Witaj!

Zaakceptowane Podanie na Ucznia
RoobCool13399
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2016

#1
Imię i nazwisko: Edward Cook
Miejsce urodzenia: Londyn
Status krwi: 75% 
Cechy charakteru: Miły i mądry chłopiec. Lubi poznawać nowych ludzi i zaprzyjaźniać się z nimi. Jest bardzo dobrze wychowany. Bardzo lubi grać z tatą w koszykówke i spędza czas aktywnie. Chłopiec jest bardzo pomocny i chciałby w przyszłości pomóc wszystkim ludziom na świecie. Edward jest troszke niezdarny i czasami zdarza się mu rozbić jakąś wazę stojącą przed nim. Jest uczciwy i nigdy nic w życiu nie ukradł. Bardzo lubi Zółty kolor.

Wygląd postaci: Średniego wzrostu, troszkę otyły chłopiec z niebieskimi jak morze oczami, brązowymi włosami i nosi nieco potargane ubrania. Jego twarz pokryta jest piegami a na nosie ma bliznę, gdyż w wieku 4 lat potknoł się i walnoł głową, a dokładnie nosem o schodek.

Historia postaci: Nasz czarodziej mieszkał i wychowywał się w otoczeniu wspierającej go rodzinie. W wieku 3 lat otrzymał od losu siostrzyczkę o imieniu Helena, lecz niestety rok po jej urodzeniu zmarła. Edwardowi co noc przypomina się jej wygląd. Na święta dostawał od rodziców (Ronalda i Moniki Cook) skarpetki z ropuchami gdyż bardzo lubił te ciemno-zielone, skaczące i stworzenia. W wieku 6 lat otrzymał od rodziców swoją pierwszą ropuchę, a miała na imię gerda. Po paru latach przyszedł pierwszy list z Hogwartu a rodzice od razu pojechali z nim na zakupy do szkoły.

PS: Nie jestem dobry w pisaniu takich  podań więc proszę o wyrozumiałość.

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze:
Szukałem jakiegoś fajnego serwera i zauważyłem ten Smile

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl?
Przeczytałem regulamin serwera i będe się przestrzegał do jego reguł

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Jedynie co to nie wyrażam zgody na 100% czystości krwi. Masz do wyboru 75%,50%,25%,0%.

Podanie WSTRZYMANE
[Masz 3 dni na poprawę. O poprawie poinformuj mnie postem w tym wątku.]
RoobCool13399
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2016

#3
Verteo napisał(a): (18.08.2016 12:48)Jedynie co to nie wyrażam zgody na 100% czystości krwi. Masz do wyboru 75%,50%,25%,0%.

Podanie WSTRZYMANE
[Masz 3 dni na poprawę. O poprawie poinformuj mnie postem w tym wątku.]

Poprawione!
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#4
Zaakceptowane
Aby otrzymać range, poproś o nią na /helpop wysyłając link do podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.