Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neji Børge [Ucz3]
Online
Grandd
Wylew Tenshi


Moderator

Posty: 322
Tematy: 1
Sie 2015
59
#1
Bug 
[Obrazek: Rx7UPqU.png]          
[Obrazek: TPvWkqB.png]
Ragnar, Neji Børge urodzony 10 lipca 2040 roku na terenie Francji. Aktualne miejsce zamieszkania to dom rodowy Lavenhartów położony gdzieś w Yorkshire. Uczęszcza do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie, dom Salazara Slytherina. 
[Obrazek: UMIQZwR.jpg]
 

[Obrazek: Rx7UPqU.png]
Opis wyglądu postaci: Od razu gdy się na niego spojrzy można zobaczyć, że jest szczupłym, wysokim oraz bladym chłopakiem. Na sam początek zacznijmy od jego sylwetki, bo chłopak jest bardzo chudy co można wyjaśnić tym, że chłopak rzadko je a przynajmniej rzadko kto  widział żeby coś jadł. Wzrost jest ustosunkowany do wieku chłopaka więc nie ma tutaj nic nadzwyczajnego. Blada skóra, naprawdę blada skóra, która pewnie niektórych dziwi, bo z każdym dniem wydaje się być coraz bardziej bledszy i bledszy, a może to tylko złudzenie... Tego nikt nie wie. Twarz, czyli czarne oczy, które obecnie są koloru szkarłatnego przez soczewki. Białe włosy... Kolejny odznaczający się element wyglądu chłopaka, ponieważ takie włosy nie są naturalne. Chłopak ma bardzo dużo blizn na swoim ciele jednak jedyna widoczna to ta, która jest na lewym policzku i ewidentnie wykonało ją zwierzę o ogromnych pazurach. Styl chłopaka to jakaś bluzka, na to szata, która jest albo w kolorze domu albo ma elementy szkarłatnego. Spodnie to dresy, nic nadzwyczajnego dlatego, że są luźne i można w nich bezproblemowo biegać, wspinać się i wykonywać inne sportowe spawy.  
Cechy charakteru postaci: Gdy ktoś go nie zna dokładnie, czyli prawie każdy to może uznać, że jest niemiłym, okropnym, sadystycznym i dalej przypisując złe rzeczy przez fakt na jego zachowanie. Czy to prawda? Nie do końca, bo do niektórych ludzi potrafił polubić, lub są częścią jakiejś dziwnej gry, którą nagle mógł zacząć prowadzić- Dla tych osób może być miły, pomocny i tym razem można by było mówić dużo superlatyw. Jednak są cechy, którymi chłopak odznacza się zawsze, czyli między innymi ogromną ambicją żeby osiągnąć upragniony sobie  cel. Bardzo rzadko chłopak pokazuje swoje wady, próbuje udawać niewzruszonego na wszystko i przy tym zdobyć jakiś dobry plan działania, który pomoże mu wydostać się z opresji. Prawie zawsze próbuje pokazać swoją mądrość, którą faktycznie posiada. Mimo wszystko posiada wiele wad, znają je tylko najbliższe osoby i nie zamierza tego zmienić pod żadnym pozorem. 
Historia postaci: W trakcie pisania. 
[Obrazek: Rx7UPqU.png]
[Obrazek: ZB8ywow.png]
Relacje: 

Rodzina: 
Vegard Borge- Popełnił w życiu bardzo dużo błędów lecz mimo wszystko jest ojcem, który zawsze potrafił pomóc Neji'emu. Dlatego dalej darzy go ogromnym szacunkiem no i w pewnym sensie kocha go. 
Chihiro Johnson- Mama, która zawsze była dla niego miła, kochana i próbowała pomóc. Nigdy nie wybaczy osobą, którzy ją zabili. Zawsze pozostanie jego matką, kocha. 
Secilia Malte- Lavenhart- Ciocia, którą mimo wszystko lubi i próbuje pomóc, bo to rodzina. Jednak czy warto jest jej do końca zaufać? Tego do końca jeszcze nie odkrył. 
Crevan Lavenhart- Przyjaciel, prawny opiekun i osoba, która jeszcze go nie zawiodła. Na samym początku miał do niego przyjazne nastawieniem, które czasem zmalało jednak potem zrozumiał, że nie chciał nic złego. Dlatego teraz potrafi mu zaufać w każdej sprawie. 
Bjorn Borge-  Mimo zmiennych relacji między nimi był to brat. Szkoda go i ma nadzieje, że to tylko głupi żart, który sam zaplanował... Dowcipniś. 
Uczniowie: 
Florence Lestrange- Najlepsza przyjaciółka, której nie potrafi zignorować. Zna go dogłębnie i chyba on ją też. Ich znajomość sięga lat, w których wszystko wydawało się przyjazne i zabawne. Chociaż czasami ich relacje nie było dobre to cały czas czuje do niej silne uczucie, które jej wyznał. Nie pozwoli skrzywdzić. 
Lawliet Gingerblade- Dziwny maluch, który ciągle je ciastka. Nie jest do niego jakoś zbytnio przekonany lecz może Ally jakoś go wychowa. 
Ally Gingerblade- Ją też zna od dzieciństwa. Ich relacje są trudne do opisania przez niektóre wydarzenia... Można powiedzieć, że kiedyś było lepiej. 
Romeo Wynne- Uważa go za słabego przez kilka faktów. Mądrość przychodzi wraz z wiekiem... Tutaj chyba jest odwrotnie. Mimo wszystko nie będzie go ignorował. 

Ciekawostki: 
-Wyznaje Ásatrú, czyli wiarę w bogów Skandynawskich. 
-Widzi Testrale.
-Posiada kruka o nazwie Hugin. 
-Interesuje się każdym rodzajem magii. 
- Mimo młodego wieku pełni ważną funkcję. 
- Posiada licze blizny na swoim ciele. 
- Posiada kilka broni. 

 

[Obrazek: PfBhOWW.png]
[Obrazek: c3S4saR.gif]
Offline
Soneaaa
niewierny tomasz


Donator

Posty: 204
Tematy: 11
Sty 2015
345
Gryffindor
#2
Supi karta, leci repka Heart
[Obrazek: ist3EM2.png]
Offline
Tenshi
figlaraPosty: 309
Tematy: 16
Lut 2015
225
Slytherin
#3
scott, scott, scott, scott, scott Heart
[Obrazek: UH0HniP.gif]
Online
Grandd
Wylew Tenshi


Moderator

Posty: 322
Tematy: 1
Sie 2015
59
#4
@Ref
Relacje i ciekawostki. 
[Obrazek: c3S4saR.gif]
Online
Grandd
Wylew Tenshi


Moderator

Posty: 322
Tematy: 1
Sie 2015
59
#5
Zaktualizowano wygląd karty.  
[Obrazek: c3S4saR.gif]
Online
Grandd
Wylew Tenshi


Moderator

Posty: 322
Tematy: 1
Sie 2015
59
#6
@Ref
- Wygląd i cechy charakteru. 
- Relacje.
- Ciekawostki.
[Obrazek: c3S4saR.gif]
Online
Grandd
Wylew Tenshi


Moderator

Posty: 322
Tematy: 1
Sie 2015
59
#7
Jeszcze raz zaktualizowano relacje.  
[Obrazek: c3S4saR.gif]
Offline
Yuki
~ Mea mysterious ~


Moderator

Posty: 50
Tematy: 6
Lis 2015
133
Slytherin
#8
2/10 bym powiedziała. No dobra 1/5.. Oke, oke najs kp ~ pochwalam Heart
[Obrazek: large.gif]
Online
Grandd
Wylew Tenshi


Moderator

Posty: 322
Tematy: 1
Sie 2015
59
#9
Dodano mały elemencik do jednej z relacji. 
[Obrazek: c3S4saR.gif]
Online
Grandd
Wylew Tenshi


Moderator

Posty: 322
Tematy: 1
Sie 2015
59
#10
Mała aktualizacja. 
[Obrazek: c3S4saR.gif]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.