Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Odrzucone Podanie na Dorosłego
kira_god
Kira, ty jeszcze żyjesz?Posty: 75
Tematy: 11
Kwi 2015
52
Slytherin
#1
Imię i nazwisko: Samuel Masterson

Data i miejsce urodzenia: Londyn, 05 czerwca 2021

Status krwi: 100%

Historia postaci:
W dzieciństwie Sammy był słodkim chłopcem, ale gdy jego dość duża i konserwatywna rodzina dowiedziała się o jego biseksualnych skłonnościach, które ten w nastoletnim wieku wyjawił im z pełnym zaufaniem, wydziedziczyli go i wyrzucili z domu. Wmieszał on się więc w tłum mugoli i handel narkotykami. Kilka lat później 'awansował' do świata obrotu magicznych substancji nielegalnych. Tym też zajmował się w Hogwarcie - okazało się, że jest bardzo dobry w dziedzinie eliksirów i czasem tworzył eliksiry, które sprzedawał na korytarzach szkoły. To było główne źródło jego dochodu. W szkole nie miał łatwo, jeżeli chodziło o inne dzieci - jego bracia i siostry sukcesywnie psuli mu reputację. Po szkole wrócił do Londynu - wynajął małe mieszkanko. Kilka lat zajmował się nielegalnym handlem, ale poznał piękną kobietę imieniem Jeanine, z którą się ożenił. Rok po ślubie oczekiwali dziecka. Wszystko układało się świetnie, znalazł uczciwą pracę i praktycznie zapomniał o poprzednim życiu. Choć ledwo wiązali koniec z końcem, żyli szczęśliwie. Ale Sam za wszelką cenę chciał zapewnić godne życie swojemu potomkowi, więc wrócił, choć z mniejszym impetem do kryminalnego półświatka. Gdy pewnego wieczoru on i jego znajomi 'z branży' siedzieli w barze umilając sobie czas alkoholem, do lokalu wkroczyła mugolska policja. On jak i jego znajomi pomyśleli o tym samym - w jakiś dziwny sposób wpadli. Policjanci przybyli ich aresztować. Jeden z funkcjonariuszy zauważył Samuela i podszedł do niego, po czym poprosił go na bok. Jednak nie przybyli ich aresztować. Przyszli, żeby oświadczyć Samowi, iż jego żona i nienarodzone dziecko nie żyją. Jeanine chciała zrobić coś sama i wybrała się do sklepu. Przechodząc przez ulicę została potrącona przez pijanego kierowcę, który zbiegł z miejsca wypadku, ale wjechał w znak ulicę dalej. Samuel wrócił do znajomych i oznajmił im przykrą wiadomość. Resztę wieczoru spędził w barze, upijając się do nieprzytomności. Wrócił do dilerki, zostawiając uczciwą pracę w tyle. Już nic go nie obchodziło. Stracił całe poszanowanie do ludzkiego życia. Do dziś zajmuje się dilerką. Od zawsze marzył o własnym biznesie, a że jego hobby jest jakie jest marzy o własnym klubie, gdzie mógłby spokojnie rozszerzać terytorium.

Wygląd postaci:
[Obrazek: NzO5eUd.jpg]
[Obrazek: zeegvAF.jpg]
Niebieskie włosy Samuela, zazwyczaj zaczesane do tyłu, ciało pokryte tatuażami oraz wybite zęby wymienione na srebrne zwracają uwagę na jego osobę. Czasami, aby ten efekt powiększyć maluje usta szminką co tłumaczy "podkreślaniem jego zębów". Jest wysokim, dobrze zbudowanym mężczyzną. Jego skóra jest blada i prócz tatuaży pokryta także bliznami. Zawsze wygląda na zmęczonego, ale to wina nielegalnych substancji magicznych, które w przeszłości przyjmował. Sam zazwyczaj ubiera się w eleganckie ubrania typu koszule, marynarki i proste spodnie, ale zazwyczaj cały strój jest jaskrawy i pełen przepychu. Uwielbia wszelkiego rodzaju błyskotki, praktycznie nigdy nie zobaczymy go bez złotego łańcucha lub kilku pierścieni. Jego atrybutem jest misternie rzeźbiona laska, w której ukrywa swoją różdżkę.

Cechy charakteru: Jest pełen pychy i smutku jednocześnie. Nie jest zimnym draniem - zawsze stara się pomagać tym w potrzebie. Ale gdy sytuacja tego wymaga staje się oschłym, nieprzyjemnym typkiem, którego lepiej nie spotkać na swojej drodze. Od całkowitego pochłonięcia przez ciemność powstrzymują go jedynie wspomnienia jego tragicznie zmarłej żony. To dzięki niej nie stał się jeszcze mordercą. Samuel jest niezwykle inteligentny, ale w szkole skupiał się na szlifowaniu tylko tych przedmiotów, które uważał za przydatne. Czasem popada w stan psychozy, gdzie rzuca zaklęciami na lewo i prawo, demolując pomieszczenie, w którym się znajduje, lub po prostu leży na podłodze i śmieje się tak długo, aż nie będzie mógł nabrać powietrza do płuc. To jedyna oznaka jego załamania psychicznego. Poza tym jest dość miłym mężczyzną, ze skłonnością do kontrowersji.

Wyniki z OWuTeM-ów:

Astronomia – Nędzny
Eliksiry – Powyżej Oczekiwań
Historia Magii – Okropny
Językoznawstwo – Zadowalający
Latanie – Powyżej Oczekiwań
Numerologia – Okropny
Opieka Nad Magicznymi Stworzeniami – Nędzny
Obrona Przed Czarną Magią – Powyżej Oczekiwań
Smokologia – Troll
Starożytne Runy – Nędzny
Transmutacja – Zadowalający
Wróżbiastwo – Zadowalający
Zaklęcia i Uroki – Powyżej Oczekiwań
Zielarstwo – Zadowalający


Skąd dowiedziałeś się o serwerze?

Gram na tym serwerze od początku jego powstania.
Co to jest IC i jak je zapisujemy?
IC - inaczej In Character, w skrócie to to, co wykonujemy naszą postacią, w świecie gry.
Co to jest OOC i jak je zapisujemy?
OOC - inaczej Out Of Character, to totalne przeciwieństwo IC, czyli nasze prywatne rozmowy gracza z graczem.
Napisz akcję, w której twoja postać porządkuje strych w swoim domu i napotyka się na pamiątkę z czasów szkolnych.
*wchodzi na strych i rozgląda się po bałaganie, przesuwając stopą pudła, aby przejść na sam koniec ciemnego pomieszczenia*
*pod ścianą zauważa pudło, którego zawartość wysypała się na podłogę*
*celuje w pudło różdżką i mówi* Pakuj!
*wszystkie graty wpadają do pudła, które samoistnie się zamyka*
*następnie odwraca się i celuje w podłogę poddasza* Czyśćchłość!
*Kurz z podłogi znika a pudła ustawiają się na sobie pod ścianami, tworząc swobodne przejście*
Lumos!
*przechodzi tak utworzonym korytarzem, uważnie odczytując każde z opisów na pudłach z pomocą światła z różdżki*
*po długim czasie znajduje pudło z napisem "Rzeczy ze szkoły" i zamiera na chwilę*
*po chwili stania w miejscu zdejmuje pudło z samej góry stosu i kładzie je przed sobą*
*klęka przed pudłem i otwiera je, po czym wysypuje zawartość na podłogę*
*światło z różdżki pada na stare, zniszczone książki, jakieś pióra, pusty kałamarz i to czego szukał - kociołek do eliksirów, jego ulubiony*
*podnosi go jedną ręką i uważnie ogląda, wspominając dawne szkolne czasy*
*celuje w kociołek różdżką i używa tego samego zaklęcia, co przedtem, mrucząc cicho* Czyśćchłość.
*wstaje i celuje w pudło i resztę szkolnych przyborów leżące na podłodze* Pakuj.
*pudło zostaje zapełnione obecnymi przed chwilą na podłodze gratami, po czym samoistnie się zamyka*
*kładzie kociołek na ziemię i odstawia pudło na swoje miejsce*
*przez chwilę stoi jeszcze nad kociołkiem, po czym podnosi go, mruczy "Nox." gasząc tym samym światło różdżki i zaczyna schodzić po drabince, mówiąc lekko uniesioneym, szczęśliwym głosem* Jeanine?! Może jednak pojedziemy na wakacje!

Czy przeczytałeś regulamin? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
[Obrazek: Tokasdasdr.png]
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/


Donator

Posty: 1,392
Tematy: 38
Gru 2014
1,146
Gryffindor
#2
Zasady mówią jasno jeśli umrze ci postać a miałeś tylko jedną możesz tworzyć drugą ale nie taką samą. Ja tutaj jedyną różnicę jaką widze są niebieskie włosy i oceny które wybiegają ponad 30 dozwolonych puntków. Podanie odrzucone, kolejne możesz złożyć za 7 dni
kira_god
Kira, ty jeszcze żyjesz?Posty: 75
Tematy: 11
Kwi 2015
52
Slytherin
#3
>Ykhm< Postać jest inna. Bardzo się różni od Sebastiana Weskera. Dobrze, zmienię oceny (trochę nie zrozumiałem o co chodziło z ilością punktów, moja wina).

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka
[Obrazek: Tokasdasdr.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.