Witaj!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lisa Yrell [Dor]
Online
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 668
Tematy: 22
Mar 2015
241
Hufflepuff
#1
[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]  [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]


[Obrazek: 6GqXvj5.png]


Szkotka urodzona w rodowym dworku Yrell'ów w Iverness. Wyszła z brzucha swojej matki dnia 5 lutego 2038 roku. Zrodzona poprzez skutek współżycia czarodziejów czystej krwi. Porzucona przez rodziców od razu po urodzeniu, została oddana pewnej rodzinie o nazwisku Towler i z nimi mieszkała do 13 roku życia. Potem przeniosła się do biologicznej rodziny Yrell'ów, od tego momentu zaczęła mieszkać w Londynie razem z resztą członków rodziny. Była uczennica Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie. Przydzielona do domu jednej z założycielek - Helgi Hufflepuff, od czwartej klasy żeński prefekt. W czasie nauki poznała swoją ukochaną miłość - Kyle'a Jallywall'a, który był wampirem i zmarł niedługo po skończeniu szkoły. Mieszkała z nim kiedy jeszcze żył w Dolinie Godryka. Dom został jej oddany po jego śmierci. Posiada również własny pokój w willi White'ów oraz Yrell'ów w River Heights.


[Obrazek: hAfIn3a.png][Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się][Obrazek: ORNAMENT-4.png]
[Obrazek: MD1kgqD.gif]

Opis wyglądu postaci:


Oprócz pięknego wyglądu nie wyróżnia się w sumie niczym. Ma bardzo długie nogi, ogólnie mierzy 184 centymetry wzrostu i jak na kobietę przystało posiada wycechowane żeńskie części ciała, szerokie biodra jak i miednica. Ramiona, barki, nogi i pośladki bardzo zaokrąglone. Po za tym jest silna i zgrabna dzięki częstym lataniu na miotle oraz braniu udziału w meczach Quidditcha oraz treningach.  Jest to także wynik dziedziczenia niektórych cech po ojcu, który był zawodowym graczem tejże samej gry na miotłach. Imię dobrze się komponuje z jej lisim wyglądem. W trakcie walki jej ciało może posłużyć do szybkiego uniku bądź ataku. Generalnie Lisa jest szybka i ma bardzo dobry refleks. Woli korzystać z tej cechy niżeli ze swojej siły. Jej skóra jest gładka i miękka, wrażliwa na zadrapania czy inne rany. Kształt twarzy przypomina literę "V". Z czubka głowy zwisają lekko falowane blond włosy, które Lisa strasznie lubi. Czasami nawet spina je w kucyk. Pod średniej wielkości czołem znajdują się jasnobrązowe brwi, zaś pod nimi przepiękne niebieskie oczy. Zaraz po nich jest zgrabny mały nosem, a jeszcze niżej malutkie, ściśnięte usta o bladej barwie. Lekko nad środkiem ciała ustatkują średniej wielkości piersi. - Często korzysta z różnego rodzaju kosmetyków, które podkreślają jej urodę oraz wszelkiego rodzaju perfumy o słodkim zapachu. Ubiera się w to co jej nie pogrubia, nie widzi problemu w ubieraniu się jak mugol. Nie ma również żadnych specjalnych kolorów, które ubiera. Oczywiście niedaleko ud znajduje się pochwa na różdżkę, która umożliwia szybkie wyciągnięcie różdżki.


Cechy charakteru postaci:


Lisa była puchonka, czyli już można wywnioskować kilka cech, które są typowe dla tego domu m.in. wierność - zawsze była wierna swojemu domu oraz przede wszystkim ukochanemu, nawet po śmierci go nie zdradziła i nadal nosi obrączkę, którą dostała od niego, ponieważ mieli się pobrać. Kolejną cechą dla domu Helgi Hufflepuff, którą Lisa posiada to pracowitość. Może nie zawsze znajdzie sobie zajęcie, ale kiedy już to zacznie to robi to praktycznie do końca bądź do takiego efektu by być z tego zadowolona. Następna cechą jest uprzejmość. Ta cecha jest trochę pogmatwana gdyż często osoby, które nie potrafią logicznie myśleć sprawiają, że Lisa się denerwuje i potem przestaje być dla nich uprzejma i nawet przeklina. Zawsze jednak woli użyć głowy, przemyśleć wszystko i pogodzić się z wrogiem. Pokojowe nastawienie to jedna z cech, które są dla niej bardzo ważne. Uczciwość to też jest kwestia sporna, ponieważ zależy od sprawy. Im większa sprawa tym Lisa staje się bardziej uczciwsza. Należy wymienić także cechy, które są wyjątkowe dla Lisy. Po pierwsze jest to amok, czyli niekontrolowany szał. Jest to akurat cecha dziedziczna. Bardzo mocno jest ciekawa świata, wszystkiego co ją otacza, co ją buduje i kreuje. Pomimo stań dziewczyna jest w wielu przypadkach całkiem niezdarna. Generalnie rzecz ujmując Lisa to miła dziewczyna, potrafi przebaczyć najgorszym zwyrodnialcom. Ponadto kobieta ma wiele tajemnic, które woli nie ujawniać na światło dzienne choć łatwo jest je u niej zauważyć. Jedną z nich jest to, że już jako młoda dziewczyna zaczęła się interesować seksem, czasami widać Lisę w zbyt skąpym stroju co jest oznaką właśnie tego.Historia:Przed szkołą:

W trakcie nauki:
[Obrazek: ORNAMENT-4.png]

[Obrazek: 7w21TeM.gif]


Rodzina:


- Dean Towler; wcześniejszy ojciec [Postać IC]
- Katie Towler; wcześniejsza matka [Postać IC]
- Morgan Yrell; Biologiczny ojciec [Anias]
- Dominique Yrell; Biologiczna matka [Postać IC]
- Donovan Yrell; wujek [Mapicch]
- Solomon Yrell; wujaszek [Solomon]
- Samantha Yrell; ciocia [Postać IC]
- Devon Yrell; wujek; zmarł [Heban]
- Timerin Jr. Yrell; wujek; aktualny opiekun [Heban]
- Yward Yrell; kuzyn; syn Solomona [Celephias]
- Pill Yrell; kuzynka; córka Donovana [Pill]
- Melanie Yrell; kuzynka; córka Solomona [Arventh]
- Cesare Yrell; kuzyn; nieślubny syn Timerina [Schrodinger]
- Harry Yrell; kuzyn; syn Timerina [Rorschach]
- Arthas Yrell; kuzyn; syn Timerina [Arthas]
- Darell Yrell; przybrany kuzyn [Xaroyu]
- Egon Fritz; cioteczny kuzyn [Hrabia]
- Saigon Fritz; cioteczny kuzyn [Saigon]
- Hugo Fritz; cioteczny kuzyn [niemiecman]
- Luiza Fritz; cioteczna kuzynka [animalka]
Relacje:


[Obrazek: yTEgyXW.png]


- Chuck Wright [Pingo]; Pogodziła się z młodszym kolegą, najwyraźniej czas sprawił refleksje u Charles'a i spoważniał.

- Lily Jallywall [Sheeran]; Dosyć dziwnie się poczuła kiedy zauważyła co nosi w brzuchu, dodatkowo w takim wieku.

- Cesare Yrell [Schrodinger]; Są rodziną jednak nie ma z chłopakiem bliższych relacji nie ma. Lisa ma natomiast o nim dość specyficzne zdanie.

- Xavier Jallywall [Xahias]; Mimo, że przez jakiś czas mieli dobre relacje te się nagle drastycznie zmieniły przez co go najprościej to ujmując nienawidzi.

- Yward Yrell [Celephias]; Dosyć dziwny członek rodziny. Jest inny od każdego z nas. Inny nie znaczy gorszy. Nawet go lubi.

- Gaeth Gingerblade [Nothound]; Osoba, z którą się zaprzyjaźniła. Czasem pocieszy Lisę w trudnych sytuacjach jak i rozśmieszy dla poprawy humoru.


[Obrazek: r0VmTKG.png]

- Kyle Jallywall [Mapi]; bardzo fajny koleś. Można by powiedzieć, że jest dla niej bliskim znajomym. Ten ją nawet pocałował w pewnym romantycznym miejscu jednak nie chciała się tak łatwo uwieść. Na obozie w wakacje próbowała go uratować z rąk syren. Czuje do niego coś więcej. Od pewnego czasu zaczęli się do siebie bardziej zbliżać co poskutkowało tym, że Lisa się w nim zakochała, bardzo, bardzo, bardzo mocno i nie odda go nikomu innemu oraz pójdzie z nim wszędzie chociażby w ogień. Die with you! Heart
Niestety... Lisa ubolewa nad śmiercią najważniejszej dla niej osoby, żałuje tego, że akurat nie mogła przy nim być i coś spróbować zrobić. Dziewczyna strasznie się rozpadła po jego śmierci i tak naprawdę utrzymują ją przy życiu ludzie, którzy wspierają ją dobrym słowem.

- Timerin Yrell [Heban]; Jest nauczycielem ONMS'u, jej wujkiem oraz osobą, która się nią zajmuje do czasu aż nie wróci jej ojciec. Wydaje jej się iż jest w nim więcej ojca niż wujka. Chciałaby również z nim częściej rozmawiać. Zaskoczyła się faktem, że w sumie polubił Kyle'a jednakże dopiero po jego śmierci. Szkoda, że nie okazywał tego wtedy kiedy jeszcze żył.

- Stella White [Stella]; Można ją uznać za nieoficjalną ciocie. Dzięki niej polubiła ten wróżbiarstwo. Jest jedną z najlepszych nauczycielek w szkole. W roku 2055 została mianowana na dyrektorkę Hogwartu.


- Lorcan Procter [Modno]; Najlepszy były dyrektor, najlepszej szkoły czarodziejskiej. Lorcan ufam Tobie! Nie dość, że uczy eliksirów to na dodatek zawsze mogła na nim polegać.

- Orivinn Margel [MrKarMal]; Mimo, że nie uczy jakiegoś fajnego przedmiotu to go bardzo lubi. Razem trenowalii do turnieju czterech domów oraz pomaga Lisie w różnych innych kwestiach.

- Donovan Yrell [Mapicch]; Nie lubi lub nawet nienawidzi go z powodu takiego iż cieszy się ze śmierci chłopaka Lisy - Kyle'a, który był wampirem.

- Herpon Margel [Eryk]; Minister Magii, który przez jakiś czas uczył w Hogwarcie starożytnych run. Podoba jej się Jego sposób nauczania. Został mianowany opiekunem Hufflepuffu. Dziewczyna bardzo się cieszyła z tego powodu, ponieważ to on zmotywował wszystkich do pracy oraz zrobił reformę w dormitorium.

- Katniss Margel [Katniss]; Już od pierwszego wejrzenia Katniss postanowiła sobie zrobić wroga z Lisy. Ona się jakoś tym nie przejmowała i robiła dalej to co musiała. W międzyczasie dziewczyny miały kilka sprzeczek. Wszystko jednak się zmieniło kiedy przez nią straciła posadę prefekta i od tamtego momentu jej nienawidzi.

- Erast Jallywall [lambdahh]; Na początku wydawał jej bardzo tajemniczy kiedy go poznała. Później się bardziej otworzył i w końcu został nauczycielem transmutacji.

- Edward Siergiej Dragovich [Shaanz]; Nienawidzi go z powodu takiego iż szydzi sobie z Kyle'a oraz jego śmierci i to na dodatek w perfidny sposób.

- Darell Yrell [Xaroyu]; Zawsze go miała za jakiegoś osła. Teraz aż jej głupio kiedy tak myśli. Nie czuje tego, że jest niby jakimś tam kuzynem, bardziej kumplem, którego bardzo lubi i mieszka pod tym samym dachem.

- Matthew Maxim [Ciastek]; Zmienił się na lepsze i można powiedzieć, że są kumplami. Ich relacje w sumie się znacznie zmieniły.

- Vincent Vega/Blodyskull [Biegaczysko]; Najlepszy czarnuch na dzielni. Załatwi wszystko co chcesz za odpowiednią sumkę. Jeżeli jest się jakimś sztywniakiem to lepiej do niego nie podchodzić bo Ci przywali ze swojej różdżki em.. to znaczy Deagla.

- Luiza Fritz [animalka]; Przyjaciółka a zarazem kuzynka, której wcześniej nie znała. Lubią się, mogą sobie powiedzieć o kilku rzeczach ważniejszych sprawach.

- Mike Johansen [Mike12]; Również się znają od początku roku. Bardzo miły koleś mimo, że strasznie już od pewnego czasu wkurza.

- Dean Maxim [Maxim]; U Deana Maxima zauważyłam dosyć niepozorne symbole. Jednym z nich to gęś. Czym jest gęś? Gęś jest oznaką zaproszenia – tak jest napisane w leksykonie. Zaproszenie rymuje się z mienie. Mienie oznacza ziemie. Możliwe, że Dean będzie w posiadaniu wielkiej ziemi albo po prostu zostanie zaproszony przez jakąś osobowość na coś, na przykład na bal. Kolejny symbol, który zauważyłam to jaszczurka, ta natomiast oznacza wrogów, którzy czyhają w ciemnościach. Być może jest to powiązane z tym pierwszym i to zaproszenie będzie zasadzką. Mam nadzieję, że tak nie będzie co wnioskuję po kolejnym symbolu jakim jest waga. Dean… Jest jak dobrze wnioskuję po jego przynależności do domu… dobrym, szlachetnym i prawym gryfonem. Wygrasz walkę z niebezpieczeństwem i osądzisz swoich wrogów sprawiedliwie. Podziwiam go.

- Danny White [Adrianoski]; Bardzo lubi Danny'ego. Zna go w sumie od dłuższego czasu lecz dopiero od jakiegoś czasu zaczęli swobodnie rozmawiać. Mieszkają pod tym samym dachem. Mimo, że nie są tak naprawdę ze sobą powiązani to uważa go za bliskiego członka rodziny.

- George Meaddl [George]; Jest to osoba równie ważna dla Lisy, ponieważ to on jest dla niej jakby drugą miłością... To znaczy nie są razem lecz są bardzo bliskimi przyjaciółmi. Chłopak niestety wyjechał i straciła z nim kontakt - kolejna załamka.

- Alex Hussain [Kiter96]; Alex jest osobą niby negatywną, ale w miarę przyzwoitą. Mimo iż go niezbyt lubi może czasami z nim coś porobić. Sądzi, że w głębi duszy jest w nim światełko dobroci. 

- Halvar Lavenhart [Ancez]; Niezbyt przyjazny człowiek. Po awanturach, które zrobił, jasno Lisa może stwierdzić, że go po prostu nie lubi. Po wyjściu ze szkoły może troszeczkę wydoroślał lecz tak czy siak ma o nim negatywne zdanie.
- Matthew Wright [C4mp3r]; Matt to naprawdę dobry człowiek lecz zadaje się z dziwnymi ludźmi oraz romansuje z własną siostrą co jest nieco dziwne.

[Obrazek: STIQZ7f.png]


- Wampiry; Zna ich bardzo dobrze, wie jak ich rozpoznać oraz nie ma z nimi najlepszych relacji - ogólnie rzecz biorąc to ich nienawidzi i nawet obwinia ich o śmierć Kyle'a.

- Wilkołaki; Tak samo, zna kilku i jeżeli miałaby wybierać między wilkołakami a wampirami to wybrałaby wilkołaków. Tak naprawdę to nie ma nic do nich i trochę Lisie żal osób, które dotknęły te osoby.

- Animagowie; Zna kilka osób, które potrafią tę umiejętność i jest nimi zachwycona. Sama chciałaby kiedyś wcielić się w społeczeństwo animagów.

- Metamorfomadzy; Całkiem podstępne osoby i nie używają swojej cechy wrodzonej by czynić dobro. Przynajmniej nie robią to te osoby, których zna.

- Olbrzymy; Tak naprawdę zna tylko jednego olbrzyma i jest nim Leon Kellogg. Wydaje się być całkiem dobrą osobą. Po za tym czytała o nich i sądzi, że są naprawdę przyjaznymi pół-ludźmi. Intryguje ja również słynny Hagrid a szczególnie jego zamiłowanie do zwierząt.

- Rodzina Yrell; Bardzo kocha swoją rodzinę z oczywistymi wyjątkami jakimi są jej rodzice, którzy ją porzucili. Ponadto z kilkoma osobami nie ma zbyt dobrych relacji dlatego też z nimi niezbyt często rozmawia.

- Rodzina White; Są powiązani z Yrell'ami i mieszkają nawet pod tym samym dachem. Szczególnie lubi starszych członków tejże rodziny.

- Rodzina Jallywall; Narzeczony Lisy pochodził z tego ostatnimi czasy płodnego rodu. Z biologicznymi osobami z tegoż rodu posiada dobre relacje.

- Rodzina Margel; Bardzo mocno szanuje ten ród z niektórymi wyjątkami. W sumie żadna rodzina nie jest idealna. Stara się trzymać dobre relacje z nimi.

- Rodzina Lavenhart; Co do tej rodziny ma mieszane uczucia. Stara się ich omijać i najlepiej nie mieć z nimi większych relacji.

- Rodzina Børge; Większość z nich jest "białowłosa" dlatego też Lisa nie kumpluje się z nimi, nie lubi ich.

- Rodzina Gingerblade; Mimo, że nie zna wielu członków tej rodziny to wiele o niej słyszała. Stoi po stronie Margeli, więc raczej Lisa jest przeciwnikiem tego rodu.


- Rodzina Wright; Uważa ich za bardzo fajną aczkolwiek dziwną rodzinę ze względu na ich poglądy seksualne.

- Rodzina Maxim; Wydają się być w porządku i nie ma do nich żadnych zastrzeżeń.

Jeżeli kogoś nie ma to pisać!

[Obrazek: ORNAMENT-4.png]

Ciekawostki:- Różdżka:
- Zwyczajnie wyrzeźbiona
- Wykonana z wierzby - [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
- Rdzeń ze skóry strzygi - [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
- Jest dość giętka,
- Ma 12 ½ cali.
- Bogin: Wiwerna
- Kiedyś nienawidziła wróżbiarstwa a teraz jest jej jednym z najlepszych przedmiotów.
- Ulubionymi przedmiotami są: ONMS, Smokologia oraz transmutacja,
- Posiada amok, czyli niekontrolowany szał,
- Była kapitanem drużyny Quidditcha. Dostała nawet odznakę za najlepszego kapitana,
- Nienawidzi być na ostatnim miejscu,
- Brała udział w turnieju czterech domów,
- Uczestniczyła w dosyć dużej walce, którą niestety przegrała i wynikiem tego iż uczestniczyła w tej bójce straciła prefekta na miesiąc czasu,
- Posiada psa, yorka o imieniu Devon. Ma również jaszczurkę. Oba te zwierzaki należały do Kyle'a. Po za tym posiadała niuchacza,
-- W piątej klasie została mianowana na szefową radia,
- Dawno temu (w 2015r.) wygrała wyścig kołkogonków jednak tym razem jej się nie udało;
- Wręcz kocha jak ktoś robi coś z jej uszami,
- "Wyssali" jej dużą ilość krwi,
- Kilka razy została okradziona przez młodszych osobników,
- Chciałaby móc w przyszłości zwiedzić inne magiczne szkoły,
- Przegrała wszystkie pieniądze grając w pokera i w kości,
- Bardzo lubi, a wręcz kocha zwierzaki wszelkiej maści,
- Podczas szóstego jak i siódmego roku zaczęła zajmować się smoczym jajem spiżobrzucha ukraińskiego,
- Byłaby żoną Kyle'a gdyby nie jego śmierć Sad
- Nie potrafi wyczarować patronusa,
- Zyskała 60 punktów pod koniec roku za dobre "prefektowanie",[Obrazek: ORNAMENT-4.png]


Wumdle:
Sumy:
Owutemy:


[Obrazek: ZMyt8HP.jpg]
Online
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 668
Tematy: 22
Mar 2015
241
Hufflepuff
#2
#Odświeżam

Dodałem relacje lecz znając życie o kimś zapomniałem..
[Obrazek: ZMyt8HP.jpg]
Offline
Veniqui
Mizogin.Posty: 306
Tematy: 16
Gru 2015
326
Slytherin
#3
gdzie uroczy nostern?????
kocham swinki
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Kolorowo15
CzarodziejPosty: 151
Tematy: 11
Gru 2014
53
Ravenclaw
#4
Umarł Sad
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Niedostępny
Adrian
CzarodziejPosty: 245
Tematy: 19
Maj 2015
186
Ravenclaw
#5
[*] Biedny.. a może biedna? Wspaniały gender Heart
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Offline
George
Ja.Posty: 189
Tematy: 10
Cze 2016
69
Slytherin
#6
Tak jeszcze żebyś się doinformował Ziela, lookij w moje KP i zobacz ile ten Dżordżuś ma lat hah xD
Online
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 668
Tematy: 22
Mar 2015
241
Hufflepuff
#7
Ja wiem o tym, że ty nie zdałeś Big Grin Jesteś w wieku mojej postaci.
[Obrazek: ZMyt8HP.jpg]
Offline
George
Ja.Posty: 189
Tematy: 10
Cze 2016
69
Slytherin
#8
Dlatego mogę zarywać Cool
Offline
Daniello26
Budowniczy


Pracownik Hogwartu

Posty: 162
Tematy: 12
Lut 2015
42
Ravenclaw
#9
Repka Poleciała Big Grin
[Obrazek: giphy.gif]
Online
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 668
Tematy: 22
Mar 2015
241
Hufflepuff
#10
#updejt

- Dorośli
- Małe zmiany w relacjach
- Estetyka
[Obrazek: ZMyt8HP.jpg]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.