Witaj!

Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ucz3] Lisa Yrell
Online
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 390
Tematy: 19
Mar 2015
191
Hufflepuff
#1
[Obrazek: 1vTWsuO.png]Data urodzenia: 5.02.2037r.
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: Biała, Szkotka
Miejsce urodzenia: Dworek rodowy w Iverness
Aktualne miejsce zamieszkania: Dolina Godryka ewentualnie Hogsmeade bądź River Heights
Obecnie jest na roku: Szóstym

Dom w Hogwarcie:


[Obrazek: kTM5iBL.png]


Zdjęcie/Rysunek postaci:

[Obrazek: hAfIn3a.png]

[Obrazek: ORNAMENT-4.png]


Opis wyglądu postaci:


Długowłosa, blond dziewczyna o pięknych niebieskich oczach. Brwi natomiast są koloru jasno brązowego. Ma wyraźne ściśnięte przy sobie usta. Nos jest zgrabny i dodający jej uroku. Uszy lekko odchylone. Jej cera jest gładka jak pupcia niemowlęcia. Długie rzęsy, długie nogi, długie rzęsy, długie nogi oraz długie włosy - mierzy około 176 cm wzrostu. Jest szczupła, jak na płeć żeńską przystało widać u niej ładnie wyrzeźbione biodra, średniej wielkości piersi oraz zgrabna talia. Ubiera się w cienkie, modne ubrania, które pasują do niej samej. Często korzysta z różnych kosmetyków, które podkreślają jej urodę. Trudno jest sobie ją wyobrazić w stanie szału bądź agresji.


Cechy charakteru postaci:


Lisa to miła dziewczynka lecz czasami ma również temperament (amok). Kiedyś bała się ludzi, ale jakoś przełamała tę barierę i normalnie zaprzyjaźnia się z ludźmi. Ma również typowe kobiece uczucia, która chyba każda dziewczyna ma i te uczucia są każdemu znane. Nienawidzi nudy, jak można się nudzić? Lubi spędzać czas z drugą osobą. Ma długi ogon do niektórych spraw. Nie lubi kiedy ktoś jej rozkazuję. Stara się nie kłamać lecz każdemu może się to się zdarzyć. Potrafi zachować się kulturalnie oraz stosunkowo dobrze do drugiej osoby. Lisa od zawsze była ciekawa, ciekawa wszystkiego co dzieje się wokół niej i nie tylko. Pomimo starań jest to osoba niestety w wielu przypadkach niezdarna. 


Historia:


Przed szkołą:
W trakcie nauki:
[Obrazek: ORNAMENT-4.png]


Rodzina:

- Dean Towler; wcześniejszy ojciec [Postać IC]
- Katie Towler; wcześniejsza matka [Postać IC]
- Morgan Yrell; Biologiczny ojciec [Postać IC]
- Dominique Yrell; Biologiczna matka [Postać IC]
- Donovan Yrell; wujek [Mapicch]
- Solomon Yrell; wujaszek [Solomon]
- Samantha Yrell; ciocia [Postać IC]
- Devon Yrell; wujek; zmarł [Heban]
- Timerin Jr. Yrell; wujek; aktualny opiekun [Heban]
- Yward Yrell; kuzyn; syn Solomona [Celephias]
- Pill Yrell; kuzynka; córka Donovana [Pill]
- Melanie Yrell; kuzynka; córka Solomona [Arventh]
- Cesare Yrell; kuzyn; nieślubny syn Timerina [Schrodinger]
Harry Yrell; kuzyn; syn Timerina [Rorschach]
- Arthas Yrell; kuzyn; syn Timerina [Arthas]
Darell Yrell; przybrany kuzyn [Xaroyu]
- Egon Fritz; cioteczny kuzyn [Hrabia]
- Saigon Fritz; cioteczny kuzyn [Saigon]
- Hugo Fritz; cioteczny kuzyn [niemiecman]
- Luiza Fritz; cioteczna kuzynka [animalka]Relacje:

[Obrazek: 1eWL2lU.png]

- Alice Hussain [Kaariell];  Chyba koleżanki. Lisa często truła jej dupę tak najprościej mówiąc w pierwszych trzech rokach szkolnych. Na szczęście już jest wszystko dobrze i czasami sobie pogadają.
- Mike Johansen [Mike12]; Również się znają od początku roku. Bardzo miły koleś.
- Chuck Wright [Pingo]; Mają ze sobą złe kontakty ze względu na ostatnią bójkę. Okradł ja dwa razy (XD) ale również pomógł w sytuacji życia i śmierci. 
- Matthew Wright [C4mp3r]; Nie ma z nim większych relacji po za tym, że kiedyś stanęli przeciwko sobie w bójce, lecz potem się pogodzili.
- Halvar Lavenhart [Ancez]; Niezbyt przyjazny człowiek. Po awanturach, które zrobił jasno Lisa może stwierdzić, że go po prostu nie lubi.

[Obrazek: g9FnBjK.png]

- Luiza Fritz [animalka]; Przyjaciółka a zarazem kuzynka, której wcześniej nie znała. Lubią się, mogą sobie powiedzieć o kilku rzeczach.
- Aya Jallywall [Muzzy102]; Groszek! Towarzyszka w turnieju czterech domów oraz przyjaciółka, z którą się mocno zaprzyjaźniła. Oby ta przyjaźń trwała jak najdłużej.
- Emily Jallywall [VersusRT]; Z jednej strony strasznie irytująca i wkurzająca dziewczyna zaś z drugiej to całkiem dobra osoba i cieszy się, że ją poznała.
- Vincent Vega/Blodyskull [Biegaczysko]; Najlepszy czarnuch na dzielni. Załatwi wszystko co chcesz za odpowiednią sumkę. Jeżeli jest się jakimś sztywniakiem to lepiej do niego nie podchodzić bo Ci przywali ze swojej różdżki em.. to znaczy Deagla.
- Lily Jallywall [Sheeran]; Nie ma z nią większych oznak przyjaźni lecz bardzo ją lubi i szanuję. 

[Obrazek: Z6OBn0i.png]

- Cesare Yrell [Schrodinger]; Jest jego rodziną i Lisa chętnie mu pomoże kiedy ten by potrzebował pomocy. Nie ma jednak z nim bardzo dobrych stosunków.
- Matthew Maxim [Ciastek]; Zmienił się na lepsze i można powiedzieć, że są kumplami. Ich relacje w sumie się znacznie zmieniły.
- Alex Hussain [Kiter96]; Alex jest osobą niby negatywną, ale w miarę przyzwoitą. Mimo iż go niezbyt lubi może czasami z nim coś porobić. Sądzi, że w głębi duszy jest w nim światełko dobroci. 
- Darell Yrell [Xaroyu]; Zawsze go miała za jakiegoś osła. Teraz aż jej głupio kiedy tak myśli. Nie czuje tego, że jest niby jakimś tam kuzynem, bardziej kumplem, którego bardzo lubi i mieszka pod tym samym dachem. 
- Nostern Lavenhart [Nostern]; Emm.. Taki no.. Trudno jest go opisać. To jest taki zgrywus, taki no.. mały rozbójnik.
- Xavier Jallywall [Xahias]; Początek roku... MASAKRA! Potem się jakoś ulotnił, był w śpiączce lecz go wyleczyli. Pewnie to miało związek z tym dziwnym medalionem. Nie ważne.. Teraz jest i się dobrze zachowuje. Pomocny chłopiec. Został adoptowany przez rodzinę Jallywallów co sprawiło, że mogła go jeszcze bliżej poznać poprzez rodzinę jej chłopaka.
- Yward Yrell [Celephias]; Dosyć dziwny członek rodziny. Jest inny od każdego z nas. Inny nie znaczy gorszy. Nawet go lubi.
- Gaeth Gingerblade [Nothound]; Osoba, z którą się zaprzyjaźniła. Czasem pocieszy Lisę w trudnych sytuacjach jak i rozśmieszy dla poprawy humoru.

[Obrazek: Jp3r1Ga.png]

- George Meadl [George]; Jest to osoba równie ważna dla Lisy, ponieważ to on jest dla niej jakby drugą miłością... To znaczy nie są razem lecz są bardzo bliskimi przyjaciółmi. Chłopak niestety wyjechał i straciła z nim kontakt - kolejna załamka.
- Sebastian Lavenhart [Beta]; Straszny typek. Bardzo zły dla dziewczyny a także osoba, która mogła sprawić iż po prostu Lisa mogłaby umrzeć.
- Olivia Wright [Olivia]; Młodsza koleżanka, która dosyć często bawi się z Kylem, a to ja wkurza. Lisa wie, że to jest tylko dla rozbawienia młodej ale tak czy siak ją to irytuje. Z Olivią generalnie ma dobre a nawet bliskie (akcja została pominięta xD) relacje.
- Edward Siergiej Dragovich [Shaanz]; Nienawidzi go z powodu takiego iż szydzi sobie z Kyle'a oraz jego śmierci i to na dodatek w perfidny sposób.

[Obrazek: r0VmTKG.png]


- Kyle Jallywall [Mapi]; bardzo fajny koleś. Można by powiedzieć, że jest dla niej bliskim znajomym. Ten ją nawet pocałował w pewnym romantycznym miejscu jednak nie chciała się tak łatwo uwieść. Na obozie w wakacje próbowała go uratować z rąk syren. Czuje do niego coś więcej. Od pewnego czasu zaczęli się do siebie bardziej zbliżać co poskutkowało tym, że Lisa się w nim zakochała, bardzo, bardzo, bardzo mocno i nie odda go nikomu innemu oraz pójdzie z nim wszędzie chociażby w ogień. Die with you! Heart
Niestety... Lisa ubolewa nad śmiercią najważniejszej dla niej osoby, żałuje tego, że akurat nie mogła przy nim być i coś spróbować zrobić. Dziewczyna strasznie się rozpadła po jego śmierci i tak naprawdę utrzymują ją przy życiu ludzie, którzy wspierają ją dobrym słowem. 
- Timerin Yrell [Heban]; Jest nauczycielem ONMS'u, jest jej wujkiem oraz osobą, która się nią zajmuje do czasu aż nie wróci jej ojciec. Wydaje jej się iż jest w nim więcej ojca niż wujka. Chciałaby również z nim częściej rozmawiać. Zaskoczyła się faktem, że w sumie polubił Kyle'a jednakże dopiero po jego śmierci. Szkoda, że nie okazywał tego wtedy kiedy jeszcze żył.
- Stella White [Stella]; Przyjazna nauczycielka wróżbiarstwa. Dzięki niej polubiła ten przedmiot. Jest jedną z najlepszych nauczycielek w szkole. Jest tak jakby ciocią gdyż jest kobietą jej wujka, Timerina.
- Lorcan Procter [Modno]; Najlepszy dyrektor, najlepszej szkoły czarodziejskiej. Lorcan ufam Tobie! Nie dość, że uczy eliksirów to na dodatek zawsze mogła na nim polegać.
- Orivinn Margel [MrKarMal]; Mimo, że nie uczy jakiegoś fajnego przedmiotu to go bardzo lubi. Razem trenują do turnieju czterech domów oraz pomaga Lisie w różnych innych kwestiach.
- Donovan Yrell [Mapicch]; Nie lubi lub nawet nienawidzi go z powodu takiego iż cieszy się ze śmierci chłopaka Lisy - Kyle'a, który był taki jaki był. 
- Herpon Margel [Eryk]; Minister Magii, który od niedawna zaczął uczyć w Hogwarcie starożytnych run. Z jednej strony się cieszy iż ktoś taki się tutaj pojawił z drugiej już nie. Podoba jej się Jego sposób nauczania. Został mianowany opiekunem Hufflepuffu. Dziewczyna bardzo się cieszy z tego powodu i ma nadzieję iż wprowadzi reformację w tym domu.
- Katniss Margel [Katniss]; Już od pierwszego wejrzenia Katniss postanowiła sobie zrobić wroga z Lisy. Ona się jakoś tym nie przejmowała i robiła dalej to co musiała. W międzyczasie dziewczyny miały kilka sprzeczek. Wszystko jednak się zmieniło kiedy przez nią straciła posadę prefekta i od tamtego momentu jej nienawidzi. 
- Erast Mulholland [lambdahh]; Bardzo tajemniczy koleś. Był to chyba jeden z najlepszych przyjaciół Kyle'a. Darzyła go szacunkiem.

Jeżeli kogoś nie ma to pisać!
[Obrazek: ORNAMENT-4.png]


Ciekawostki:


- Różdżka:
- Zwyczajnie wyrzeźbiona
- Wykonana z wierzby - [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
- Rdzeń ze skóry strzygi - [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]
- Jest dość giętka,
- Ma 12 ½ cali.
- Bogin: Wiwerna
- Kiedyś nienawidziła wróżbiarstwa a teraz jest jej jednym z najlepszych przedmiotów.
- Uwielbia transmutacje i smokologie,
- Posiada amok, czyli niekontrolowany szał,
- Została adoptowana kiedy miała za sobą około rok życia albo i mniej. Po kilkunastu latach powróciła do swojej biologicznej rodziny,
- Jest kapitanem drużyny Quidditcha domu Hufflepuff,
- Inni ludzie bardzo na nią wpływają, jest bardzo emocjonalna,
- Nienawidzi być na ostatnim miejscu,
- Brała udział w turnieju czterech domów,
- Uczestniczyła w dosyć dużej walce, którą niestety przegrała i wynikiem tego iż uczestniczyła w tej bójce straciła prefekta na miesiąc czasu,
- Zajmuje się psem, którego Kyle dostał na święta. Nazywa się Devon, 
- Posiada również jaszczurkę Kyle'a,
- Miała niuchacza oraz morfoludka, którymi się zajmowała,
- W piątej klasie została mianowana na szefową radia,
- Dawno temu (w 2015r.) wygrała wyścig kołkogonków jednak tym razem jej się nie udało;
- Wręcz kocha jak ktoś robi coś z jej uszami,
- "Wyssali" jej dużą ilość krwi,
- Kilka razy została okradziona przez młodszych osobników,
- Ma dobre serduszko i potrafi przebaczyć nawet najgorszym,
- Chciałaby móc w przyszłości zwiedzić inne magiczne szkoły, 
- Przegrała wszystkie pieniądze grając w pokera i w kości,
- Bardzo lubi, a wręcz kocha zwierzaki wszelkiej maści,
- Podczas szóstego jak i siódmego roku zaczęła zajmować się smoczym jajem spiżobrzucha ukraińskiego,
- Byłaby żoną Kyle'a gdyby nie jego śmierć Sad
- Nie potrafi wyczarować patronusa,
- Posiada trzy domy z czego dwóch jest właścicielką, 


[Obrazek: ORNAMENT-4.png]

Wumdle:


Sumy:

[Obrazek: bKiDzAM.png]
Online
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 390
Tematy: 19
Mar 2015
191
Hufflepuff
#2
#Odświeżam

Dodałem relacje lecz znając życie o kimś zapomniałem..
[Obrazek: bKiDzAM.png]
Offline
Veniqui
Motylki zjadły mi serduszko.Posty: 254
Tematy: 14
Gru 2015
Slytherin
#3
gdzie uroczy nostern?????
Online
Kolorowo15
CzarodziejPosty: 141
Tematy: 9
Gru 2014
43
Ravenclaw
#4
Umarł Sad
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Online
Adrian
CzarodziejPosty: 228
Tematy: 18
Maj 2015
178
Ravenclaw
#5
[*] Biedny.. a może biedna? Wspaniały gender Heart
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
Offline
George
Ja.Posty: 153
Tematy: 6
Cze 2016
41
Slytherin
#6
Tak jeszcze żebyś się doinformował Ziela, lookij w moje KP i zobacz ile ten Dżordżuś ma lat hah xD
[Obrazek: yZeXIWg.png]
Online
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 390
Tematy: 19
Mar 2015
191
Hufflepuff
#7
Ja wiem o tym, że ty nie zdałeś Big Grin Jesteś mojej postaci wieku.
[Obrazek: bKiDzAM.png]
Offline
George
Ja.Posty: 153
Tematy: 6
Cze 2016
41
Slytherin
#8
Dlatego mogę zarywać Cool
[Obrazek: yZeXIWg.png]
Offline
Daniello26
BudowniczyPosty: 151
Tematy: 10
Lut 2015
32
Ravenclaw
#9
Repka Poleciała Big Grin
[Obrazek: giphy.gif]
Online
PrawdziwyZiela
Streamerinho


Weryfikator Podań

Posty: 390
Tematy: 19
Mar 2015
191
Hufflepuff
#10
#updejt

- Dorośli
- Małe zmiany w relacjach
- Estetyka
[Obrazek: bKiDzAM.png]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.