Witaj!

Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dorosły] Cesare Yrell
Schrodinger
Czarodziej

Tematy: 4
Sie 2016
170
Ravenclaw
[Obrazek: CGd0msw.png]
[Obrazek: diz0PVb.png]
[Obrazek: zBfEcMD.png]
Imię i nazwisko: Cesare Anduin Yrell
Data urodzenia: 18.07.2040. [22 lata]
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: 50% Anglik, 50% Włoch.
Miejsce urodzenia: Mediolan, Włochy.
Aktualne miejsce zamieszkania: Dworek w Little Hangleton/Karazhan
Wykształcenie: Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie [Ravenclaw]
Posada: Praworządny auror, Podsekretarz Imperatora, czarnoksiężnik po godzinach.
Stan Cywilny: Zaręczony.
Wyznanie: Deista
Zdjęcie/Rysunek postaci:
[Obrazek: d69eaa74ad620784d94c70bfd8b666e5.jpg]
[Obrazek: 601fbc0d400249ef876ab4d84c201eb4.jpg]

[Obrazek: V7agMxK.png]
"Nie ocenia się książki po okładce, lecz to przeważnie ona zachęca nas do poznania całej treści."
Cesare... jest to zdecydowanie chłopak, który swoim wzrostem się nie wyróżnia pośród tłumu, ba można nawet rzec, że niektórzy czasem mylą go z uczniem piątej klasy w Hogwarcie. Mierzy około 170 centymetrów wzrostu, czyli jak na chłopaka jest bardzo niski, a jego waga waha się w okolicach 56 kilogramów. Zaczynając jednak od samej góry, czyli twarzy, jest ona trójkątna, co uwydatnia na niej jego dość ostro zakończone rysy twarzy. Jego nos jest leciutko zadarty, usta zaś małe i komponujące się odpowiednio do jego drobnej twarzy jak i postury ciała. Uszy zawsze zakryte pod gęstą warstwą dłuższych kruczoczarnych włosów. Oczy chłopaka od pewnego czasu stały się dość dziwne, jedno oko, nieco większe i ciągle ruchliwe jest jego obecnym lewym okiem koloru fiołkowego, zaś drugie to najnormalniejsze w świecie oko Cesare, które raz jest koloru szarego czyli jego naturalnego, albo czerwonego z powodu jego wampirzej natury, ale o tym nie tutaj. Cera chłopaka jest mocno blada, zaś sama skóra nie przejawia oznaki zmęczenia czy zniszczenia, na skórze brakuje chociażby jakiejś minimalnej blizny, co już samo w sobie jest nienaturalne. Ciało, mimo wątłego wyglądu jak i drobnej postury jest dość wysportowane, przez co Cesare nie ma już trudności z wykonywaniem sprawności fizycznych. Chłopak na co dzień ubiera się w czarną, dość prostą szatę czarodzieja, albo wręcz w przeciwny, kontrastowy kolor, czyli szarą lub białą szatę. W domu zaś ubiera jakieś czarne jeansy i koszulkę z długim rękawem również w tym samym kolorze co spodnie. Nie gustuje w różnokolorowości, preferuje po prostu czerń z akcentami bieli, co najlepiej podkreśla jego podejście do świata, bo akurat jeśli chodzi o ubiór, ten idzie doskonale w parze z charakterem Cesare. 

[Obrazek: QeSMvwB.png]
"Charakter to coś, co może zmieniać się całe życie, a jednocześnie jest tym, za co pewne osoby przywiązują się do nas do końca naszych dni."
Charakter Cesare mocno ukształtował się przez ostatnie lata często się zmieniając pod wpływem ciężkich wydarzeń. Z pewnością jest bardziej rozmowny niż miało to miejsce w szkole, potrafi się odezwać z własnej inicjatywy, a filozoficzne rozważania to już u niego prawie że codzienność. Nie można jednak powiedzieć, że jest z niego gaduła, bo kiedy może to stara ograniczać się kontakty z innymi ludźmi. Jest straszliwie poważny, a żartobliwy humor odzywa się u niego bardzo rzadko, co nie znaczy jednak że jest jakiś przeraźliwie nudny, po prostu woli ciszę i spokój w większości. Uwielbia eksperymentować z magią, każdym rodzajem, często jest to jedyne co robi w ciągu dnia poza wieczorami, siedzi w wieży i eksperymentuje ze wszystkim co wpadnie mu w ręce. Gada sam do siebie? Jedynie gdy nikt nie patrzy, lubi to robić, bo wtedy łatwiej uporządkować mu jego chaotyczne myśli. Nie lubi działań w grupach, jest to dla niego przytłaczające i często przez to nie chce mu się nic robić. Pracę traktuje coś jak hobby, a jego jedyne powołanie jakie bierze na serio jest to w Karazhanie, ale co dokładnie to już lepiej się go osobiście zapytać. Potrafi kontrolować swoje emocje, a często wygląda jak wyprany z uczuć, bo taka jest już jego natura jako wampir, często woli trzymać coś w sobie, żeby czasem nie napędzać własnego gniewu. W wolnym czasie przegląda to co Egon przesyła mu z Japonii w tonach paczek, bo mimo że go dawno nie widział, to wciąż utrzymuje to jakąś więź pomiędzy kuzynostwem. Jest dość chłodno myślącym realistą jak to twierdzi, ale niekoniecznie musi być to prawda, gdyż wiele osób zarzuca mu pesymizm. Nie wierzy, że każdy może być szczęśliwy, a on sam jest jedną z tych osób, ma to związek z wydarzeniami, które na niego wpłynęły. Sam Cesare stara się odrzucać od siebie coś takiego jak przyjaźń, gdyż nauczony latami szkolnymi, wie że prędzej czy później przyjaźń z taką osobą jak on, skończy się śmiercią. Po nocy, bardzo lubi poćwiczyć walkę bronią białą, jest to jego kolejny czasoumilacz, który czasem wybiera zamiast eksperymentów magicznych. Kiedyś utożsamiał się z zasadą, że rodzinę trzeba chronić, jednakże gdzieś w tym wszystkim zatracił pojęcie rodziny, przez co jest teraz w takiej a nie innej rodzinie, sztucznej. Wytworzonej na jego chorej ambicji posiadania rodziny, w której każdego akceptuje. Jedno jednak się nie zmieniło, dalej chce ich chronić, zapominając jednak o tym, że to nigdy nie będzie jego prawdziwa rodzina z krwi. Choć czy taką kiedykolwiek miał? Niestety nie i może właśnie to przyczyniło się do takiego a nie innego obrotu spraw. Jednakże w porę się opamiętał i wrócił do swojego rodowego nazwiska, uznał że nie ma sensu dłużej ciągnąć czegoś co nie ma prawa istnieć. Wspominałem już o eksperymentach magicznych, z których by wynikało, że Cesare pasjonuje się tylko praktykami magicznymi, ale nie zapominajmy również o teorii. Podczas jego pobytu w Hogwarcie, właściwie stałą częścią jego dnia była biblioteka i inne formy nauczania się z książek, a jako że dalej kultywuje taki styl życia, to bardzo często można go zobaczyć z nosem w książce. Jest naderostrożny, co jest jakby pozostałością po jego paranoi z piątej klasy w Hogwarcie, nie potrafi spokojnie przechadzać się po ulicach Hogsmeade, choćby bez jednej myśli obejrzenia się za siebie czy rozglądania się po obcych twarzach. Nie jest on osobą, która pozwala się łatwo zbliżyć, robi tak dosłownie ze wszystkimi, a ilość osób których uważa za przyjaciół można policzyć na palcach jednej dłoni. Czy jest osoba, która zmieni Cesare? Jego podejście do świata i innych ludzi? Nie potwierdzam, nie zaprzeczam, choć można śmiało stwierdzić, że jest osoba, która być może to zrobi. 

[Obrazek: TsxN61g.png]
"Przeżył wiele, przeżyje jeszcze więcej, dojdzie na sam szczyt, by następnie stoczyć się w ciemność, z której wypełzł."

[Obrazek: N2fEExX.png]
"Rodzina, to coś nieodłącznego, nawet jeśli jej nienawidzimy, to zawsze znajdzie się pośród niej ktoś, komu możemy zaufać."

Yrell:
Timerin Yrell - Ojciec [Hebanisko]
Vanessa Borgia - Matka
Timerin Yrell - Dziadek
Samantha Yrell - Babcia
Harry Yrell - Przyrodni brat [Rorschach]
Arthas Yrell - Przyrodni brat [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Donovan Yrell - Wujas [Mapicch]
Solomon Yrell - Wujas [Solomon]
Morgan Yrell - Wujas [Anias]
Devon Yrell - Wujas
Yennifer Yrell - Ciotka
Laura Yrell - Kuzynka [Kariell]
Yward Yrell - Kuzyn [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Melanie Yrell - Kuzynka [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Pill Yrell - Kuzynka [Pill]
Lisa Yrell - Kuzynka [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Beatrice Yrell - Siostrzyczka bliźniaczka kochana [Suna]
Darell Yrell - Brat [Xaroyu]
Morgana Yrell - Bratanica [Shichi]
Anastasia Yrell - Kuzynka [Stardust]
Archibald Yrell - Syn Lisy Yrell [Azriel]
Itachi Yrell - Bratanek [Uchiha]

Fritz, Villers:
Egon Fritz - Kuzyn [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Saigon Fritz - Kuzyn [Saigon]
Hugon Fritz - Kuzyn [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Mandragon Fritz - Kuzyn [???]
Luiza Fritz - Kuzynka [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Dean Villers - Daleki kuzyn [MarC222]
Henric Villers - Daleki kuzyn [Vajrus]

Drzewko Genealogiczne:
[Obrazek: ud0UUIO.jpg]
([Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się])

[Obrazek: Nmst59T.png]
"To z kim spędzamy czas i z kim się zadajemy, określa przeważnie to kim jesteśmy, dlatego pewne osoby są nierozłączną częścią charakteru każdego człowieka."

Osoby niewątpliwe ważne dla Cesare:
"Bo bez takich osób, dawno bym już oszalał."
Aldia Carrace - Aldia, jest to osoba, która pojawiła się w życiu Cesare bardzo znienacka, w bardzo przypadkowy sposób. Wymienił człowieka, którego kiedyś traktował jak swojego przyjaciela, swojego wampirzego lorda, właśnie za nią. Czy można powiedzieć, że Cesare żałuje tej decyzji? Absolutnie nie. Dziewczyna ta, mimo że pierw całkowicie przypadkowo znalazła się przy Cesare, to została na dłużej, co po raz pierwszy od bardzo dawna uszczęśliwiło chłopaka. Jednak w pewnym stopniu myślę, że Aldia swoim życiem, charakterem i całą sobą, poruszyła skamieniałe serce Cesare. Chłopak boi się angażować, bo wie, jak większość osób, które były blisko niego, kończyło, lecz mimo to zaryzykuje dla niej wszystkim co do tej pory osiągnął tylko po to, by ta została przy nim. Można powiedzieć, że Aldia przywróciła również sens w życiu chłopaka, gdyż ten zaczął w końcu widzieć cel tych wszystkich swoich działań, którymi się kierował całe swoje życie. Cesare uważa, że nigdy nie da rady spłacić długu, który rzekomo u niej zaciągnął, przez to więc poprzysiągł ja chronić. Jest jej dozgonnie wdzięczny za to jak zmieniła jego życie, od dawien dawna Cesare nie czuł jeszcze tak silnego uczucia, jak te obecne, które trwa przy nim od momentu gdy postanowił spróbować życia razem z Aldią. Zaręczyli się? Chyba nikt, nigdy się nie spodziewał, że chłopak pogrążony w tak głębokiej ciemności, kiedyś doprowadzi do takiego stanu rzeczy, a jednak odważył się to zrobić.

Darell Yrell - Darell, czyli niewątpliwie osoba, która była o krok przed Cesare, osoba która go wspierała i pokazywała ten świat, w którym teraz chłopak się obraca. Cesare zawdzięcza mu na prawdę dużo i nigdy mu się chyba za to nie odwdzięczył. Teraz jednak widać, że Darell nie ma już czasu dla Cesare przez co ich kontakt nieco osłabł. Mimo to uważa go za swojego prawdziwego brata, za którego mógłby wiele oddać, żeby ten dożył swoich spokojnych czasów. Nieco mu zazdrości tego całego beztroskiego życia wobec całego świata, chciałby już osiągnąć takie spełnienie jakie on osiągnął. Darell w oczach Cesare zyskał na prawdę wiele szacunku, co rzadko się zdarza wobec jakiejkolwiek osoby. Chciałby spędzać z nim więcej czasu, jednakże ciągle jest zbywany "Następnym razem, Cesare." No cóż, dorosłość już tak wygląda, a Cesare nie zamierza nad tym ubolewać.

Charles Wright - Osoba, którą Cesare poznał jako pierwszą w całym Hogwarcie, aż dziw, że znają się do dziś i dalej realizują własne plany. Chłopak nigdy nie przepadał za charakterem Chucka, a przynajmniej od czasów wojny domowej. Zawsze starał się go jakoś hamować od popełniania tak bezmyślnego zła jakie czynił, jednakże sam jakoś został w to wchłonięty i już nie potrafił dotrzeć do Chucka. Mimo to, dalej go w jakiś sposób lubi i traktuje jako jedynego przyjaciela, z którym dalej może spełniać własne ambicje, w sumie zawsze byli przy sobie na dobre i na złe, więc nie można powiedzieć, by kiedyś się zawiódł na Chucku. Co prawda bardzo się różnią, ale gdyby byli do siebie podobni jak dwie krople wody, to przecież życie byłoby nudne.

Osoby mniej ważne, choć dalej istotne:
"W życiu nie można mieć tylko tego co najważniejsze, bo musi być jeszcze to co jest nieodłącznym aspektem życia codziennego, normą."
Beatrice Yrell - Kochana siostra, która w końcu rozwinęła skrzydła i zaczęła żyć sama, wyjechała z powrotem do Francji gdzie prawdopodobnie na stałe zamieszkała, choć mimo to, dalej ślą do siebie listy. Ich przeszłość była na prawdę burzliwa i mimo, że w końcu się pogodzili i spędzili ze sobą całkiem sporo czasu, to stwierdzili, że nie mogą ciągle na sobie polegać i postanowili życie osobno, z dala od siebie. Czasem brakuje mu jej towarzystwa, bo w końcu jest to jego siostra, którą co prawda poznał dopiero w wieku 17 lat, ale dalej siostra. Czasem planuje odwiedzić ją w tej Francji, chociaż ostatnio jest zbyt zabiegany by gdziekolwiek.

Anastasia Yrell - Kuzynka, która wydaje się aż zbyt normalna jak na towarzystwo dla Cesare, często myli ją z mugolaczką, ale mimo to, całkiem ciekawie się z nią rozmawia. Od czasu gdy jest z Charlesem razem, to nawet go to śmieszy, że dwie tak różne osoby mogą być razem, ale mimo to, cieszy się że im się powodzi. Czy Cesare jest skłonny jej pomóc kiedy trzeba? Zdaje mi się, że tak, chociaż i tak ma od tego Chucka, więc o to się nie martwi. Czasem niezbyt ją rozumie pod względem tak oszczędnego używania magii, ale stwierdził, że nie ma już sensu jej tego wypominać i tak się nic nie zmieni.

Melanie Yrell - Kobieta, która była dla Cesare kimś więcej niż tylko kuzynką, ale w zasadzie mówimy tu o czasach szkolnych, kiedy jeszcze dawał ponieść się emocjom, z perspektywy czasu chłopak widzi, że nie miał to ani sensu, ani szans, więc nie ma jej tego co było za złe. Brakuje mu spotkań z nią, takich typowo przyjacielskich, w końcu znają się od dziecka. Cesare chciałby żeby kiedyś wróciła, bo nie ma pojęcia co się z nią dzieje, a w końcu kiedyś powiedział, że chce by była szczęśliwa. Ciężko stwierdzić, co obecnie się z nią dzieje, chociaż chłopak ma nadzieje, że kiedyś wróci.

Aurora Lavenhart - Szefowa, która przez decyzje, które podejmował kiedyś Cesare, mogłaby już teraz być martwa, czy żałuje? Cesare raczej rzadko kiedy mówi wprost, że żałuje czegokolwiek, w końcu zawsze stara się robić wszystko tak, by nie mieć potem wyrzutów sumienia, dlatego, nawet gdyby wtedy Aurora zginęła, uznałby że tak właśnie musiało być. Jednakże, tak się nie stało, przez co właśnie Aurora stała się obecną "szefową" Cesare w pracy aurora. No cóż, nie mniej mówić, że chyba są w jakimś stopniu znajomymi, co nawet intryguje Cesare, bo nie spodziewał się, czegoś takiego jak wybaczenie.

Lawliet Gingerblade - Obecnie, jedyny żywy wampir, którego przemienił Cesare, nie uważa tego za błąd, bo jest całkiem sprawny jeśli chodzi o walkę... Gorzej jeśli mowa o umyśle, bo według Cesare, to Lawliet często zachowuje się głupio i irracjonalnie, chociaż mimo to, da się go lubić jako w pewnym sensie znajomego. Dużo razem pracowali, zarówno przed wojną domową, jak i teraz, po niej. Przez dłuższy czas po zamianie, miał go totalnie gdzieś, ale od jakiegoś czasu stara się to chociaż w minimalnym stopniu zrekompensować, by ten nie czuł się jak wyrzutek.

Lynn Dragovich - Dziwna to relacja... bądź co bądź, jak można ją określić, przez pryzmat tego, że większość czasu, który spędzają, opiera się na albo graniu w kości, albo piciu alkoholu w nowym barze. Z pewnością jest to zbyt duże uproszczenie, bo Cesare może z nią pogadać na różne tematy i czasem zaczerpnąć koleżeńskiej rady, co działa oczywiście w dwie strony. Dawno temu, gdy brat Cesare, Arthas odebrał sobie życie właśnie z jej powodu, chłopak myślał czy nie doprowadzić do jej przypadkowej śmierci, na szczęście porzucił tamte plany, a gdy dowiedział się jak naprawdę wyglądała jej historia, to nieco mu ulżyło. 

Martwi:
"To co jest martwe, niech pozostanie martwe."
Vanessa Borgia - Matko, nie znałem cię, nie chciałem cię poznać, ani ty nie chciałaś poznać mnie. Wierzę jednak, że gdybym został wtedy przy tobie, byłbym o wiele lepszym człowiekiem, bo właśnie to otrzymała po tobie Beatrice.
Timerin Yrell - Ojcze, mimo że wiele razy popełniałeś błędy, ja to zrozumiałem, żałuję, że nie chciałem cię słuchać w wielu sprawach, żałuję też, że nie próbowałem cię jakoś odwieść od tych wszystkich podróży, może wtedy byś żył chociaż trochę dłużej.

Matthew Wright - Matthew, byłeś mi wzorcem, a zarazem najlepszym przyjacielem, wyrządziłem ci wiele krzywd, a ty i tak mi za wszystko przebaczałeś, chciałbym odpłacić ci się tym samym, lecz nie potrafiłem nawet cię ochronić przed śmiercią. Kiedyś powiedziałem komuś, że jednym z moich największych marzeń jest to, byś wrócił do świata żywych... i nie kłamałem.

Arthas Yrell - Żegnaj przyrodni bracie, byłeś mi bardzo bliski jako jeden z tych prawdziwych Yrellów, ja starałem ci się pomagać, choć i to nie wypaliło, ciężko mi stwierdzić czemu już nie żyjesz, ale widocznie utrata tej jednej kobiety, była tak bolesna, że nie mogę tego pojąć.
Quincy Avory - Źle mi z tym, jak rozpamiętuje tamte chwile, w których cie zabiłem, nie chciałem tego? Może to nie to słowo, po prostu nie rozumiałem tego, dlaczego przyniosłeś mi tyle fatalnych wiadomości, nie rozumiałem tego, przez co przypadkowo stałeś się ofiarą. Teraz rozumiem, że to był błąd, w końcu nie ty byłeś moim problemem.

Neji Borge - A więc jednak żyjesz... pomogłem odzyskać ci choć trochę twej pamięci i mam nadzieje, że tyle starczy. Nie wiem co planujesz, ale byłeś mi kiedyś przyjacielem, no... kiedyś, zobaczymy co przyniesie przyszłość.

[Obrazek: aTediCH.png]
"Człowiek, który nie ma nic do ukrycia, jest człowiekiem nudnym i niewartym znajomości, jednakże jeśli wszystkie tajemnice o sobie zdradzi bez wahania, to wtedy jest on głupcem."
*Zima to zdecydowanie jego ulubiona pora roku, mimo że Ces, wtedy jest bardzo spokojny i cichy to lubi mrozy, zimno i tego typu sprawy.
*Z języków dodatkowych to potrafi trochę Japońskiego i biegle Francuski (Musiał się ich nauczyć podczas dłuższych pobytów w tych krajach).
*Jego książki od środka przeważnie są popisane w każdym wolnym miejscu, dzieje się to nie z powodu nudy, lecz z powodu ciągłego dopisywania własnych spostrzeżeń i notatek.
*Ogólnie to w swojej kolekcji ma wieeele kruków, są to jego ulubione ptaki, zastępują mu pocztę, a jednocześnie są częstymi towarzyszami do rozmów.
*Posiada bardziej inteligentnego kruka (samice) od innych kruków - nazywa się Beatrice i przeważnie można ją zauważyć jak siedzi na prawym ramieniu Cesare'a.
*Zabawnym faktem jest, że kruk Cesare nazywa się tak samo jak jego siostra, choć chłopak nazwał go tak, gdy jeszcze o jej istnieniu nie miał pojęcia.
*Nie lubi Quidditch'a, a miotła jest dla niego jedynie środkiem transportu, niczym więcej.
*Właściwie to nikt nigdy nie widział by Cesare wyczarował patronusa, lecz ciekawostką jest to, że posiada takowego.
*Patronus przyjmuje postać [Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się].
*Nie lubi słońca.
*Jego pierwsza różdżka:
Rdzeń: Łuska Złotego Smoka
Drewno: Wiąz
Długość: 11,5 cala
Elastyczność: Sztywna
[Obrazek: o5bM30k.png]
*Jego obecna różdżka:
Rdzeń: Krew Reema
Drewno: Tarnina
Długość: 10,5 cala
Elastyczność: Sztywna
[Obrazek: IevdDmb.png]

WUMDLE:
SUMY:
OWUTEMY:
[Obrazek: 0c7b0737613b7d2508b8312570541e4b.jpg]
Niedostępny
Veniqui
Fałszywy odmieniec

Tematy: 25
Gru 2015
581
Slytherin
Super wszystko ekstra!
[Obrazek: tumblr_inline_oavuxtHxtq1shq33t_500.gif]
Julia154
grubol

Tematy: 9
Maj 2015
155
Hufflepuff
Cytat:Julia Solberg - Bardzo fajna pani prefekt, bardzo ją lubi. (iks de)
Kc Heart
A tak wgl to piękna karta  Cool
CenTuria
krulowa

Tematy: 18
Gru 2014
371
Ravenclaw
ładnie dinguś Heart
[Obrazek: l16JNTz.gif]
Schrodinger
Czarodziej

Tematy: 4
Sie 2016
170
Ravenclaw
dzięki wam wszystkim za miłe słowa Heart
[Obrazek: 0c7b0737613b7d2508b8312570541e4b.jpg]
Pingo
Minister Magii

Tematy: 12
Gru 2014
199
Gryffindor
Bardzo piękna karta postaci przyjacielu.
Niedostępny
Mapi
Emerytowany usuwacz sb

Tematy: 47
Sty 2016
438
Slytherin
Super karta, ale dlaczego nie ma mnie w rodzinie!? ;-;
[Obrazek: O8HQyiH.png]
Xaroyu
do końca lipca mam wakacje i mnie nie ma

Tematy: 15
Sie 2015
471
Ravenclaw
Najlepszy ziomek z całego krukon squad. Polecam serdeczniusio, śliczna KP.
Kolorowo15
Czarodziej

Pracownik Hogwartu

Tematy: 13
Gru 2014
69
Ravenclaw
Rzepka repka atakuje!
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Niedostępny
Heban
Czarodziej

Donator

Tematy: 3
Gru 2014
99
Slytherin
Pawełek!

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości

Polskie tłumaczenie © 2007-2018 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2018 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2018.