Witaj!

[Problem] Launcher i Java
DarionMograine
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Gru 2016
0
#1
Specyfikacja techniczna komputera: Win7 64bit, procesor Intel Core i5-4460 CPU 3.20 GHz, 8GB RAM, karta Intel HD Graphics 4600
Wersja systemu: x64
Opis problemu: No tak, udało mi się zmusić launcher do działania ze dwa razy, w obu wypadkach muszę do tego usunąć .minecraft i pobierać wszystko od nowa, ALE mając ograniczony internet szybko schodzi mi w ten zabawny sposób limit i chciałbym znaleźć rozwiązanie. Java jak wcześniej, sprawdzana, kombinowałem już mnóstwo rzeczy i nic z tego nie wynikło.
Treść błędu: To pojawia się za pierwszym razem po następnym uruchomieniu launchera, a to pojawia się za każdą następną próbą, game output jest wtedy pusty.

Przed założeniem tematu, przeczytałem/am FAQ launchera, i nie znalazłem/am rozwiązania swojego problemu.
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#2
A sprawdź, co się stanie gdy wkleisz to do 'JVM Arguments' w edycji profilu
Cytat:-Xmx2G -Xms2G -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+CMSIncrementalMode -XX:-UseAdaptiveSizePolicy -XX:+UseParNewGC -XX:+UseConcMarkSweepGC -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AggressiveOpts -XX:+UseFastAccessorMethods -Dfml.ignoreInvalidMinecraftCertificates=true -Xmn512M
DarionMograine
Czarodziej




Posty: 7
Tematy: 4
Gru 2016
0
#3
Problem się nie rozwiązuje, choć jest jakaś zmiana w launcher log
Game Output pusty, gra nie startuje
Pecie
Częsty bywalec



Donator

Posty: 310
Tematy: 23
Cze 2015
282
Slytherin
#4
http://hopper.minecraft.net/help/could-n...directory/



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.