Witaj!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dorosły] Cesare Yrell
Schrodinger
Czarodziej

Tematy: 4
Sie 2016
158
Ravenclaw
[Obrazek: CGd0msw.png]
[Obrazek: 1yGspAu.png]
[Obrazek: zBfEcMD.png]
Imię i nazwisko: Cesare Anduin Yrell
Data urodzenia: 18.07.2040. [18 lat]
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: 50% Anglik, 50% Włoch.
Miejsce urodzenia: Mediolan, Włochy.
Aktualne miejsce zamieszkania: River Heights, Pagórek.
Wykształcenie: Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie [Ravenclaw]
Posada: Brak
Stan Cywilny: Wolny [Kawaler]
Wyznanie: Z początku wyznawał fizyczną postać śmierci z pewnego istotnego powodu, teraz śmiało można powiedzieć, że jest ateistą i nie zamierza wrócić do jakiejkolwiek z religii.
Zdjęcie/Rysunek postaci:
[Obrazek: BOCwDMf.jpg]
[Obrazek: m91pCHu.jpg]
[Obrazek: giphy.gif]

Opis wyglądu postaci: 
Cesare... jest to zdecydowanie chłopak, który swoim wzrostem się nie wyróżnia pośród tłumu, ba można nawet rzec, że niektórzy czasem mylą go z uczniem piątej klasy w Hogwarcie. Mierzy około 170 centymetrów wzrostu, czyli jak na chłopaka jest dość niski, a jego waga waha się w okolicach 56 kilogramów. Zaczynając jednak od samej góry, czyli twarzy, jest ona trójkątna, co uwydatnia na niej jego dość ostro zakończone rysy twarzy. Jego nos jest leciutko zadarty, usta zaś małe i komponujące się odpowiednio do jego drobnej twarzy jak i postury ciała. Uszy zawsze zakryte pod gęstą warstwą dłuższych białych włosów. Oczy chłopaka są koloru szarego, a nawet jakby się zastanowić, to można rzec, że podchodzi to już pod czerń. Cera chłopaka jest mocno blada, zaś sama skóra nie przejawia oznaki zmęczenia czy zniszczenia, na skórze brakuje chociażby jakiejś minimalnej blizny, co już samo w sobie jest nienaturalne. Ciało, mimo wątłego wyglądu jak i drobnej postury jest dość wysportowane, przez co Cesare nie ma już trudności z wykonywaniem sprawności fizycznych. Chłopak na co dzień ubiera się w czarną, dość prostą szatę czarodzieja, lecz częstymi wyjątkami są wieczory, gdzie chłopak ubiera się wtedy dość luźno, w bluzę, często zasłaniając swoją twarz przed wzrokiem innych ludzi. W domu zaś ubiera jakieś czarne jeansy i koszulkę z długim rękawem również w tym samym kolorze co spodnie. Nie gustuje w różnokolorowości, preferuje po prostu czerń z akcentami bieli, co najlepiej podkreśla jego podejście do świata, bo akurat jeśli chodzi o ubiór, ten idzie doskonale w parze z charakterem Cesare. 
Cechy charakteru postaci:
Cóż, jeśli by patrzeć na osobowość Cesare przez pryzmat lat w Hogwarcie, można powiedzieć, że całosć się nieco zmieniła. Z chłopaka, posiadającego ogromne marzenia i ambicje, stał się chłodno myślącym realistą, który nie wierzy, że świat jest kolorowy, a widzi jedynie biel i czerń. Brzmi dość depresyjnie jak na pierwszy rzut oka, lecz rozwijając myśl, przejdźmy do pierwszej dość odznaczającej się cechy, jaką jest introwertyzm. Chłopak już od początku miał duże problemy ze znalezieniem znajomych, czy dostosowaniem się do grupy, bo nigdy nie czuł się swobodnie w dużych grupach. Praca samemu, bądź z jednym, czy dwójką zaufanych mu osób idzie mu o wiele lepiej, niż dogadywanie się z wieloma ludźmi na raz. Przebywając w takowych zbiorowiskach przeważnie jest wyciszony i raczej niezbyt skłonny do bardziej ciekawych rozmów, niż te przykładowe o pogodzie. Kolejną cechą, wynikającą już nieco bardziej z poprzedniej jest małomówność jak i pewne zamknięcie się na wiele osób, co jest jakby bardziej trudnym do rozwinięcia tematem, na ten moment można uznać, że Cesare nie lubi przebierać w słowach oraz ich nadużywać, bo jak uważa słowa są srebrem, a milczenie jest złotem. Warto wspomnieć, o wysokim zamiłowaniu jak i umiejętności udawania pewnych zachowań, musiał się jakby do tego przystosować będąc prefektem w Hogwarcie, gdzie chcąc, nie chcąc, będąc tym kim jest musiał zachowywać się odpowiednio do sytuacji. Jedną z ważniejszych rzeczy dla Cesare jest mimo wszystko cała rodzina, o którą zawsze stara się walczyć. Nie ważne, czy chodzi o jego siostrę, kuzynkę, brata czy jeszcze kogoś innego, stara się ich chronić. Spowodowane to było śmiercią ojca jak i matki, gdzie jakby Cesare do tego momentu, wręcz nienawidził swojej rodziny, czemu aż tak tamto wydarzenie na niego wpłynęło? Cóż, lepiej zapytać się go samego. Cóż, kolejną sprawą, o której warto wspomnieć przy charakterze Cesare jest jego dualizm natur, wynikający z tego kim na prawdę jest, sam często waha się i ma rozdarcia wewnętrzne wobec pewnych sytuacji, przez co doprowadza to jego kręgosłup moralny do nagięcia, na tyle poważnego, że czasem nie jest już w stanie samemu ocenić czy podjął dobrą decyzje. Cesare często jest dość bezwzględny w swoich przekonaniach i choć na pierwszy rzut oka można myśleć, że nigdy nie zniżyłby się do agresji wobec ludzi, tak może się to okazać bardzo zgubne. Prócz tego, chłopak dużo siedzi w książkach, spędza czas na treningach oraz ćwiczeniu nowych umiejętności. Swego rodzaju jest to osoba, której na prawdę ciężko komuś zaufać, a najczęściej robi to tylko wobec własnej rodziny, kiedyś całość problemu pogłębiała jeszcze lekka paranoja, ale od czasów gdy śmierć Simona Margela okazała się prawdziwa, Ces uspokoił się i przestał dostrzegać na każdym rogu niebezpieczeństwo. Tak samo jest z nowymi znajomymi, czy osobami, które mógłby w teorii lubić, takie obecnie chyba dla niego nie istnieją, a wynika to z przekonania Cesare o tym, że przynosi swego rodzaju pecha, dla ludzi, z którymi zna się lepiej i im ufa, przez co ci prędzej czy później znikną, albo stanie się coś złego. Na koniec warto wspomnieć o swego rodzaju pracoholizmie, który wstąpił w Cesare od czasu znalezienia pracy, stało się tak, z powodu wielkiej presji jaką sam w sobie wywołuje, by utrzymać się na stanowisku.

Historia:

Rodzina:

Yrell:
Timerin Yrell - Ojciec [Hebanisko]
Vanessa Borgia - Matka
Beatrice Yrell - Siostra Bliźniaczka [Suna]
Timerin Yrell - Dziadek
Samantha Yrell - Babcia
Darell Yrell - Adoptowany brat. [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Harry Yrell - Przyrodni brat [Rorschach]
Arthas Yrell - Przyrodni brat [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Donovan Yrell - Wujas [Mapicch]
Solomon Yrell - Wujas [Solomon]
Morgan Yrell - Wujas [Anias]
Devon Yrell - Wujas
Yennifer Yrell - Ciotka
Laura Yrell - Kuzynka [Kariell]
Yward Yrell - Kuzyn [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Melanie Yrell - Kuzynka [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Pill Yrell - Kuzynka [Pill]
Lisa Yrell - Kuzynka [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Morgana Yrell - Bratanica [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]

Fritz, Villers:
Egon Fritz - Kuzyn [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Saigon Fritz - Kuzyn [Saigon]
Hugon Fritz - Kuzyn [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Mandragon Fritz - Kuzyn [???]
Luiza Fritz - Kuzynka [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Dean Villers - Daleki kuzyn [MarC222]
Henric Villers - Daleki kuzyn [Vajrus]

Drzewko Genealogiczne:
[Obrazek: ud0UUIO.jpg]
([Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się])

Relacje:

Vanessa Borgia - Matka Cesare, zawsze myślał o tym by ją spotkać choć raz, szczególnie w momentach, gdy ojca nie było. W ciągu swojego krótkiego życia, wymienił z nią może kilka listów, nic więcej.
"Życie zbyt bardzo ogranicza mi czas, bym mógł podróżować po świecie w poszukiwaniu matki, zresztą... chyba powinno być na odwrót. Mimo to, żałuję że odeszła nim zdążyłem ją zobaczyć."
Beatrice Yrell - Przyjechała jak gdyby nigdy nic z masą wyrzutów, początkowe relacje okazały się nieco burzliwe, lecz mimo wszystko udało się je nakierować na odpowiedni tor. Polubił ją, lecz obecnie wychodzi na to, jakby prawie jej nie było, bo ciągle siedzi zamknięta w pokoju.
"No i przyjechała. Ciężko mi ją jakkolwiek opisać, ale mam nadzieje, że jakoś znajdziemy wspólny język... w końcu jesteśmy rodzeństwem, prawdziwym, którego nigdy nie miałem."
Timerin Yrell - Nie żyje... Może tak miało się stać? Nie był ojcem, którego Cesare sobie wymarzył, lecz gdzieś w głębi duszy, był chociaż ojcem.
"Wcześniejszą nienawiść zastąpiło w pewnym sensie zrozumienie? Możliwe... nie umiem opisać tego, jak wiele błędów popełnił, ale w końcu był tylko człowiekiem."
Darell Yrell - Brat. Adoptowany brat. Osoba, która zastąpiła mu w pewnym stopniu ojca w piątej klasie. Cesare potrzebował tego? Nie wiadomo, ważny jest fakt, że Darell pomógł wiele razy Cesare, a ten o tym nie zapomni i odwdzięczy się, gdy brat będzie w potrzebie. Był bardzo pomocny, lecz jego dawna osobowość chyba dała o sobie znać, przez co Cesare pozostaje tylko czekać aż wróci, o ile wróci.
"Aż dziwne, że syn człowieka, który uważany był za kolejnego Czarnego Pana, może mieć w sobie tyle dobra. Dobra, którego ja nigdy nie uświadczyłem. Zbyt często chciałem od niego pomocy, powinienem z tym skończyć raz na zawsze, bo wpędzam go tylko w same kłopoty i chyba wpędziłem, skoro wyjechał bez słowa."
Matthew Wright - Kiedyś był dla Cesare, kimś w rodzaju przyjaciela idealnego. Dla Matt'a sprawa ich przyjaźni dalej była oczywista, lecz przez Cesare w jednej nocy obróciła się ona w jedno wielkie wspomnienie.
"On nie jest zły, zły jestem ja, bo zatraciłem naszą przyjaźń na rzecz mojej wygody. Jeśli mam być szczery, nigdy się nie spodziewałem, że to właśnie ja będę przyczyną jego wszystkich obecnych problemów, ale widocznie tak się dzieje, gdy ktoś zna się ze mną zbyt długo."
Florence Lestrange - Zadziwiająco silna dziewczyna, może nie fizycznie, ale psychicznie zdecydowanie. Po tylu tragediach, dalej twardo stąpa po ziemi, a nawet udaje jej się uśmiechać po tym wszystkim. Cesare lubi Florence i nie widzi żadnych przeszkód by jej pomóc, gdy będzie w potrzebie.
"Florence. Ciekawa osoba, mimo że nigdy nie rozmawialiśmy dużo, to i tak ją lubię."
Conrad Lavenhart - Jeden z bliższych znajomych Cesare, no cóż, tak przynajmniej było do klasy piątej. Bardzo odpowiedzialny chłopak, lecz w szóstej klasie nieco się zmienił, Cesare zakłada, że wynika to z powodu obcowania z jedną osobą.
"Bardzo sentymentalny kolega, lubi wspominać stare czasy, które nigdy już nie wrócą, czasem zbyt ślepo za kimś podąża."
Neji Borge - Osoba, która pomogła ogarnąć się Cesare. Pomógł mu pogodzić się z rzeczywistością? Chyba tak. Był wsparciem dla Cesare, teraz zaś zniknął... Są informacje o tym, że nie żyje, ale czy na pewno?
"Neji, może nie był najlepszym władcą, ba... zapewne daleko mu do takiego było, lecz był moim władcą."
Augustus Habooth - Minister Magii, którego Cesare osobiście ceni, jako dobrego człowieka i odpowiedniego Ministra na dzisiejsze czasy. Nie spodziewał się, że tak łatwo złapie z tak ważną personą jakiś dobry kontakt.
"Minister Magii, ktoś wcześniej dla mnie nieosiągalny, teraz widzę, że to też tylko człowiek, a przede wszystkim nacechowany swego rodzaju dobrymi emocjami, które odbijają się na moim zachowaniu przy nim."
Arthas Yrell - Młodszy przyrodni brat, zdecydowanie ten bardziej lubiany przez Cesare. Jeśli ten potrzebowałby kiedykolwiek pomocy, oczywiście Cesare postara się mu pomóc. W jakiś sposób chce go chronić po tym jak ojciec zniknął, a teraz jeszcze jego matka.
"Kolejny, daje sobie radę mimo przeciwności losu. Ojciec powinien się wstydzić, że go zostawił na pastwę losu."
Arethino Collins - Kilka roczników młodszy od Cesare, więc dlaczego w ogóle o nim jest tu wspomniane? Cesare bardzo zaintrygowała jego ciekawość odnośnie wampirów i wilkołaków, a przy okazji jak na jeszcze dzieciaka, można z nim spokojnie porozmawiać.
"Nie wiem czy powiem mu kiedyś o tym, kim właściwie jestem, ale jest on pierwszą osobą, która uświadomiła mi, że nie wszyscy ludzie patrzą źle na wampiry."
Melanie Yrell - Zdecydowanie można rzec, że była dla Cesare nieocenionym wsparciem zarówno przed jej zniknięciem jak i po jej powrocie, sama jej obecność wprawiała Ces'a w lepszy nastrój, a dni były nieco weselsze. Czasy te jednak niechybnie w oczach Cesare chylą się ku końcowi, a wszystko przez jedną osobę, która zniszczyła całą harmonię jaka tam panowała.
"No i nic... Powoli zniknie jak cała reszta, dalej zamierzam ją chronić i chcieć dla niej jak najlepiej, ale w końcu teraz ktoś inny postanowił się o nią zatroszczyć."
Quincy Giacalone - Z początku nawet lubiany przez Cesare młodszy znajomy z domu Salazara Slytherina, ogólnie to czasem puszczał mu coś płazem kiedy jeszcze był w szkole jako prefekt, a czasem nawet z nim porozmawiał, wszystko jednak zmieniła jedna decyzja Quincy'ego.
"Spijałbym krew z jego czaszki."
Lawliet Gingerblade - Młodszy znajomy, w jakiś sposób Cesare mu pomaga kiedy ma wolną chwilę i okazję, bez jakiegoś konkretnego powodu, być może to nuda. Ma nadzieje, że wyjdzie na ludzi i nie będzie robił syfu w Hogwarcie.
"Sam nie wiem, widzę, że ma bardzo dużą skłonność do pakowania się w kłopoty, ale jednocześnie potrafi mnie czasem dość pozytywnie zaskoczyć."
Chuck Wright - Pierwszy przyjaciel Cesare, znają się właściwie od pierwszej klasy i był on pierwszą osobą, która dowiedziała się o klątwie Ces'a. Polegali na sobie każdego dnia kiedy byli w szkole, ich kontakt stopniowo się zmniejszał przez ciągłe znikanie Chuck'a, lecz finalnie nawet gdy wrócił teraz by nadrobić ostatni rok w Hogwarcie, wciąż piszą ze sobą listy.
"Prawdziwi przyjaciele nie znikają, prawda? Mimo, że mogę go nazwać jedynym, który mi jeszcze został, boję się, że i go kiedyś stracę na zawsze."

Ciekawostki:
*Zima to zdecydowanie jego ulubiona pora roku, mimo że Ces, wtedy jest bardzo spokojny i cichy to lubi mrozy, zimno i tego typu sprawy.
*Z języków dodatkowych to potrafi trochę podstaw niemieckiego i podstawy Francuskiego.
*Ze szkicowania przerzucił się na malowanie, gdy smaruje pędzlem po płótnie to bardzo go to uspokaja.
*Jego książki od środka przeważnie są popisane w każdym wolnym miejscu, dzieje się to nie z powodu nudy, lecz z powodu ciągłego dopisywania własnych spostrzeżeń i notatek.
*Ogólnie to w swojej kolekcji ma wieeele kruków, są to jego ulubione ptaki, zastępują mu pocztę, a jednocześnie są częstymi towarzyszami do rozmów.
*Posiada bardziej inteligentnego kruka (samice) od innych kruków - nazywa się Beatrice i przeważnie można ją zauważyć jak siedzi na prawym ramieniu Cesare'a.
*Boginem był kiedyś żywiołak ognia, lecz na dzień dzisiejszy można wnioskować, że to się zmieniło.
*Nie lubi Quidditch'a, a miotła jest dla niego jedynie środkiem transportu, niczym więcej.
*Nie potrafi wyczarować patronusa i prawdopodobnie nigdy mu się to nie uda.
*Posiada replikę miecza, którą nazwał Ashbringer, dostał ją od ojca na święta
*Posiada łuk, z którego ćwiczył łucznictwo w trakcie wakacji.
*Ulubione przedmioty to Zaklęcia i Uroki, OPCM i Eliksiry.
*Nie lubi słońca.
*Jego pierwsza różdżka:
Rdzeń: Łuska Złotego Smoka
Drewno: Wiąz
Długość: 11,5 cala
Elastyczność: Sztywna
[Obrazek: latest?cb=20160718160319&path-prefix=pl]
*Jego obecna różdżka:
Rdzeń: Krew Reema
Drewno: Tarnina
Długość: 10,5 cala
Elastyczność: Sztywna
[Obrazek: 74FxOfE.jpg]

WUMDLE:
SUMY:
OWUTEMY:
[Obrazek: 5e8f2f5cafcdf899921619854de340fb.gif]
Veniqui
Mizogin.

Tematy: 17
Gru 2015
393
Slytherin
Super wszystko ekstra!
[Obrazek: tumblr_opt5pqFr0t1rrnc6zo1_400.gif]
Julia154
Alamahomara

Tematy: 7
Maj 2015
117
Hufflepuff
Cytat:Julia Solberg - Bardzo fajna pani prefekt, bardzo ją lubi. (iks de)
Kc Heart
A tak wgl to piękna karta  Cool
CenTuria
krulowa

Tematy: 18
Gru 2014
366
Ravenclaw
ładnie dinguś Heart
[Obrazek: U1PnWSP.gif]
Schrodinger
Czarodziej

Tematy: 4
Sie 2016
158
Ravenclaw
dzięki wam wszystkim za miłe słowa Heart
[Obrazek: 5e8f2f5cafcdf899921619854de340fb.gif]
Pingo
KGB Still Watching You!

Tematy: 7
Gru 2014
132
Gryffindor
Bardzo piękna karta postaci przyjacielu.
Mapi
Alchemik

Pracownik Hogwartu

Tematy: 38
Sty 2016
334
Slytherin
Super karta, ale dlaczego nie ma mnie w rodzinie!? ;-;
[Obrazek: MkHm8B2.gif]
Ten, który rozpętał Rewolucję Kwietniową...
Xaroyu
Lemme smash

Tematy: 11
Sie 2015
216
Ravenclaw
Najlepszy ziomek z całego krukon squad. Polecam serdeczniusio, śliczna KP.

Kolorowo15
Czarodziej

Tematy: 11
Gru 2014
55
Ravenclaw
Rzepka repka atakuje!
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Niedostępny
Heban
Czarodziej

Donator

Tematy: 3
Gru 2014
98
Slytherin
Pawełek!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.