Witaj!

Zaakceptowane Podanie na ucznia
Vantos
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2016

#1
Imię i nazwisko: Jack Sunder
Miejsce urodzenia: Manchester
Status krwi: 50%
Cechy charakteru: Jack z charakteru jest niezależną, pozytywną osobą, zawsze walczy o swoje. Nie lubi, gdy ktoś mu przeszkadza w swoich przemyśleniach. Wbrew pozorom jest także osobą przyjazną mimo  jego temperamentu, często pomaga innym. Jest także dość samolubny w stosunku o wartości materialne. Nie lubi znęcać się na innymi, i nie wystawia głowy gdy widzi niebezpieczeństwo.
Wygląd postaci: Chłopiec ten jest przeciętnej budowy, nie wysoki, nie gruby. Jest brunetem o krótkich, niezadbanych włosach ze względu na jego brak pieniędzy. Ma niebieskie, duże oczy które potrafią zauroczyć. Ma duży lecz prosty nos. Ubiera się jak typowy nastolatek, nie odstaje innym stylem.
Historia postaci: Jack urodził się w dość przeciętnej rodzinie na obrzeżach Manchesteru. Jego matka jest mugolką która pracuje w restauracji w centrum miasta, zaś jego ojciec, czarodziej,  jest bezrobotny z powodu jego alkoholizmu. W wieku 4 lat doczekał się siostry - Judith którą zaczął się opiekować bardziej niż jej ojciec. w wieku 5 lat pierwszy raz objawiły się jego zdolności magiczne, gdy bawił się z Judith podniósł klocek bez interakcji z ciałem. W wieku 8 lat jego matka wzięła rozwód z jego ojcem i wyprowadzili się do Londynu, gdzie poznała swojego nowego partnera, aurora w ministerstwie. Stan życia Jacka natychmiast się polepszył, uczył się już latać na miotle co bardzo polubił. W wieku 11 lat do jego domu nadszedł szczęśliwy list, został przyjęty do szkoły czarodziejów - Hogwartu. Od razu ze swoim ojczymem oraz matką wyruszył na zakupy na ulicę pokątną. Zobaczył tam wiele interesujących osób, było tam też od gromu rówieśników. Po udanych zakupach, kupionych książkach, szatach oraz różdżce, ruszył ze swoją rodziną do sklepu Weasley'ów by trochę zabawić w sklepie. 

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: Grałem tutaj bardzo, bardzo dawno temu Smile 

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#2
Brakuje mi jedynie w historii postaci wzmianki o zakupach na Pokątnej Wink

Podanie WSTRZYMANE
[Masz 3 dni na poprawę. O poprawie poinformuj mnie postem w tym wątku.]
Vantos
Azkaban




Posty: 2
Tematy: 1
Sie 2016

#3
Poprawione.
Verteo
Azkaban




Posty: 457
Tematy: 24
Gru 2014

#4
Zaakceptowane
Aby otrzymać range, poproś o nią na /helpop wysyłając link do podania.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.