Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
Ceril
Azkaban




Posty: 42
Tematy: 9
Maj 2016
Ravenclaw

#1
Imię i nazwisko: Lauren Fox
Miejsce urodzenia: Oxford
Status krwi: Mugolak
Cechy charakteru: Lauren zawsze lubiła czytać, a najbardziej książki, które miały związek z magią lub magicznymi stworzeniami. Gdy tylko słyszała o czarnej magii, natychmiast zatykała uszy bądź rzucała obraźliwe słowa w stronę osoby, która o niej wspomniała. Jest odrobinkę zarozumiała i jak ktoś ją obraża to zamyka się w sobie lub uciera mu nosa, zależy od nastroju, sytuacji. Lauren po opowiadaniach rodziny i przeczytaniu wielu ksiąg chciałaby najbardziej trafić do Ravenclaw'u. Jest strasznie zadufana w sobie i odrobinę samolubna, potrafi ignorować cały świat i myśleć o niebieskich migdałach. Od dziecka marzyła, że jak dorośnie to zajmie się hodowlą magicznych zwierząt i będzie jak słynny Newt Scamander. Jej ulubionym przedmiotem jest ONMS, lecz Runy są w porządku.

Wygląd postaci: Lauren jest dość niską blondynką. Jej włosy wyglądają jak słońce, co idzie w parze z dużymi, błękitnymi jak niebo oczyma. [i]Posiada mało widoczne rysy twarzy oraz mały, zgrabny nosem. Jej policzki są lekko czerwone, podobnie jak piękne, delikatne usteczka. Szyja jest normalnych rozmiarów, nic specjalnego. Hmm... Co mogę powiedzieć o jedenastolatce? No dobra, jest deską. Lauren jest bardzo chuda oraz zgrabna. Posiada dość długie oraz szczupłe nogi, w przyszłości spokojnie mogłaby pracować w modelingu. Dziewczynka ubiera się w różnego rodzaju kolorowe koszulki i dodatki, ale jej szczególnym stylem są ubrania z lat 20-tych. [/i]

Historia postaci: Piękny, sobotni wieczór. Lauren leżała sobie w łóżku z bratem i bawiła się z nim zabawkami. Alex zabrał dziewczynce jej ulubioną zabawkę jaką był mały, pluszowy misiaczek. Ta zaczerwieniała ze złości i zaczęła krzyczeć, a zabawka w rękach chłopaka zaczęła lewitować, tym samym wyleciała mu z rąk. Zabrała misia i gdyby nigdy nic zaczęła się z nim bawić, a Alex poszedł poskarżyć się mamie. Po jakimś czasie dowiedziała się, że jest czarownicą, a jej bracia są czarodziejami i będą chodzić najprawdopodobniej do Hogwartu. Po kilku latach do braci Lauren przyszły listy, lecz do niej nie, nie była na to gotowa. Po jakimś czasie do Lauren również dotarł list. Pisałem podania tyle razy, że chyba nie muszę opisywać tego bardzo dokładnie... Tak, więc opiekunowie kupili dziewczynce potrzebne rzeczy do szkoły, po czym udali się na peron 9 i 3/4 gdzie uczennica ruszyła do Hogwartu.

Skąd dowiedziałeś się o serwerze: Moja wiedza sięga dość daleko.

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?  Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.

[Chciałbym dodać, że mam zgodę na nową postać, ponieważ dorosły wyjechał. Archiwizacja postaci.]
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Cóż...
Zaakceptował bym, lecz nie podoba mi się sposób ujawnienia mocy. Są to zazwyczaj zwyczajne, proste rzeczy, typu lewitacja jednego klocka podczas zabawy. Prosił bym o zmianę Smile

Podanie WSTRZYMANE
[Masz 3 dni na poprawę. O poprawie poinformuj mnie postem w tym wątku.]
Ceril
Azkaban




Posty: 42
Tematy: 9
Maj 2016
Ravenclaw

#3
Już się robi Big Grin

Teraz historia jest odrobinę krótsza, ale chciałbym jeszcze dziś odgrywać, więc nie jest to jakieś super, chociaż mogę obiecać, że karta będzie wyśmienita Tongue Ano i skończyłem.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#4
"Pisałem podania tyle razy, że chyba nie muszę opisywać tego bardzo dokładnie... " po co tu jest umieszczone w historii? Bezsens, nie uważasz?

Ale niech będzie.
ZAAKCEPTOWANE
[Skoro jesteś już doświadczony, to chyba wiesz co robić Smile]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.