Witaj!

Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[KP] Cesare Yrell
Offline
Schrodinger
Moderator


Moderator

Posty: 32
Tematy: 3
Sie 2016
55
#1
[Obrazek: M6dyXwM.png]
[Obrazek: 1yGspAu.png]
[Obrazek: M6dyXwM.png]
Imię i nazwisko: Cesare Anduin Yrell
Data urodzenia: 18.07.**15 lat wcześniej**.
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: 50% Anglik, 50% Włoch.
Miejsce urodzenia: Iverness, Szkocja
Aktualne miejsce zamieszkania: Iverness, Szkocja
Wyznanie: Wierzy w fizyczną postać Śmierci.
Obecnie jest na roku: 4 klasa [2 OOC]
Dom w Hogwarcie: Ravenclaw
Zdjęcie/Rysunek postaci:
[Obrazek: 4JG3ijF.png]
[Obrazek: qyS8N1V.jpg]
[Obrazek: qqTyFu7.jpg]

Dorosłość:
[Obrazek: M6dyXwM.png]

Opis wyglądu postaci: Cesare jest średniego wzrostu, białowłosym chłopakiem. Jego oczy są koloru czarnego. Chłopak jest bardzo chudy, przez co nie ma problemów z wykonywaniem jakichś sprawności fizycznych. Chłopak od jakiegoś czasu przestał nosić i soczewki, i okulary. Jego włosy są nieco długie, a nos zadarty. Usta są raczej małego rozmiaru, a wszystko to razem stanowi część niezbyt śmiałej twarzyczki chłopaka. Skóra chłopaka jest blada, w zasadzie nigdy się nie zastanawiał czemu, lecz ostatnimi czasy stała się jeszcze bledsza. Co można jeszcze rzec o Cesare... jeśli chodzi o jego ubiór to przede wszystkim szaty, z dużą ilością kieszeni od wewnętrznej strony, prócz tego lubi czasem ponosić jakąś bluzę. Prócz tego częstym elementem jego ubioru są takie dodatki jak kaptury lub czapki, a od ostatniej zimy również szaliki. Ulubione kolory Ces'a to czerń i biel, dlatego przeważnie tylko takie kolory można spotkać w jego ubiorze. Mimo wątłych rączek chłopaka, potrafi komuś mocno dokopać jeśli chce, ale dziwnym trafem jeszcze nigdy nie było takiej potrzeb. Rzadko się uśmiecha, a jak już to raczej ironicznie, czasem wobec jednej, czy dwóch osób szczerze.
Cechy charakteru postaci: Cesare to bardzo zróżnicowany chłopak, z pewnością z powodu swojej młodości, w której wychowywany w większości był przez babcię, spędzał dużo czasu przy książkach, a jeszcze więcej czasu im poświęcał gdy dowiedział się o świecie magii. Chłopiec jest dość błyskotliwy i inteligentny jak na swój wiek, szybko pojmuje różne rzeczy i przeważnie nie zadaje zbędnych pytań, dlatego też nie lubi gdy inni mu takowe zadają. Cesare potrafi rozpoznawać co ludziom na duszy gra poprzez ich zachowania, lecz rzadko potrafi to jakkolwiek wykorzystać gdyż ciężko mu zawiązywać kontakty, przynajmniej tak było przez te 11 lat, no i cóż dalej tak jest - odzywa się wtedy kiedy musi, nie zagaduje do nowych, czasem coś powie do tych ludzi, których zna i szanuje. Ów chłopiec ma również i wady, gdyż czasem jest bardzo znerwicowany, mimo że tego nie okazuje powierzchownie często tak się dzieje, że w środku aż wrze, gdy jest bardzo zdenerwowany, w Hogwarcie nie zdarza mu się to za często, gdyż nie ma tu zbyt wielu rzeczy, na których mu zależy, są pewne osoby, i to tyle. Mimo swych napadów złości, potrafi się opanować, nie to co jego tata, lecz mimo wszystko gdy ktoś go zdenerwuje, musi minąć trochę czasu nim dojdzie do siebie. Warto też wspomnieć, że Cesare lubi ciszę, której wymaga chociażby na lekcjach, albo gdy się uczy, lecz kiedy ma okazję to lubi porozmawiać z innymi, oczywiście nie wygłupiając się za dużo, chłopak już zapomniał kiedy ostatni raz się śmiał z jakiejś zabawnej sytuacji jeśli chodzi o prawdziwy, szczery śmiech. Chłopak również nie lubi uprawiać sportów i uważa, że mimo idei latania na miotle, oraz współzawodnictwa, Quidditch nie jest dla niego i nadają się do niego tylko tępe osiłki. Interesuje się bardzo takimi procesami jak powstawanie czarodziejskich artefaktów oraz zaklęć, można powiedzieć, że jest tym w pewnym sensie zafascynowany. Jeśli już mowa o zainteresowaniach, od pewnego czasu chłopak również interesuje się przeszłością założycieli Hogwartu, ich historii oraz życiem przed jak i po założeniu Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Od kilkunastu miesięcy, stał się jeszcze bardziej wyciszony, woli stać na uboczu kiedy jest w grupie ludzi i mówi jedynie wtedy, kiedy ktoś go wyciągnie do odpowiedzi, zacznie drążyć temat lub o coś pytać.

[Obrazek: M6dyXwM.png]

Historia: 
[Obrazek: M6dyXwM.png]

Rodzina:

Yrell:
Timerin Yrell - Ojciec [Hebanisko]
Vanessa Borgia - Matka
Timerin Yrell - Dziadek
Samantha Yrell - Babcia
Darell Yrell - Adoptowany brat. [Xaroyu]
Harry Yrell - Przyrodni brat [Rorschach]
Arthas Yrell - Przyrodni brat [Arthas]
Donovan Yrell - Wujas [Mappich]
Salamon Yrell - Wujas [Solomon]
Morgan Yrell - Wujas
Devon Yrell - Wujas
Yennifer Yrell - Ciotka
Yward Yrell - Kuzyn [Celephias]
Melanie Yrell - Kuzynka [Arventh]
Pill Yrell - Kuzynka [Pill]
Lisa Yrell - Kuzynka [PrawdziwyZiela]

Fritz, Villers:
Egon Fritz - Kuzyn [Hrabia]
Saigon Fritz - Kuzyn [Saigon]
Hugon Fritz - Kuzyn [Niemiecman]
Mandragon Fritz - Kuzyn [???]
Luiza Fritz - Kuzynka [animalka]
Dean Villers - Daleki kuzyn [MarC222]
Henric Villers - Daleki kuzyn [Vajrus]

Drzewko Genealogiczne:
https://imgur.com/a/Lxidu

Relacje:
Angèle Chastain - Uczennica z Akademii Magii Beauxbatons. Oj, Ces zna ją na razie bardzo krótko, ale nie chce by ta znajomość się kończyła, jest ona przemiła. Chłopak zamierza dotrzymywać jej towarzystwa przez całe 2 miesiące jej pobytu w szkole, pokazując jej jak super jest w Hogwarcie, czy też po prostu spędzając z nią czas na rozmowie. Oj tam, mimo że jest starsza te dwa lata, to Ces na prawdę ją polubił i ona go chyba trochę też. Wbrew wszelkiej opinii publicznej wśród uczniów Hogwartu, mimo że jest z innej szkoły to jest bardzo miła i superowa.
Timerin Yrell - Ojciec, wiadomo że go kocha, ale przez jego ostatnie znikanie na kilka miesięcy bez żadnej wiadomości, zaczyna coraz bardziej irytować Cesare'a
Lorcan Procter - W jego mniemaniu, dobry dyrektor, a jeszcze lepszy nauczyciel eliksirów, potrafi wyjaśnić wszystko co i jak, dlatego też Eliksiry dzięki temu nauczycielowi, stały się jako tako ulubionym przedmiotem Cesare'a
Matthew Wright - Przyjaciel, chyba jedyny, któremu może się zwierzyć w tej szkole, chociaż czasem i tak ma już pewne wątpliwości.
Chuck Wright - W miarę upływu czasu ich konflikty jakoś ucichły i teraz można powiedzieć, że są dobrymi kumplami.
Florence Lestrange - W sumie to koleżanka, bardzo fajna, nie mówi za dużo, ale w zasadzie to Cesare też nie.
Samara Wright - Ciekawa koleżanka, Ces stwierdza, że ma czasem poprzewracane w głowie ze względu na wspólne kąpiele z bratem.
Nostern Lavenhart - Nostern... dość specyficzny, często popełnia głupie decyzje i wdaje się w niepotrzebne kłótnie, ale mimo wszystko - chyba jakoś go tam lubi.
Conrad Lavenhart - Zdecydowanie jest tym bardziej myślącym bliźniakiem, ale czy to wystarcza, czasem robi zabawne rzeczy, przez co Ces, w sumie go lubi.
Flavio Johnson - Dobrze jest z nim czasem pogadać, czasem coś porobić, może nie mają tak dobrych kontaktów jak w pierwszych klasach, ale wciąż jest on kolegą Cesare'a
Alex Hussain - Kolega, nic więcej.
Egon Fritz - Jeden z lepszych kuzynów, jakiego mógł poznać, szkoda że zmienił szkołę, ale wciąż ma nadzieje, że spotka go niedługo.
Hugon Fritz - Nieco głupszy, ale również bardzo ciekawy i specyficzny kuzyn, też ma nadzieje, że jak skończy szkołę... gdzieś tam, to spotka go jeszcze nie raz.
Harry Yrell - Przyrodni brat, ogólnie nie wie co o nim myśleć, lecz tak średnio są podobni i wyglądem i charakterem. Ich relacje w szkole bardziej wyglądają jak ignorowanie się, ale Ces w zasadzie ma to gdzieś.
Darell Yrell - Ogólnie zna go od początku roku, lubi go, jest inteligentny, ale również potrafi dać komuś popalić, od niedawna Ces dowiedział się, że jego tata adoptował Darella, co wywołało na nim niemałe zaskoczenie.
Arthas Yrell - Młodszy przyrodni brat, trochę dziwny, ale jeśli by przymknąć na to oko, to zdaje się normalniejszy od reszty jego rodzeństwa.
Melanie Yrell - Przyjaciółka z domu Salazara Slytherina, bardzo ją polubił, gdy spędza z nią czas mógł się i pośmiać i odetchnąć. Fajnie mu się z nią rozmawia i odkrywa zakamarki Hogwartu. Po zniknięciu, Ces bardzo się zasmucił, dalej gdzieś tam została pustka po ledwo co poznanej kuzynce. Zabawnym faktem było to, że Cesare w młodszych klasach zanim dowiedział się, że jest to jego kuzynka, nawet się w niej trochę zauroczył, ale gdy prawda wyszła na jaw, kto jest jej ojcem, od razu się ogarnął, lecz przyjaźń trwała dalej... no aż do jej zniknięcia. Szkoda.
Neji Lavenhart-Borge - Kolejny kolega, zna go trochę czasu, ostatnio mu pomaga gdy Ces potrzebuje pomocy. Bardzo szanuje, niby ma jakieś napięte relacje z Chuckiem, ale Ces od pewnego czasu ma to gdzieś.
Lisa Yrell - Nie za bardzo lubi jej zachowanie, ale w końcu to jego rodzina, dlatego stara się ją zaakceptować nawet jak czasem jest bardzo głupia.
Luiza Fritz - Fajna kuzynka, ogólnie to Cesare bardzo ją polubił. Chociaż po ostatnim incydencie i tym co zobaczył to stwierdził, że jest nieco łatwowierna.

[Obrazek: M6dyXwM.png]

Ciekawostki:
-Zima to zdecydowanie jego ulubiona pora roku, mimo że Ces, wtedy jest bardzo spokojny i cichy to lubi mrozy, zimno i tego typu sprawy.
-Z języków dodatkowych to potrafi trochę podstaw niemieckiego, z czasów gdy uczył się jeszcze w domu, oraz podstawy Francuskiego, gdyż uczy się teraz na własną rękę tego języka w Hogwarcie.
-Nie lubi przeciwieństwa wody, śniegu, zimna - oczywiście mowa tu o ogniu i gorącu.
-Czyta dużo książek dotyczących Historii Hogwartu, założycieli tejże szkoły jak i innych, do tego oczywiście jako że pasjonuje się Eliksirami i Zaklęciami, to chyba oczywistym zdaje się iż jest to właśnie jego ulubiona lektura.
-Lubi ćwiczyć zaklęcia tak by opanować je do perfekcji, w przyszłości chciałby stworzyć jakieś własne, już ma nawet kilka pomysłów.
-Prócz zaklęć i uroków lubi jeszcze Eliksiry, z nimi wiąże plany na przyszłość.
-Ze szkicowania przerzucił się na malowanie, gdy smaruje pędzlem po płótnie to bardzo go to uspokaja.
-Interesuje się powstawaniem map, sam próbuje takie rysować, jak na razie bez skutku.
-Jego książki od środka przeważnie są popisane w każdym wolnym miejscu, dzieje się to nie z powodu nudy, lecz z powodu ciągłego dopisywania własnych spostrzeżeń i notatek.
-W nocy często nie wraca do dormitorium, przeważnie zwiedza niezbadane przez niego jeszcze zakamarki Hogwartu.
-Nie lubi Quidditch'a, a miotła jest dla niego jedynie środkiem transportu, niczym więcej.
-Posiada łuk, z którego ćwiczy łucznictwo.
-Ma laskę, z którą sobie chodzi bo uważa, że dodaje mu elegancji.
-Posiada miecz, który nazwał Ashbringer, dostał go od ojca na święta
-Posiada bardziej inteligentnego kruka (samice) od innych kruków - nazywa się Beatrice i przeważnie można ją zauważyć jak siedzi na prawym ramieniu Cesare'a.
wygląd ptaszorka:
-Ma również drugiego kruka, nazywa się Baldur, a jego jedne skrzydło jest srebrne
-Chciałby zostać prefektem w następnym roku.
-Jego różdżka:
Rdzeń: Róg z Rogatego Węża
Drewno: Wiąz
Długość: 11,5 cala
Elastyczność: Sztywna

WUMDLE:
[Obrazek: 0jabbe4.jpg]
[Obrazek: M6dyXwM.png]
[Obrazek: tumblr_lo7e8hfNnT1qjln0ao1_500.gif]
Offline
Veniqui
Ćmy wyżarły mi wątrobę. A serce mole.Posty: 208
Tematy: 12
Gru 2015
203
Slytherin
#2
Super wszystko ekstra!
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Julia154
Ta Mała RudaPosty: 95
Tematy: 7
Maj 2015
109
Ravenclaw
#3
Cytat:Julia Solberg - Bardzo fajna pani prefekt, bardzo ją lubi. (iks de)
Kc Heart
A tak wgl to piękna karta  Cool
Offline
CenTuria
Chora PsychiczniePosty: 166
Tematy: 17
Gru 2014
313
Ravenclaw
#4
ładnie dinguś Heart
[Obrazek: ZVH9YPB.gif]
Offline
Schrodinger
Moderator


Moderator

Posty: 32
Tematy: 3
Sie 2016
55
#5
dzięki wam wszystkim za miłe słowa Heart
[Obrazek: tumblr_lo7e8hfNnT1qjln0ao1_500.gif]
Online
Pingo
Armia CzerwonaPosty: 172
Tematy: 6
Gru 2014
125
#6
Bardzo piękna karta postaci przyjacielu.
[Obrazek: big_1463993218_image.jpg]
Offline
Mapi
Mapy Apodyktyczny Pies Irracjonalista


Pracownik Hogwartu

Posty: 192
Tematy: 23
Sty 2016
139
Slytherin
#7
Super karta, ale dlaczego nie ma mnie w rodzinie!? ;-;
Takie tam z milionowego TrawaBana.


[Obrazek: vzF2wp7.png]
Offline
Xaroyu
CzarodziejPosty: 95
Tematy: 10
Sie 2015
95
Ravenclaw
#8
Najlepszy ziomek z całego krukon squad. Polecam serdeczniusio, śliczna KP.
Offline
Kolorowo15
CzarodziejPosty: 141
Tematy: 10
Gru 2014
43
Ravenclaw
#9
Rzepka repka atakuje!
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Offline
Heban
Najlepszy post ---->


Donator

Posty: 82
Tematy: 11
Gru 2014
98
Slytherin
#10
Pawełek!
[Obrazek: DDyAy1v.jpg]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.