary Bloom urodziła się w Glasgow jako zwykła mugolaczk. Skończyła medycynę na University of Glasgow i postanowiła odwiedzić swoich wszystkich krewnych w Europie i tak właśnie trafiła do Wrocławia, gdzie poznała mojego tatę - Edwarda Michalczyk, który był w połowie Polakiem, a w połowie Amerykaninem. No i oczywiście czarodziejem, o czym powiedział mojej mamie już po ślubie. Po dwóch latach urodziłam się ja - Patricia Zofia Michalczyk. Moja mama chciała żebym miała normalne dzieciństwo tak jak ona, więc o magi miałam dowiedzieć się o wiele później. Nieszczęśliwy traf chciał jednak, abym w wieku sześciu lat była świadkiem wypadku mojego ojca.  Czekając na pogotowie na które zadzwoniłam, ojciec wyznał mi że jestem czarownicą. Nie chciałam uwierzyć, ale to wyjaśniało wszystkie dziwne sprawy związane ze mną i moimi lękami. Moja mama wszystko potwierdziła i postanowiła zabrać mnie do Glasgow, ponieważ w Polsce nie miała już nikogo.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Powiedział mi o nim mój kolega, niestety nie pamiętałam jego loginu więc nie mogłam go podać przy rejestracji.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak, przeczytałam.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
"The last enemy that shall be destroyed is death."
Grandd
Czarodziej




Posty: 348
Tematy: 5
Sie 2015
89
Slytherin
#2
Zaakceptowane: 



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.