Witaj!

Finn Grey Fox [Dor]
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#1
[Obrazek: OKbn5nZ.png]
[Obrazek: cyQVg1x.png]
[Obrazek: p24fwOt.png]
Zdjęcie/Rysunek postaci:
Klasa 6 - 7 [16 - 18 lat](3 OOC)

19 lat [Bez tatuaży]-

[Obrazek: 3dac54a50d02adea557420503689e579.jpg]


Opis wyglądu postaci:

Finn jest to dosyć szcupły chłopiec z lekko wysuniętą klatką piersiową przez co może na pierwszy rzut oka wydawać się ''napakowany''. Jego nogi są dość proporcjonalne do ciała lecz troszkę za długie przynajmniej według Finna. Jego cera jest dosyć biała. Na twarzy Finna widać piegi oraz lekko zaróżowiony nos. Jego oczy są koloru zielonego lecz Finn nosi soczewki, koloru czerowno - wiśniowego (Ciemno czerwone,krwiste). Finn zawsze chodzi z postawioną grzywką w lewo. Lubi chodzić w sweterkach, koszulach jak i w typowych T - shirtach.

Cechy charakteru postaci:


Finn to przede wszystkim wrażliwy oraz wierny chłopiec. Również ''Ma gołębie serce'' oraz jest pomocny. Finn zazwyczaj też wykazuje się sprytem. Finn niestety bądź stety ma słomiany zapał, nie znosi gdy ktoś się do niego przyczepia oraz gdy ktoś ,chce go wygryźć. Nie lubi się kłócić i czasem ustępuje lecz na ogół pokazuje charakter i nie daje za wygraną, ma pewne idee, których pilnuje by reszta przestrzegała. Jest również inteligentny lecz lubi bardzo luźne lekcje, z reguły może wtedy porozmawiać z przyjaciółmi oraz spędzać miło i śmiesznie czas. Nienawidzi agresji oraz poniżania, w większości przypadków ''stanie murem'' za kolegą.

Historia postaci:

*Finn postanowił napisać opowiadanie o swoim życiu w 16 urodziny*

Rodział 1: Narodziny
Dawno,dawno czekajcie...nie taki będzie wstęp, Pewnej wyjątkowej nocy... a dokładnie *16 lat temu* rozpoczęła się moja historia czy po prostu życie. Jak opowiadali mi moi rodzice była to mroźna zimowa noc, burza i deszcz za oknem, pochmurne niebo a moja mama w szpitalu. Heh ale jej wybrałem dzień, lepszej pogody nie dało się trafić. Była jedyną kobietą, która w ten dzień rodziła w tym szpitalu, rozumiecie? Specjalnie na mnie czekali lekarze, położne i oczywiście rodzina. Już wtedy byłem nieznośny, Tata zamiast przejmować się czy mama mnie urodzi zdrowego przejmował się czy lekarze szybciej nie pójdą do swoich domów, tyle się naczekali. Oo.. nadeszła godzina, rodzina ucieszona, już nie mogła się doczekać zobaczyć małego brzdąca. Lekarze lekko w nie humorze, do tego patrząc za okno przygnębieni jakoś dali radę zoperować moją mamę i to właśnie w ten sposób moje oczy zobaczyły światło dzienne. Rodzice nie mogli się na mnie napatrzeć, powiedzieli ,że wyglądałem wtedy jak dziecko boga. Nie mi oceniać, ale wyczekiwano mnie jak boga co może mieć coś z nim wspólnego. Mam nadzieję ,że Zeus nie maczał w tym swoich palcy. Wracając przywieziono mnie do domu, okryto kocem, i tak mineły moje pierwsze godziny życia.
Rozdział 2 : Dzieciństwo
Mógłbym tutaj dużo się rozpisywać ale chyba nie ma poco. Dzieciństwo naprawdę miałem super i nie mam się czego powstydzić. Najbardziej chyba zapamiętałem rodzinny spacer nad zamarzniętym morzem W Finlandii, mimo ,że było to niebezpieczne, czułem się niesamowicie, jak bóg. O tym ,że jestem czarodziejem dowiedziałem się na wyciecze szkolnej mając zaledwie 7 lat. A więc było to tak...  Miałem właśnie jechać na wycieczkę szkolną do Anglii. Dla mnie miała to być czysta przyjemność, spotkanie przy okazji z kuzynami, Mattem oraz Alexandrem. Niestety moi trzej ''koledzy'' z klasy, jak to ja wolałem ująć bezmózgi, uważali inaczej. Zaczęli się naśmiewać z mojej rodziny oraz ogólnie rzecz ujmując z Wielkiej Brytanii, Jak i samej Anglii. Ja dotąd nieśmiały przełamałem się i zacząłem ochraniać dobre Imię jego Rodziny jak i W.B. Tamta zgraja oczywiście nie brała do głowy argumentów a jedynie podjudzali mnie do bójki. Nie dałem się i od nich odszedłem. Niefortunnie oni i tak nie przestali i kiedy wsiadali do autokaru, Wygryźli mnie z mojego miejsca oraz zrzucili mi plecak na podłogę.  Wtedy się zdenerwowałem i przez wypadek krzesło ztransmutowałem (pomniejszyłem) tak ,że przygniotło siedzącego na nim gościa. Cała trókja się strasznie przestraszyła. Kiedy zostałem pociągnięty do odpowiedzi za to co się stało po prostu odpowiedziałem pani ,że to wina fotela ,który musiał się złożyć. Nie wiem jak ale ona to łyknęła i na serio później powiedziała to kierowcy z wyrzutami.
Jak opowiedziałem to rodzicom to rodzice byli bardzo zadowoleni oraz dumni ze swojego syna. Po tym wydarzeniu rok później przeprowadziłem się z rodzicami do Oxfordu, rodzice chcieli bym poszedł do Hogwartu a wiedzieli ,że przyjmują tylko dzieci z Wielkiej Brytanii.
Rozdział 3: List od Hogwartu:
W dzień jedenastych urodzin właśnie wracałem ze szkoły, przechodząc przez pobliski park zobaczyłem na wierzbie sowę z kopertą. Sowa na mój widok opuściła list, żwawym ruchem podniosłem list i zaniosłem go do domu, gdzie czekali na mnie rodzice. Wyjąłem list z plecaka oraz zacząłem go czytać przy rodzicach. Był to list z Hogwartu. Mama zapytała się mnie gdzie znalazłem ten list, a ja odpowiedziałem ,że zobaczyłem sowę na wierzbie z listem. Mamie poleciały łzy z radości, opowiedziała mi o tej wierzbie i o tym ,że chyba to jakiś znak ponieważ jej różdżka była z wierzby. I tak to się stało,że mama jako prezent podarowała mi swoją różdżkę.
Rozdział 4: Hogwart
Pierwsze klasy minęły zadziwiająco szybko. W klasie 5 zaczęły się pierwsze problemy z rówieśnikami. Od tamtej klasy nie lubię pewnej grupy osób. Ale wolę opisywać przyjemniejsze momenty. Zostałem liderem klubu mugoloznastwa! Poznałem super dziewczynę jaką jest Jessica, to chyba na niej mogę najbardziej polegać i... się w niej zak**Tutaj rozlał się atrament Tongue**. Teraz idę do klasy 6 a przede mną jeszcze wakacje, które właśnie się rozpoczeły.



[Obrazek: 3dac54a50d02adea557420503689e579.jpg]
Rodzina:
Elizabeth Richards (Ciocia, Postać RP)
Stephan Richards Super wujek, HD97PL)
Daniel Richards (Kuzyn, Czuje się jak gdyby był moim bratem, Daniello26)
Matthew Anders (kuzyn,który pomógł Finn'owi nie jeden raz, Jedi1337)
Aleksander Anders (kuzyn, brat Matta. Finn nie do końca umie znaleźć z nim język ale jest okej, patrykwwl)
Martha Richards (babcia ze strony mamy, postać RP)
George Richards (dziadek z strony mamy,postać RP)
Lucy Grey - Fox(Ukochana mama, postać RP)
David Grey - Fox(Ukochany tata, postać RP)
Hope Grey (Kochana siostrzyczka, którą Finn się opiekuje w Hogwarcie, Zbyqla)
Tobiasz Fox (Przyjaciel Finna oraz jego Brat, MrFrancuz)


Drzewo Genealogiczne :
[Obrazek: Up33dJ6.png]


[b]Ciekawostki:

- Różdżka Finn'a jest zrobiona z drzewa
wierzby, Rdzenia z kła widłowęża. Jest dość giętka, mierzy 11 cali.
- Jego patronusem jest foka:
Oceny z 1 OOC:
Oceny z 2 OOC:
[/b]
Cześć Tongue
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#2
Po 1. z daty urodzenia wynika, że ma 18 lat. Jest w 2OOC (4-5 klasa), więc mam rozumieć, że nie zdał 2-3 razy?
Po 2. z historii nie wynika, aby on wraz z rodziną przeprowadził się z Finlandii do Wielkiej Brytanii. Z tego co wiadomo Hogwart wysyłał listy wyłącznie do przyszłych uczniów, którzy zamieszkiwali te regiony (Szkocja, Anglia, Irlandia, Walia). Mogłeś tego nie wiedzieć, w końcu weryfikator od razu ci zaakceptował błędne podanie.
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#3
Po 1: Pisałem to podanie w tamtym roku, gdybyś nie widział daty
Po 2:Zeedytuje w historii postaci. Napisałem RESZTA WKRÓTCE. Czytaj ze zrozumieniem.
Cześć Tongue
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#4
Aha ;_;
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#5
@Ref Uzuepłniono lekko historię oraz wygląd, i dodano 2 członków do rodziny Big Grin
Cześć Tongue
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#6
@Ref Uzupełniono historię oraz dodano ciekawostkę :]
Cześć Tongue
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#7
@Ref DUŻA ZMIANA HISTORII POSTACI, OPISANA W FORMIE OPOWIADANIA CZY COŚ W TYM STYLU Tongue
Cześć Tongue
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#8
@ Ref Z racji "@Na dniach będę przenosił karty postaci do odpowiednich wątków dlatego proszę o aktualizowanie. "
Cześć Tongue
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#9
@ref Proszę o przeniesienie do odpowiedniego działu
Cześć Tongue
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#10
@ref Zaktualizowano wiek itp.
Cześć Tongue



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.