Witaj!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dor] Lisa Yrell
PrawdziwyZiela
Streamerinho



Posty: 1,159
Tematy: 45
Mar 2015
440
Hufflepuff
#1
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]


[Obrazek: 6GqXvj5.png]


Szkotka urodzona w rodowym dworku Yrell'ów w Inverness. Wyszła z brzucha swojej matki dnia 5 lutego 2030 roku. Zrodzona poprzez skutek współżycia czarodziejów czystej krwi. Porzucona przez rodziców od razu po urodzeniu, została oddana pewnej rodzinie o nazwisku Towler i z nimi mieszkała do 13 roku życia. Potem przeniosła się do biologicznej rodziny Yrell'ów, od tego momentu zaczęła mieszkać w Londynie razem z resztą członków rodziny. Była uczennicą Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Przydzielona do domu jednej z założycielek - Helgi Hufflepuff, od czwartej klasy żeński prefekt. W czasie nauki poznała swojego ukochanego - Kyle'a Jallywall'a, który był wampirem i zmarł niedługo po skończeniu szkoły. Posiada kilka posiadłości i ciężko jest stwierdzić, w którym najczęściej przebywa. Ponadto aktualnie pracuje jako Dyrektorka Szpitalu św. Munga, Dyrektorka Departamentu Kontrolo nad Magicznymi Stworzeniami oraz jako pierwsza w historii Gajowa i Strażniczka Kluczy w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Od dosyć długiego czasu jest w związku z Edwardem Westwoodem. Została czarocjatem na kierunku magomedycyny.


[Obrazek: rmPaZf5.jpg]

[Obrazek: ORNAMENT-4.png]
[Obrazek: MD1kgqD.gif]

Opis wyglądu postaci:


Na pierwszy rzut oka Lise można uznać za bardzo piękną kobietę. Zaczynając od góry... Z czubka głowy zwisają jej przepiękne, proste blond włosy, o które dziewczyna lubi się troszczyć. Często je czeszę a kiedy akurat jej przeszkadzają to zapina je w kucyk. Kształt twarzy przypomina literę "V". Pod średniej wielkości czołem można zobaczyć jasnobrązowe brwi a pod nimi duże, niebieskie oczy. Po lewej stronie zgrabnego a zarazem malutkiego noska znajduje się mała blizna, gdyby nie ona to można by powiedzieć iż posiada gładką i przyjemną w dotyku buźkę. Niżej można zauważyć ściśnięte przy sobie blade usta. Jadąc dalej widać długą szyję, która kiedyś była ozdobiona naszyjnikiem w kształcie serca. Lisa mierzy 188 centymetrów wzrostu i jak na kobietę przystało posiada wycechowane żeńskie części ciała, szerokie biodra jak i miednica. Ramiona, barki, nogi i pośladki bardzo zaokrąglone. Niestety na jej ciele znajduje się kilka dużych lecz wąskich blizn oraz nie ma małego palca u lewej dłoni, ponieważ torturowali ją kiedy została porwana przez psychopatów. - Można powiedzieć, że posiada jakieś tam mięśnie, które zyskała podczas regularnych treningach Quidditcha oraz wszelkich pracach fizycznych, które są obowiązkiem gajowej. Bardziej niż siłę ceni sobie zwinność oraz refleks, które posiada. Jest to akurat efekt dziedziczny, ponieważ jej ojciec był jednym z najlepszych szukających w Wielkiej Brytanii. Sama również doskonaliła te cechy przez kilka ładnych lat. - Często korzysta z różnego rodzaju kosmetyków by lepiej się prezentować. Nie ma również problemu z ubieraniem mugolskich strojów. 


Cechy charakteru postaci:


Lisa była puchonka, czyli już można wywnioskować kilka cech, które są typowe dla tego domu m.in. wierność - zawsze była wierna swojemu domu oraz przede wszystkim ukochanemu, nawet po śmierci go nie zdradziła aż nie poznała pewnego innego człowieka, w którym się także zakochała. Kolejną cechą dla domu Helgi Hufflepuff, którą Lisa posiada to pracowitość. Może nie zawsze znajdzie sobie zajęcie, ale kiedy już to zacznie to robi to praktycznie do końca bądź do takiego efektu by być z tego zadowolona. Jest dyrektorką dwóch wielkich instytucji, więc można wywnioskować, że jest bardzo ogarnięta jeżeli potrafi załatwić sprawy obu firm. Następna cechą jest uprzejmość. Oczywiście nie toleruje obelg w jej stronę oraz przede wszystkim kłamstw, jest na nie bardzo uczulona. Pokojowe nastawienie to jedna z cech, które są dla niej bardzo ważne. Uczciwość to też jest kwestia sporna, ponieważ zależy od sprawy. Im większa sprawa tym Lisa staje się bardziej uczciwsza. Należy wymienić także cechy, które są wyjątkowe dla Lisy. Po pierwsze jest to amok, czyli niekontrolowany szał, można to też nazwać wybuchowością - wtedy staję się niczym bomba zegarowa, która tylko czeka na wybuch. Jest to akurat cecha dziedziczna. Bardzo mocno jest ciekawa świata, wszystkiego co ją otacza, co ją buduje i kreuje. Pomimo starań, dziewczyna jest w wielu przypadkach całkiem niezdarna. Generalnie rzecz ujmując Lisa to miła dziewczyna, potrafi przebaczyć najgorszym zwyrodnialcom. Ponadto kobieta ma wiele tajemnic, które woli nie ujawniać na światło dzienne choć łatwo jest je u niej zauważyć. Jedną z nich jest to, że już jako młoda dziewczyna zaczęła się interesować seksem, czasami widać Lisę w zbyt skąpym stroju co jest oznaką właśnie tego.


Historia:

[Obrazek: ORNAMENT-4.png]
[Obrazek: 7w21TeM.gif]

Rodzina:

- Dean Towler; wcześniejszy ojciec [Postać IC]
- Katie Towler; wcześniejsza matka [Postać IC]
- Morgan Yrell; Biologiczny ojciec [Anias]
- Dominique Yrell; Biologiczna matka [Postać IC]
- Donovan Yrell; wujek [Mapicch]
- Solomon Yrell; wujek [Solomon]
- Samantha Yrell; ciocia [Postać IC]
- Yennefer Yrell; ciocia [Postać IC]
- Christopher Yrell; wujek [Postać IC]
- Devon Yrell; wujek; zmarł [Heban]
- Timerin Jr. Yrell; wujek; [Heban]
- Anzelm Yrell; kuzyn; syn Devona; [Heban]
- Yward Yrell; kuzyn; syn Solomona [Celephias]
- Pill Yrell; kuzynka; córka Donovana [Pill]
- Melanie Gingerblade-Yrell; kuzynka; córka Solomona [Arventh]
- Cesare Yrell; kuzyn; nieślubny syn Timerina [Schrodinger]
- Beatrice Yrell; kuzynka; nieślubna córka Timerina [Suna]
- Harry Yrell; kuzyn; syn Timerina [Rorschach]
- Arthas Yrell; kuzyn; syn Timerina [Arthas]
-  Murrough Yrell; kuzyn; syn Yennefer [GarroshWasntBad]
- Laura Yrell; kuzynka; córka Yennefer [Kaariell]
- Severus Yrell; syn kuzyna, Devona; [MateVu]
- Darell Yrell; przybrany kuzyn [Xaroyu]
- Morgana Yrell; córka kuzyna, Darella; [Schihi]
- Egon Fritz; cioteczny kuzyn [Hrabia]
- Saigon Fritz; cioteczny kuzyn [Saigon]
- Hugo Fritz; cioteczny kuzyn [niemiecman]
- Luiza Fritz; cioteczna kuzynka [animalka]

Drzewko genealogiczne:

[Obrazek: ud0UUIO.jpg]

Relacje:

[Obrazek: yTEgyXW.png]


- Archibald Yrell [Azriel]; ukochany misiaczek pisiaczek. Jest prawie jak Lisa za dzieciństwa z tym wyjątkiem, iż ta bardzo rozrabiała w szkole, robiąc wszystko przeciwnie co do wyznaczonych zasad. Arczi to dla niej oczko w głowie dlatego też bardzo się o niego troszczy i go rozpieszcza.


[Obrazek: r0VmTKG.png]


- Edward Westwood [Vasyl]; poznali się niepozornie bo już spory czas temu w Hogsmeade, tam już zaczęły się pierwsze "interwencje" z jego strony. Okazało się, że Edward jest bardzo mądrym i przyjaznym człowiekiem. Zaczęli ze sobą dosyć częściej rozmawiać aż doszło do tego, że ten zaproponował Lisie być razem. Ta nie była zaskoczona, ponieważ także poczuła to coś do niego. Czas płynie dalej a ci nadal są razem i układa im się bardzo dobrze. Być może wkrótce dojdzie do większych planów w ich związku.

- Kyle Jallywall [Mapi]; bardzo fajny koleś. Można by powiedzieć, że jest dla niej bliskim znajomym. Ten ją nawet pocałował w pewnym romantycznym miejscu jednak nie chciała się tak łatwo uwieść. Na obozie w wakacje próbowała go uratować z rąk syren. Czuje do niego coś więcej. Od pewnego czasu zaczęli się do siebie bardziej zbliżać co poskutkowało tym, że Lisa się w nim zakochała, bardzo, bardzo, bardzo mocno i nie odda go nikomu innemu oraz pójdzie z nim wszędzie chociażby w ogień. 
Niestety... Lisa ubolewa nad śmiercią najważniejszej dla niej osoby, żałuje tego, że akurat nie mogła przy nim być i coś spróbować zrobić. Dziewczyna strasznie się rozpadła po jego śmierci i tak naprawdę utrzymują ją przy życiu ludzie, którzy wspierają ją dobrym słowem.

- Timerin Yrell [Heban]; Był nauczycielem ONMS'u, jej wujkiem oraz osobą, która się nią zajmuje do czasu aż nie wróci jej ojciec. Wydaje jej się iż jest w nim więcej ojca niż wujka. Chciałaby również z nim częściej rozmawiać. Zaskoczyła się faktem, że w sumie polubił Kyle'a jednakże dopiero po jego śmierci. Szkoda, że nie okazywał tego wtedy kiedy jeszcze żył.

- Morgan Yrell [Anias]; Nie wiedziała nawet, że istnienie. Kiedy dorosła wyczytała o nim w gazetach, ponieważ był sławnym trenerem walijskiej drużyny Arctic Wales w Quidditcha. Relacje jakoś się w miarę poukładały, ten postanowił pójść w politykę i startował nawet na ministra magii jednakże mu się nie udało. Ponadto postradał zmysły i zabił Herpona Margela wokół wszystkich ludzi, przez co chwilę później także zginął.

- Stella White [Stella]; Można ją uznać za nieoficjalną ciocie. Dzięki niej polubiła wróżbiarstwo. Była uważana za jedną za najlepszych nauczycielek w szkole. W pewnym sensie ją lubiła lecz potem się drastycznie zmieniła i doszło do tego iż popełniła samobójstwo.

- Lorcan Procter [Modno]; Staruszek jest bardzo wyjątkową osobą. Posiada niezwykłą charyzmę jednak nie potrafi zbytnio jej wykorzystać gadając czasami w niezrozumiały sposób. Eliksiry to jego życie, dzięki niemu wiele się nauczyła. Uważa go jednak za osobą zbyt sztywną.

- Donovan Yrell [Mapicch]; Nie lubi lub nawet nienawidzi go z powodu takiego iż cieszy się ze śmierci chłopaka Lisy - Kyle'a, który był wampirem. Nie posiada z nim większych relacji. Zdaniem Lisy jest dziwakiem.

- Herpon Margel [Eryk]; Były Minister Magii, który przez jakiś czas uczył w Hogwarcie starożytnych run. Podobał jej się Jego sposób nauczania. Został również mianowany opiekunem Hufflepuffu. Dziewczyna bardzo się cieszyła z tego powodu, ponieważ to on zmotywował wszystkich do pracy oraz zrobił reformę w dormitorium. Dostała od niego dom w prezencie na gwiazdkę. Nie wypada tak nagle zmieniać zdania jednakże to co zaczął robić stało się nie do zniesienia przez co Lisa straciła do niego szacunku.

- Erast Jallywall [Lambdahh]; Na początku wydawał jej bardzo tajemniczy kiedy go poznała. Później się bardziej otworzył i w końcu został nauczycielem transmutacji. Musiał z tej pracy zrezygnować i ruszył w politykę. Był w tym naprawdę dobry, niestety zmarł. Dowiedziała się o nim bardzo dużo, kim był i co zrobił przez co musiała zmienić o nim swoje dobre zdanie.

- Edward Siergiej Dragovich [Shaanz]; To właśnie z nim dzieli posadę dyrektora w Szpitalu św. Munga. Chyba można stwierdzić, że są przyjaciółmi z pracy. Edward kiedyś był gorszym człowiekiem, lecz zmienił się na lepsze. Bardzo go lubi i raczej nie zamierza z nim tracić znajomości.

- Darell Yrell [Xaroyu]; Zawsze go miała za jakiegoś osła. Teraz aż jej głupio kiedy tak myśli. Nie czuje tego, że jest niby jakimś tam kuzynem, bardziej kumplem, którego bardzo lubi i mieszka pod tym samym dachem. Kiedyś mieli jeszcze w miarę dobre relacje, ten wpadł w szemrane interesy przez co obaj stracili ze sobą kontakt. Żałuję, że ma w rodzinie kogoś takiego jak on, czyli przestępce. Wstydzi się za niego.

- Vincent Vega/Blodyskull [Biegaczysko]; Najlepszy czarnuch na dzielni. Załatwi wszystko co chcesz za odpowiednią sumkę. Jeżeli jest się jakimś złamasem to lepiej do niego nie podchodzić bo Ci przywali ze swojej różdżki em.. to znaczy Deagla.

- Luiza Fritz [animalka]; Przyjaciółka a zarazem kuzynka, której wcześniej nie znała. W miarę się lubią, nie mają ze sobą poważniejszych relacji jednakże nie ma do Luizy żadnych zastrzeżeń. 

- Danny White [Adrianoski]; Bardzo lubi Danny'ego. Zna go w sumie od dłuższego czasu lecz dopiero od jakiegoś czasu zaczęli swobodnie rozmawiać. Mimo, że nie są tak naprawdę ze sobą powiązani to uważa go za bliskiego członka rodziny.

- George Meaddl [George]; Jest to osoba równie ważna dla Lisy, ponieważ to on jest dla niej jakby drugą miłością... To znaczy nie są razem lecz są bardzo bliskimi przyjaciółmi. Chłopak niestety wyjechał i straciła z nim kontakt - kolejna załamka.

- Halvar Lavenhart [Ancez]; Niezbyt przyjazny człowiek. Po awanturach, które zrobił, jasno Lisa może stwierdzić, że go po prostu nie lubi. Po wyjściu ze szkoły może troszeczkę wydoroślał lecz tak czy siak nie ma o nim najlepszego zdania. Nawet po tylu latach znajomości.
- Matthew Wright [C4mp3r]; Matt to naprawdę dobry człowiek lecz zadaje się z dziwnymi ludźmi oraz romansuje z własną siostrą co jest nieco dziwne. Momentalnie zmieniła o nim zdanie kiedy ktoś zrobił z niego potwora. 

- Crevan Lavenhart [Merlin0]; Zna tego pana już od czasów szkolnych. Wydaje się być całkiem dobrym człowiekiem, potrafi być wyluzowany oraz jeżeli sytuacja tego wymaga to poważny. Został Ministrem Magii. To dobrze, ponieważ wie, że ten człowiek może wiele zmienić w czarodziejskim społeczeństwo. Można było to ujrzeć już w ciągu dwóch dni po mianowania go na ów posadę.

- Marietta Vytlačil [Marietta]; Ów kobieta miała zostać żoną ojca Lisy, czyli Morgana jednakże Ci się pokłócili i przestali być razem. Tak czy owak Marietta jest bardzo dobrą kobietą, z którą się Lisa zaprzyjaźniła.

- Aleksander Logan Gingerblade [Death]; Trudno jest określić relację pomiędzy tą dwójką osób. Faktem jest natomiast to, że Lisa bardzo go lubi chociaż wie, że ten czasami podejmuje złe decyzje. Na całe szczęście jeszcze nie omamiła go zguba.

- Yward Yrell [Celephias]; Dosyć dziwny członek rodziny. Jest inny od każdego z nas. Nie wiele się o nim dowiedziała do niedawna kiedy został oskarżony o przerażające rzeczy. Także wstydzi się, iż w swojej rodzinie posiada przestępce oraz mordercę. Woli nie mieć z nim nic wspólnego.

- Chuck Wright [Pingo]; Charles to także bardzo trudna osoba, jedna z dziwniejszych pod względem charakteru. Jest on przebiegły i sprytny, potrafi wyjść z najtrudniejszych sytuacji. I tak właśnie z przestępcy został dosyć wysoko postawionym człowiekiem w Ministerstwie Magii.

- Cesare Yrell [Schrodinger]; Są rodziną jednak nie ma z chłopakiem bliższych relacji nie ma. Lisa ma natomiast o nim dość specyficzne zdanie, ponieważ to także przestępca a jak wiadomo, kobieta niezbyt za nimi przepada.


[Obrazek: STIQZ7f.png]


- Wampiry; Zna ich bardzo dobrze, wie jak ich rozpoznać oraz nie ma z nimi najlepszych relacji - ogólnie rzecz biorąc to ich bardzo nie lubi i nawet obwinia ich o śmierć Kyle'a ale ich toleruje,

- Wilkołaki; Tak samo, zna kilku i jeżeli miałaby wybierać między wilkołakami a wampirami to wybrałaby wilkołaków. Tak naprawdę to nie ma nic do nich i trochę Lisie żal osób, które zostały zarażone wilkołactwem.

- Animagowie; Zna kilka osób, które potrafią tę umiejętność i jest nimi zachwycona. Sama chciałaby kiedyś wcielić się w społeczeństwo animagów.

- Metamorfomadzy; Całkiem podstępne osoby i nie używają swojej cechy wrodzonej by czynić dobro. Przynajmniej nie robią to te osoby, których zna.

- Olbrzymy; Tak naprawdę zna tylko jednego olbrzyma i jest nim Leon Kellogg. Wydaje się być całkiem dobrą osobą. Po za tym czytała o nich i sądzi, że są naprawdę przyjaznymi pół-ludźmi. Intryguje ja również słynny Hagrid a szczególnie jego zamiłowanie do zwierząt.

- Rodzina Yrell; Bardzo kocha swoją rodzinę z oczywistymi wyjątkami jakimi są jej rodzice, którzy ją porzucili. Ponadto z kilkoma osobami nie ma zbyt dobrych relacji dlatego też z nimi niezbyt często rozmawia.

- Rodzina White; Są powiązani z Yrell'ami i mieszkają nawet pod tym samym dachem. Szczególnie lubi starszych członków tejże rodziny.

- Rodzina Jallywall; Narzeczony Lisy pochodził z tego ostatnimi czasy płodnego rodu. Z biologicznymi osobami z tegoż rodu posiada dobre relacje.

- Rodzina Margel; Bardzo mocno szanuje ten ród z niektórymi wyjątkami. W sumie żadna rodzina nie jest idealna. Stara się trzymać dobre relacje z nimi.

- Rodzina Lavenhart; Co do tej rodziny ma mieszane uczucia. Stara się ich omijać i najlepiej nie mieć z nimi większych relacji.

- Rodzina Børge; Większość z nich jest "białowłosa" dlatego też Lisa nie kumpluje się z nimi, nie lubi ich.

- Rodzina Gingerblade; Mimo, że nie zna wielu członków tej rodziny to wiele o niej słyszała. Stoi po stronie Margeli, więc raczej Lisa jest przeciwnikiem tego rodu.

- Rodzina Wright; Uważa ich za bardzo fajną aczkolwiek dziwną rodzinę ze względu na ich poglądy seksualne.

- Rodzina Maxim; Wydają się być w porządku i nie ma do nich żadnych zastrzeżeń.

Jeżeli kogoś nie ma to pisać!
[Obrazek: ORNAMENT-4.png]
Ciekawostki:


- Różdżka:
- Starannie wyrzeźbiona,
- Wykonana z angielskiego dębu,
- Posiada rdzeń z sierści kelpii,
- W miarę sztywna,
- Ma 10 3/4 cala,
- Bogin: Człowiek w masce,
- Ulubionymi przedmiotami są: ONMS, smokologia oraz transmutacja,
- Była kapitanem drużyny Quidditcha. Otrzymała odznakę za najlepszego kapitana w ówczesnym roczniku,
- Nienawidzi być na ostatnim miejscu,
- Brała udział w turnieju czterech domów,
- W piątej klasie została mianowana na szefową radia,
- Dawno temu (w 2015r.) wygrała wyścig kołkogonków jednak tym razem jej się nie udało;
- Wręcz kocha jak ktoś robi coś z jej uszami,
- "Wyssali" jej dużą ilość krwi,
- Kilka razy została okradziona przez młodszych osobników,
- Chciałaby móc w przyszłości zwiedzić inne magiczne szkoły, 
- Jest pokojowo nastawiona do wszystkich stworzeń, nawet tych agresywnych,
- Podczas szóstego jak i siódmego roku zaczęła zajmować się smoczym jajem spiżobrzucha ukraińskiego,
- Byłaby żoną Kyle'a gdyby nie jego śmierć,
- Nie potrafi wyczarować patronusa,
- Zyskała 60 punktów pod koniec roku za dobre "prefektowanie",
- Została ukrzyżowana na londyńskim parku przy obecności mugoli,
- Została pierwszą gajową w historii Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie,
- Już od dłuższego czasu chcę napisać książkę, raz do tego podchodziła jednakże coś się nie udało. Teraz ma zamiar zrobić to ponownie,
- Dosyć często ludzie patrzą się na jej wielki biust,
[Obrazek: ORNAMENT-4.png]
Wumdle:




Sumy:




Owutemy:


[Obrazek: 9IWaIks.png]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
PrawdziwyZiela
Streamerinho



Posty: 1,159
Tematy: 45
Mar 2015
440
Hufflepuff
#2
#Odświeżam

Dodałem relacje lecz znając życie o kimś zapomniałem..
[Obrazek: 9IWaIks.png]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
Niedostępny
Veniqui
Fałszywy odmieniec



Posty: 502
Tematy: 24
Gru 2015
Slytherin
#3
gdzie uroczy nostern?????
Kolorowo15
Czarodziej


Pracownik Hogwartu

Posty: 196
Tematy: 14
Gru 2014
70
Ravenclaw
#4
Umarł Sad
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Adrian
Okrutny


Pracownik Hogwartu

Posty: 360
Tematy: 25
Maj 2015
341
Ravenclaw
#5
[*] Biedny.. a może biedna? Wspaniały gender Heart
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
George
Pedał



Posty: 256
Tematy: 13
Cze 2016
103
Slytherin
#6
Tak jeszcze żebyś się doinformował Ziela, lookij w moje KP i zobacz ile ten Dżordżuś ma lat hah xD
jestem krulowom elzom na kolana padnijcie 
PrawdziwyZiela
Streamerinho



Posty: 1,159
Tematy: 45
Mar 2015
440
Hufflepuff
#7
Ja wiem o tym, że ty nie zdałeś Big Grin Jesteś w wieku mojej postaci.
[Obrazek: 9IWaIks.png]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
George
Pedał



Posty: 256
Tematy: 13
Cze 2016
103
Slytherin
#8
Dlatego mogę zarywać Cool
jestem krulowom elzom na kolana padnijcie 
Daniello26
Budowniczy


Pracownik Hogwartu

Posty: 164
Tematy: 13
Lut 2015
49
Ravenclaw
#9
Repka Poleciała Big Grin
[Obrazek: giphy.gif]
PrawdziwyZiela
Streamerinho



Posty: 1,159
Tematy: 45
Mar 2015
440
Hufflepuff
#10
#updejt

- Dorośli
- Małe zmiany w relacjach
- Estetyka
[Obrazek: 9IWaIks.png]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.