Witaj!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ucz3] Lisa Yrell
Offline
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 228
Tematy: 13
Mar 2015
89
Hufflepuff
#1
[Obrazek: 1vTWsuO.png]Data urodzenia: 5.02.2037r.
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: Biała, Szkotka
Miejsce urodzenia: Dworek rodowy w Iverness
Aktualne miejsce zamieszkania: White House w Londynie
Obecnie jest na roku: Szóstym

Dom w Hogwarcie:


[Obrazek: kTM5iBL.png]


Zdjęcie/Rysunek postaci:


[Obrazek: e8YkBJJ.png]

Galeria:
[Obrazek: ORNAMENT-4.png]


Opis wyglądu postaci:


Długowłosa, blond dziewczyna o pięknych niebieskich oczach. Brwi natomiast są koloru jasno brązowego. Ma wyraźne ściśnięte przy sobie usta. Nos jest zgrabny i dodający jej uroku. Uszy lekko odchylone. Jej cera jest gładka jak pupcia niemowlęcia. Ma długie nogi, mierzy około 176 cm wzrostu. Jest szczupła, jak na płeć żeńską przystało widać u niej ładnie wyrzeźbione biodra, zaczynają rosnąć piersi. Ubiera się w cienkie, modne ubrania, które do niej pasują. Często korzysta z różnych kosmetyków, które podkreślają jej urodę. Trudno jest sobie ją wyobrazić w stanie szału bądź agresji.


Cechy charakteru postaci:


Lisa to miła dziewczynka lecz czasami ma również temperament (amok). Kiedyś bała się ludzi ale jakoś przełamała tę barierę i normalnie zaprzyjaźnia się z ludźmi. Ma również uczucia, która chyba każda dziewczyna ma i te uczucia są każdemu znane. Nienawidzi nudy, jak można się nudzić? Lubi spędzać czas z drugą osobą. Ma długi ogon do niektórych spraw. Nie lubi kiedy ktoś jej rozkazuję. Stara się nie kłamać lecz każdemu może się to się zdarzyć. Potrafi zachować się kulturalnie oraz stosunkowo dobrze do drugiej osoby. Lisa od zawsze była ciekawa, ciekawa wszystkiego co dzieje się wokół niej i nie tylko. Pomimo starań jest to osoba niestety w wielu przypadkach niezdarna. 


Historia:


Przed szkołą:
W trakcie nauki:
[Obrazek: ORNAMENT-4.png]


Rodzina:

- Dean Towler; wcześniejszy ojciec [Postać IC]
- Katie Towler; wcześniejsza matka [Postać IC]
- Morgan Yrell; Biologiczny ojciec [Postać IC]
- Dominique (Nazwisko nieznane); Biologiczna matka [Postać IC]
- Donovan Yrell; wujek [Mapicch]
- Solomon Yrell; wujaszek [Solomon]
- Samantha Yrell; ciocia [Postać IC]
- Devon Yrell; wujek; zmarł [Heban]
- Timerin Jr. Yrell; wujek; aktualny opiekun [Heban]
- Yward Yrell; kuzyn; syn Solomona [Celephias]
- Pill Yrell; kuzynka; córka Donovana [Pill]
- Melanie Yrell; kuzynka; córka Salomona [Arventh]
- Cesare Yrell; kuzyn; nieślubny syn Timerina [Schrodinger]
Harry Yrell; kuzyn; syn Timerina [Rorschach]
- Arthas Yrell; kuzyn; syn Timerina [Arthas]
- Egon Fritz; cioteczny kuzyn [Hrabia]
- Saigon Fritz; cioteczny kuzyn [Saigon]
- Hugo Fritz; cioteczny kuzyn [niemiecman]
- Luiza Fritz; cioteczna kuzynka [animalka]
Darell Yrell; jakiś tam chyba kuzyn [Xaroyu]


Relacje:

[Obrazek: 1eWL2lU.png]

- Alice Procter [Kaariell];  Chyba koleżanki.. Gadały ze sobą co jakiś czas będąc w młodszych klasach a teraz nagle ten kontakt się urwał.
- Tobiasz Wager [MrFrancuz]; Taneczny chłopak! Przyjaźnią się od początku nauki w Hogwarcie. Bardzo go lubi!
- Mike Johansen [Mike12]; Również się znają od początku roku. Bardzo miły koleś.
- Chuck Wright [Pingo]; Mają ze sobą złe kontakty ze względu na ostatnią bójkę. Okradł ja dwa razy (XD) ale również pomógł w sytuacji życia i śmierci. 
- Matthew Wright [C4mp3r]; Osoba również tak samo wnerwiająca jak Chuck. Wciągnęła się w bójkę jednak po jakimś czasie sam zaproponował się pogodzić.
- Halvar Lavenhart [Ancez]; Ma co do niego mieszane uczucia, ponieważ czasami wydaje się być całkiem miły, a czasami strasznie denerwujący. 

[Obrazek: g9FnBjK.png]

- Mściwój Volkodav [Volkodav]; Jest prefektem naczelnym i w sumie zaczęli się przyjaźnić dopiero od początku tego roku szkolnego. Zauważyła w nim coś więcej.Chyba może na nim polegać.
- Luiza Fritz [animalka]; przyjaciółka a zarazem kuzynka, której wcześniej nie znała. Lubią się, mogą sobie o wszystkim powiedzieć.
- Aya Jallywall [Muzzy102]; Groszek! Towarzyszka w turnieju czterech domów oraz przyjaciółka, z którą się mocno zaprzyjaźniła. Oby ta przyjaźń trwała jak najdłużej.
- Emily Jallywall [VersusRT]; Z jednej strony strasznie irytująca i wkurzająca dziewczyna zaś z drugiej to całkiem dobra osoba i cieszy się, że ją poznała.
- Vincent Vega/Blodyskull [Biegaczysko]; Najlepszy czarnuch na dzielni. Załatwi wszystko co chcesz za odpowiednią sumkę. Jeżeli jest się jakimś sztywniakiem to lepiej do niego nie podchodzić bo Ci przywali ze swojej różdżki em.. to znaczy Deagla.

[Obrazek: Z6OBn0i.png]

- Cesare Yrell [Schrodinger]; Są rodziną lecz jak to z Lisą bywa niezbyt przepada za członkami swojej rodzinki jednak Cesare jest trochę odskocznią od tego. Miał troszkę podobne relacje jak Lisa. Ostatnio pomógł jej w trudnej sprawie. Po za tym przy bójkach nie trzymał strony ani Lisy, ani swoich przyjaciół dlatego niby plus ale także i minus za to.
- Matthew Maxim [Ciastek]; Perfidny i cyniczny, jakim cudem on dostał się w ogóle na tę posadę? Za kogo on się uważa? Nie przepada za nim. Zmienił się na lepsze i można powiedzieć, że są kumplami. Ich relacje w sumie się znacznie zmieniły.
James O'Sullivan [Optimus]; Spoko koleś. Może nie przyjaciel ale po prostu kumpel. Chyba pomoże w razie potrzeby.
- Lauren Fox [Ceril]; Dobra dziewczyna.. Nie ma z niej jeszcze głębszych relacji ale wydaje się spoko.
- Alex Hussain [Kiter96]; Przeszkadza jej w wielu sprawach mimo iż nie robi tego chyba specjalnie. Jednak nie wolno oceniać książki po okładce. Jakby to powiedzieć.. Wydawało jej się iż jest spoko lecz po ostatniej bójce kompletnie zmieniła zdanie. Alex jest osobą niby negatywną, ale w miarę przyzwoitą. Mimo iż go niezbyt lubi może czasami z nim coś porobić.
- Darell Yrell [Xaroyu]; Ma o nim złe zdanie gdyż trzyma się nieodpowiednimi osobami i uczestniczył w bójce pomiędzy nimi. Niezbyt za nim przepada jednak relacje się chyba poprawiają na lepsze.
- Sirius Malte [Sirius]; Ma o nim dobre zdanie. Przyjazny, młodszy kolega.
- Nostern Lavenhart [Nostern]; Emm.. Taki no.. Trudno jest go opisać. To jest taki zgrywus, taki no.. mały rozbójnik.
- Xavier Jallywall [Xahias]; Początek roku... MASAKRA! Potem się jakoś ulotnił, był w śpiączce lecz go wyleczyli. Pewnie to miało związek z tym dziwnym medalionem. Nie ważne.. Teraz jest i się dobrze zachowuje. Pomocny chłopiec. Został adoptowany przez rodzinę Jallywallów co sprawiło, że mogła go jeszcze bliżej poznać poprzez rodzinę jej chłopaka.
- Yward Yrell [Celephias]; Dosyć dziwny członek rodziny. Jest inny od każdego z nas. Inny nie znaczy gorszy. Nawet go lubi.

[Obrazek: Jp3r1Ga.png]

- Kyle Jallywall [Mapi]; bardzo fajny koleś. Można by powiedzieć, że jest dla niej bliskim znajomym. Ten ją nawet pocałował w pewnym romantycznym miejscu jednak nie chciała się tak łatwo uwieść. Na obozie w wakacje próbowała go uratować z rąk syren. Czuje do niego coś więcej. Od pewnego czasu zaczęli się do siebie bardziej zbliżać co poskutkowało tym, że Lisa się w nim zakochała, bardzo, bardzo, bardzo mocno i nie odda go nikomu innemu oraz pójdzie z nim wszędzie chociażby w ogień. Die with you! Heart
- George Meadl [George]; całkiem miły pierwszoklasista, którego poznała dzięki Kyle'owi. Jest jej "bohaterem" WRÓG! Zwykły kobieciarz z idiotycznym tokiem myślenia. Zaczęła go nienawidzić kiedy ten nakablował na Kyle'a do dyrekcji gdzie Kyle mógł zostać posłany do Azkabanu. Znów się polubili w miarę i mogą normalnie porozmawiać jeżeli nadejdzie taka potrzeba. Coraz częściej ze sobą gadają. Są przyjaciółmi. 
- Victor Rivi [Victor]; kolega, z którym lubi się droczyć.
- Erast Mulholland [lambdahh]; Bardzo tajemniczy koleś. Przyjaciel Kyle'a jest również Lisy przyjacielem. Niestety miał wpadkę jednak zostało mu to przebaczone. 
- Sebastian Lavenhart [Beta]; Straszny typek. Bardzo zły dla dziewczyny a także osoba, która mogła sprawić iż po prostu Lisa mogłaby umrzeć.
- Katniss Margel [Katniss]; Już od pierwszego wejrzenia Katniss postanowiła sobie zrobić wroga z Lisy. Ona się jakoś tym nie przejmowała i robiła dalej to co musiała. W międzyczasie dziewczyny miały kilka sprzeczek. Wszystko jednak się zmieniło kiedy przez nią straciła posadę prefekta i od tamtego momentu jej nienawidzi. 
- Camile Jallywall [Oliwia1]; Skromniutka dziewczynka. Mimo iż praktycznie ze sobą nie gadają to może wystawić jej opinie osoby, która nie lubi kiedy ktoś się całuje z jej kuzynem. 
- Olivia Wright [Olivia]; Młodsza koleżanka, która dosyć często bawi się z Kylem, a to ja wkurza. Lisa wie, że to jest tylko dla rozbawienia młodej ale tak czy siak ją to irytuje. Z Olivią generalnie ma dobre a nawet bliskie (akcja została pominięta xD) relacje.

[Obrazek: r0VmTKG.png]

- Timerin Yrell [Heban]; Jest nauczycielem ONMS'u, jest jej wujkiem oraz osobą, która się nią zajmuje do czasu aż nie wróci jej ojciec. Wydaje jej się iż jest w nim więcej ojca niż wujka. Chciałaby również z nim częściej rozmawiać.
- Stella White [Stella]; Przyjazna nauczycielka wróżbiarstwa. Dzięki niej polubiła ten przedmiot. Jest jedną z najlepszych nauczycielek w szkole. Szkoda, że nie jest opiekunką Hufflepuffu. Jest tak jakby ciocią gdyż jest kobietą jej wujka, Timerina.
- Lorcan Procter [Modno]; Najlepszy dyrektor, najlepszej szkoły czarodziejskiej. Lorcan ufam Tobie! Nie dość, że uczy eliksirów to na dodatek zawsze mogła na nim polegać.
- Orivinn Margel [MrKarMal]; Mimo, że nie uczy jakiegoś fajnego przedmiotu to go bardzo lubi. Razem trenują do turnieju czterech domów oraz pomaga Lisie w różnych innych kwestiach.
- Ben Procter [Famir]; Nuuuuudny. Myślała iż runy są fajniejsze i ciut łatwiejsze. Myliła się. Może to tylko przez jego nauczanie.
- Donovan Yrell [Mapicch]; Wujaszek woźny! Trochę słabo, że pracuje akurat na takim stanowisku ale może się jakoś kiedyś pokaże z lepszej strony i będzie uczył? Lisa chciałaby by tak było. Bardzo dobry człowiek. 
- Herpon Margel [Eryk]; Minister Magii, który od niedawna zaczął uczyć w Hogwarcie starożytnych run. Z jednej strony się cieszy iż ktoś taki się tutaj pojawił z drugiej już nie. Podoba jej się Jego sposób nauczania. Został mianowany opiekunem Hufflepuffu. Dziewczyna bardzo się cieszy z tego powodu i ma nadzieję iż wprowadzi reformację w tym domu.

Jeżeli kogoś nie ma to pisać!
[Obrazek: ORNAMENT-4.png]


Ciekawostki:


- Różdżka:
- Zwyczajnie wyrzeźbiona
- Wykonana z wierzby - [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
- Rdzeń ze skóry strzygi - [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
- Jest dość giętka,
- Ma 12 ½ cali.
- Jej patronusem będzie lis, jeżeli go w ogóle wyczaruje - [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
- Bogin: Jakieś rozszarpane, zakrwawione zwierzę,
- Kiedyś nienawidziła wróżbiarstwa a teraz jest jej jednym z najlepszych przedmiotów.
- Uwielbia transmutacje i smokologie,
- Posiada amok czyli stan umysłu, który jest niekontrolowany. Jednak włącza on się tylko i wyłącznie podczas szału,
- Została adoptowana kiedy miała około roczku. Po kilkunastu latach powróciła do swojej biologicznej rodziny,
- Lubi śpiewać,
- Jest kapitanem drużyny Quidditcha domu Hufflepuff,
- W pewnym czasie podkochiwała się w Mściwóju. 
- Inni ludzie bardzo na nią wpływają, jest bardzo emocjonalna,
- Nienawidzi być na ostatnim miejscu,
- Brała udział w turnieju czterech domów,
- Uczestniczyła w dosyć dużej walce, którą niestety przegrała i wynikiem tego iż uczestniczyła w tej bójce straciła prefekta na miesiąc czasu,
- Zajmuje się psem, którego Kyle dostał na święta. Nazywa się Devon, 
- W piątej klasie została mianowana na szefową radia,
- Dawno temu (w 2015r.) wygrała wyścig kołkogonków jednak tym razem jej się nie udało;
- Wręcz kocha jak ktoś robi coś z jej uszami,
- Miała niuchacza oraz morfoludka, którymi się zajmowała,
- "Wyssali" jej dużą ilość krwi,
- Kilka razy została okradziona przez młodszych osobników,
- Ma dobre serduszko i potrafi przebaczyć nawet najgorszym,
- Chciałaby móc w przyszłości zwiedzić inne magiczne szkoły, 
- Czuje się trochę jak Julia z powieści Williama Szekspira gdyż jej rodzina nie lubi Kyle'a a jego rodzina nie lubi Lisy,
- Przegrała wszystkie pieniądze grając w pokera i w kości,
- Bardzo lubi a wręcz kocha zwierzaki wszelkiej maści,
- Podczas szóstego jak i siódmego roku zaczęła zajmować się smoczym jajem spiżobrzucha ukraińskiego,
- Jest zaręczona z Kylem,[Obrazek: ORNAMENT-4.png]

Wumdle:


Sumy:

[Obrazek: bKiDzAM.png]
Offline
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 228
Tematy: 13
Mar 2015
89
Hufflepuff
#2
#Odświeżam

Dodałem relacje lecz znając życie o kimś zapomniałem..
[Obrazek: bKiDzAM.png]
Offline
Veniqui
Ćmy wyżarły mi wątrobę. A serce mole.Posty: 206
Tematy: 12
Dec 2015
200
Slytherin
#3
gdzie uroczy nostern?????
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Kolorowo15
CzarodziejPosty: 141
Tematy: 10
Dec 2014
43
Ravenclaw
#4
Umarł Sad
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Offline
Adrian
Następca tronu Zasiedmiogórogrodu.Posty: 184
Tematy: 17
May 2015
154
Ravenclaw
#5
[*] Biedny.. a może biedna? Wspaniały gender Heart
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Offline
George
Białowłosy Mąż Samueli.Posty: 117
Tematy: 4
Jun 2016
26
Slytherin
#6
Tak jeszcze żebyś się doinformował Ziela, lookij w moje KP i zobacz ile ten Dżordżuś ma lat hah xD
[Obrazek: yZeXIWg.png]
Offline
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 228
Tematy: 13
Mar 2015
89
Hufflepuff
#7
Ja wiem o tym, że ty nie zdałeś Big Grin Jesteś mojej postaci wieku.
[Obrazek: bKiDzAM.png]
Offline
George
Białowłosy Mąż Samueli.Posty: 117
Tematy: 4
Jun 2016
26
Slytherin
#8
Dlatego mogę zarywać Cool
[Obrazek: yZeXIWg.png]
Offline
Daniello26
BudowniczyPosty: 150
Tematy: 9
Feb 2015
32
Ravenclaw
#9
Lepka Poleciała Big Grin
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 228
Tematy: 13
Mar 2015
89
Hufflepuff
#10
#updejt

- Dorośli
- Małe zmiany w relacjach
- Estetyka
[Obrazek: bKiDzAM.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.