Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
kakashi576
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2016

#1
 [b]                                        Imię i nazwisko: Luffy Gensai
[/b]
                                        Miejsce urodzenia: Otaki Japonia
                                        Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Luffy jest normalnym chłopcem ale nigdy niemiał wielu przyjaciół.Jest miłym i ułożonym chłopcem zawsze mówił do swojej mamy że ją kocha jest bardzo uczuciowy .Miał jednego przyjaciela który nazywał się  Kumanosuke który zmarł w wypadku spadł z wysokiej góry i złamał sobie kręgi po tym zdarzeniu Luffy załamał sie niewychodził z domu przez ponad rok gdy przeprowadził sie do Londynu to znalazł tam kilku przyjaciół ale niezapomniał o kumanosuke 
Wygląd postaci:jest ciemny brunet i ma malutką blizne na lewym oku zawsze nosi zegarek na lewej ręce i ma srebrny naszyjnik na szyji ma niewiele piegów na twarzy
[b]Historia postaci:luffy jest z pochodzenia japonczykiem tam też sie urodził a dokładnie w miasteczku Otaki tam jego matka i ojciec wychowywali go żeby został rolnikiem tak jak oni jego rodzice ukrywali przed nim fakt że jego ojciec jest czarodziejem w wieku 5 lat wyprowadzili sie do Londynu i tam jego matka zmarła a jego ojciec dalej ukrywał przed nim fakt że jest czarodziejem w dniu jego 8 urodzin Luffy sie zdenerwował na ojca i jego urodzinowy tort zaczoł sie unosić przerażony Luffy uciekł do swojego pokoju a tort upadł na podłoge jego ojciec do niego przyszedł i wytłumaczył mu wszystko i syn zdiwiony poszedł do biura ojca gdzie znalazł rużdzke na stole a dokoła była biblioteka z książkami o tematyce magicznej najbardziej mu sie spodobała o obronie przed czarną magią ojciec mu powiedział że w wieku 11lat dostanie list od sowy.Gdy w wieku 11 lat dostał list od sowy poszedł z tatą na pokątną kiedy doszli do ściany Luffy sie zapytał czy niezabłądzili a jego ojciec spojrzał na niego i powiedział nie gdy zaczoł wystukiwać w sciany luffy zaczą sie smiać ale gdy zobaczy że sciana sie przesuwa to się zdziwił i zobaczył ulice pokątną gdzie razem z tatą kupili rużdzkę i inne potrzebne rzeczy z listy i wyruszyli na peron 9 3,4 gdzie Luffy powiedział dla  ojca że taki peron nie istnieje ale gdy zobaczył jak inne dzieci zaczeły przechodzić przez scianę zbladniał i razem z tatą pobiegł w stronę ściany i weszli na peron 9 3,4 i tam luffy wszedł do pociągu i pojechał do Hogwartu[/b]

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: bardzo długa chistoria dłusza od tego wszystkiego co tu napisałem ale w skrócie od kolegi

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? oczywiście 


Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#2
Wstrzymuję!
Popraw bo to żałosne podanie:
*duże litery ;-;
*od nowa historia. Objawienie mocy w wieku lat 8, przeprowadzka w 5, pokątna i podróż do Hogwartu
*ogarnij swoje idiotyczne zachowanie ''a i tak poza programe to wszystko o japoni i o tym zmarłym kolegą to prawdza i ogulnie tak mam na nazwisko Gensai i urodziłem sie w japoni w małym miasteczku Otaki i tak moja matka zmarła i mój kolega też Wink''
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

kakashi576
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2016

#3
poprawione

zappersugar napisał(a): (10.08.2016 21:45)
Wstrzymuję!
Popraw bo to żałosne podanie:
*duże litery ;-;
*od nowa historia. Objawienie mocy w wieku lat 8, przeprowadzka w 5, pokątna i podróż do Hogwartu
*ogarnij swoje idiotyczne zachowanie ''a i tak poza programe to wszystko o japoni i o tym zmarłym kolegą to prawdza i ogulnie tak mam na nazwisko Gensai i urodziłem sie w japoni w małym miasteczku Otaki i tak moja matka zmarła i mój kolega też Wink''
W razie problemów możesz się do mnie zgłosić, pisząc jedną wiadomość na pw forum! 
Powodzenia!

POPRAWIONE Wink
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#4
Zaświadczenie z poradni o dysleksji bądź dysortografii.
Nic nie poprawione. 
Nadal wstrzymane. Zostały Ci 2 szanse. 
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]

kakashi576
Azkaban




Posty: 5
Tematy: 2
Sie 2016

#5
Poprawione Smile
Wiedźma
Czarodziej




Posty: 1,017
Tematy: 20
Gru 2014
435
Ravenclaw
#6
Zaakceptowane!
Proszę zgłosić ewentualnie gdzieś powody problemów z pisaniem. 
Witaj Nowy Puchonie!
[Obrazek: OGMPvHO.png]
Po rangę zgłoś się na /helpop, a w razie jakiś problemów możesz zawsze się do mnie zgłosić po pomoc!
·٠●самый замечательный●٠·
[Obrazek: https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/ori...cddebc.gif]




Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.