Witaj!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Dorosły] Cesare Yrell
Offline
Schrodinger
Moderator


Moderator

Posty: 59
Tematy: 10
Sie 2016
122
Ravenclaw
#1
[Obrazek: CGd0msw.png]
[Obrazek: 1yGspAu.png]
[Obrazek: zBfEcMD.png]
Imię i nazwisko: Cesare Anduin Yrell
Data urodzenia: 18.07.2040. [17 lat]
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: 50% Anglik, 50% Włoch.
Miejsce urodzenia: Mediolan, Włochy.
Aktualne miejsce zamieszkania: River Heights, Pagórek.
Wykształcenie: Ukończona Szkoła Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie [Ravenclaw]
Posada: Brak
Stan Cywilny: Wolny [Kawaler]
Wyznanie: Z początku wyznawał fizyczną postać śmierci z pewnego istotnego powodu, teraz śmiało można powiedzieć, że jest ateistą i nie zamierza wrócić do jakiejkolwiek z religii.
Zdjęcie/Rysunek postaci:
[Obrazek: BOCwDMf.jpg]
[Obrazek: m91pCHu.jpg]
[Obrazek: giphy.gif]
[Obrazek: CGd0msw.png]

Opis wyglądu postaci: Cesare jest średniego wzrostu, białowłosym chłopakiem. Jego oczy są koloru czarnego. Chłopak jest nieco chudy, ale dobrze zbudowany, przez regularne ćwiczenia, biegi, jak i trening z bronią białą nie jest już tym samym chucherkiem co kiedyś, przez co nie ma problemów z wykonywaniem jakichś sprawności fizycznych. Nosił okulary jak był jeszcze dzieckiem, lecz od momentu przybycia do Hogwartu pozbył się ich. Jego włosy są nieco długie, a nos zadarty. Usta są raczej małego rozmiaru, a wszystko to razem stanowi część niezbyt śmiałej twarzyczki chłopaka. Skóra chłopaka jest blada, w zasadzie nigdy się nie zastanawiał czemu, lecz ostatnimi czasy stała się jeszcze bledsza. Co można jeszcze rzec o Cesare... jeśli chodzi o jego ubiór to przede wszystkim szaty, z dużą ilością kieszeni od wewnętrznej strony, prócz tego lubi czasem ponosić jakąś bluzę. Prócz tego częstym elementem jego ubioru są takie dodatki jak kaptury lub czapki, a od ostatniej zimy również szaliki. Ulubione kolory Ces'a to czerń i biel, dlatego przeważnie tylko takie kolory można spotkać w jego ubiorze. Mimo wątłych rączek chłopaka, potrafi komuś mocno dokopać jeśli chce, ale dziwnym trafem jeszcze nigdy nie było takiej potrzeby. Rzadko się uśmiecha, a jak już to raczej ironicznie, czasem wobec jednej, czy dwóch osób szczerze.
Cechy charakteru postaci: Cesare to bardzo zróżnicowany chłopak, z pewnością z powodu swojej młodości, w której wychowywany w większości był przez babcię, spędzał dużo czasu przy książkach, a jeszcze więcej czasu im poświęcał gdy dowiedział się o świecie magii. Chłopiec jest dość błyskotliwy i inteligentny jak na swój wiek, szybko pojmuje różne rzeczy i przeważnie nie zadaje zbędnych pytań, dlatego też nie lubi gdy inni mu takowe zadają. Cesare potrafi rozpoznawać co ludziom na duszy gra poprzez ich zachowania, lecz rzadko potrafi to jakkolwiek wykorzystać gdyż ciężko mu zawiązywać kontakty, przynajmniej tak było przez te 11 lat, no i cóż dalej tak jest - odzywa się wtedy kiedy musi, nie zagaduje do nowych, czasem coś powie do tych ludzi, których zna i szanuje. Ów chłopiec ma również i wady, gdyż czasem jest bardzo znerwicowany, mimo że tego nie okazuje powierzchownie często tak się dzieje, że w środku aż wrze, gdy jest bardzo zdenerwowany, w Hogwarcie nie zdarza mu się to za często, gdyż nie ma tu zbyt wielu rzeczy, na których mu zależy, są pewne osoby, i to tyle. Mimo swych napadów złości, potrafi się opanować, nie to co jego tata, lecz mimo wszystko gdy ktoś go zdenerwuje, musi minąć trochę czasu nim dojdzie do siebie. Warto też wspomnieć, że Cesare właściwie to uosobienie ciszy, od dłuższego czasu bez nikogo do rozmowy przyzwyczaił się do niej i ciągle w niej trwa. Chłopak również nie lubi uprawiać sportów i uważa, że mimo idei latania na miotle, oraz współzawodnictwa, Quidditch nie jest dla niego i nadają się do niego tylko tępe osiłki. Co do sportów, mimo że nie lubi Quidditcha, to sam zaczął ćwiczyć, ostro ćwiczyć, przez co zmienił się nieco pod względem fizycznym. Interesuje się bardzo takimi procesami jak powstawanie czarodziejskich artefaktów oraz zaklęć, można powiedzieć, że jest tym w pewnym sensie zafascynowany. Jeśli już mowa o zainteresowaniach, od pewnego czasu chłopak również interesuje się przeszłością założycieli Hogwartu, ich historii oraz życiem przed jak i po założeniu Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Od kilkunastu miesięcy, stał się jeszcze bardziej wyciszony, woli stać na uboczu kiedy jest w grupie ludzi i mówi jedynie wtedy, kiedy ktoś go wyciągnie do odpowiedzi, zacznie drążyć temat lub o coś pytać. Dla niego nie ma pojęcia, mieć kogoś za przyjaciela, już dawno się tego wyzbył, nie potrafił przez długi czas nikogo w taki sposób nazwać, a tym bardziej komuś zaufać w pełni, lecz mimo to, teraz posiada kilka osób, które darzy zaufaniem, a czy potrafi kogoś polubić? Może, ale często jest to tylko upozorowane. Stał się bardzo paranoiczny, zdenerwowany oraz przede wszystkim ostrożny, nie potrafi już komuś zaufać tak łatwo jak wcześniej, teraz ciężko z nim w ogóle porozmawiać, z czego to wynikło? Trzeba odkryć samemu.

[Obrazek: CGd0msw.png]

Historia:
[Obrazek: CGd0msw.png]

Rodzina:

Yrell:
Timerin Yrell - Ojciec [Hebanisko]
Vanessa Borgia - Matka
Beatrice Yrell-Borgia - Siostra Bliźniaczka [Suna]
Timerin Yrell - Dziadek
Samantha Yrell - Babcia
Darell Yrell - Adoptowany brat. [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Harry Yrell - Przyrodni brat [Rorschach]
Arthas Yrell - Przyrodni brat [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Donovan Yrell - Wujas [Mapicch]
Solomon Yrell - Wujas [Solomon]
Morgan Yrell - Wujas [Anias]
Devon Yrell - Wujas
Yennifer Yrell - Ciotka
Laura Yrell - Kuzynka [Kariell]
Yward Yrell - Kuzyn [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Melanie Yrell - Kuzynka [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Pill Yrell - Kuzynka [Pill]
Lisa Yrell - Kuzynka [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Morgana Yrell - Bratanica [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]

Fritz, Villers:
Egon Fritz - Kuzyn [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Saigon Fritz - Kuzyn [Saigon]
Hugon Fritz - Kuzyn [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Mandragon Fritz - Kuzyn [???]
Luiza Fritz - Kuzynka [[Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się]]
Dean Villers - Daleki kuzyn [MarC222]
Henric Villers - Daleki kuzyn [Vajrus]

Drzewko Genealogiczne:
[Obrazek: JwKeWoZ.jpg]
([Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą zobaczyć ten link Zarejestruj się])

Relacje:

Vanessa Borgia - Matka Cesare, zawsze myślał o tym by ją spotkać choć raz, szczególnie w momentach, gdy ojca nie było. W ciągu swojego krótkiego życia, wymienił z nią może kilka listów, nic więcej.
"Życie zbyt bardzo ogranicza mi czas, bym mógł podróżować po świecie w poszukiwaniu matki, zresztą... chyba powinno być na odwrót. Mimo to, żałuję że odeszła nim zdążyłem ją zobaczyć."
Beatrice Yrell - Przyjechała jak gdyby nigdy nic z masą wyrzutów, początkowe relacje okazały się nieco burzliwe, lecz mimo wszystko udało się je nakierować na odpowiedni tor.
"No i przyjechała. Ciężko mi ją jakkolwiek opisać, ale mam nadzieje, że jakoś znajdziemy wspólny język... w końcu jesteśmy rodzeństwem, prawdziwym, którego nigdy nie miałem."
Timerin Yrell - Zniknął i nie wraca, może to i lepiej? Olał wszystkie swoje dzieci, za co Cesare nie zamierza mu przebaczyć.
"Zostawił nie tylko mnie, ale również Darella i Arthasa. Czasem myślę, że mógł mnie nie zabierać od matki i zostawić tam gdzie się urodziłem."
Darell Yrell - Brat. Adoptowany brat. Osoba, która zastąpiła mu w pewnym stopniu ojca w piątej klasie. Cesare potrzebował tego? Nie wiadomo, ważny jest fakt, że Darell pomógł wiele razy Cesare, a ten o tym nie zapomni i odwdzięczy się, gdy brat będzie w potrzebie. Był bardzo pomocny, lecz jego dawna osobowość chyba dała o sobie znać, przez co Cesare pozostaje tylko czekać aż wróci, o ile wróci.
"Aż dziwne, że syn człowieka, który uważany był za kolejnego Czarnego Pana, może mieć w sobie tyle dobra. Dobra, którego ja nigdy nie uświadczyłem. Zbyt często chciałem od niego pomocy, powinienem z tym skończyć raz na zawsze, bo wpędzam go tylko w same kłopoty i chyba wpędziłem, skoro wyjechał bez słowa."
Matthew Wright - Kiedyś był dla Cesare, kimś w rodzaju przyjaciela idealnego. Dla Matt'a sprawa ich przyjaźni dalej była oczywista, lecz przez Cesare w jednej nocy obróciła się ona w jedno wielkie wspomnienie.
"On nie jest zły, zły jestem ja, bo zatraciłem naszą przyjaźń na rzecz mojej wygody. Jeśli mam być szczery, nigdy się nie spodziewałem, że to właśnie ja będę przyczyną jego wszystkich obecnych problemów, ale widocznie tak się dzieje, gdy ktoś zna się ze mną zbyt długo."
Florence Lestrange - Zadziwiająco silna dziewczyna, może nie fizycznie, ale psychicznie zdecydowanie. Po tylu tragediach, dalej twardo stąpa po ziemi, a nawet udaje jej się uśmiechać po tym wszystkim. Cesare lubi Florence i nie widzi żadnych przeszkód by jej pomóc, gdy będzie w potrzebie.
"Florence. Ciekawa osoba, mimo że nigdy nie rozmawialiśmy dużo, to i tak ją lubię."
Conrad Lavenhart - Jeden z bliższych znajomych Cesare, no cóż, tak przynajmniej było do klasy piątej. Bardzo odpowiedzialny chłopak, lecz w szóstej klasie nieco się zmienił, Cesare zakłada, że wynika to z powodu obcowania z jedną osobą.
"Bardzo sentymentalny kolega, lubi wspominać stare czasy, które nigdy już nie wrócą, czasem zbyt ślepo za kimś podąża."
Neji Borge - Osoba, która pomogła ogarnąć się Cesare. Pomógł mu pogodzić się z rzeczywistością? Chyba tak. Nieocenione wsparcie dla Cesare, lecz ten nie jest mu dłużny, bo właśnie za to wszystko, pomaga mu gdy tylko ma okazję.
"Neji, może nie jest najlepszym władcą, ale za to jest moim władcą."
Alice Howard - Dawna znajoma, teraz już nie mają takiego kontaktu jak w szkole, ale Cesare mimo jej nieodpowiedzialnego zachowania, dalej ją w pewnym sensie lubi, a przede wszystkim rozmowy z nią.
"W pewnym sensie jest bardzo intrygująca, a z drugiej strony do bólu przewidywalna. Kiedyś z pewnością ją lubiłem, a teraz... sam nie wiem, chyba wciąż dobrze mi się z nią rozmawia."
Arthas Yrell - Młodszy przyrodni brat, zdecydowanie ten bardziej lubiany przez Cesare. Jeśli ten potrzebowałby kiedykolwiek pomocy, oczywiście Cesare postara się mu pomóc. W jakiś sposób chce go chronić po tym jak ojciec zniknął, a teraz jeszcze jego matka.
"Kolejny, daje sobie radę mimo przeciwności losu. Ojciec powinien się wstydzić, że go zostawił na pastwę losu."
Arethino Collins - Kilka roczników młodszy od Cesare, więc dlaczego w ogóle o nim jest tu wspomniane? Cesare bardzo zaintrygowała jego ciekawość odnośnie wampirów i wilkołaków, a przy okazji jak na jeszcze dzieciaka, można z nim spokojnie porozmawiać.
"Nie wiem czy powiem mu kiedyś o tym, kim właściwie jestem, ale jest on pierwszą osobą, która uświadomiła mi, że nie wszyscy ludzie patrzą źle na wampiry."
Melanie Yrell - Wróciła po kilku latach, czym bardzo ucieszyła Cesare. Wybrała na tyle odpowiedni moment na powrót, że dzięki niej Ces wrócił trochę do życia pośród ludzi. Zdecydowanie ze względu na przeszłość, jest to dla niego bardzo ważna osoba, a ponadto lubi z nią spędzać czas, choć sam w głębi duszy boi się to robić, bo wie jak przeważnie kończyli ludzie, którzy długo się z nim zadawali.
"Nie wiem jak rozsądek pogodzić z pragnieniami. Z jednej strony, teraz jest dobrze, ale co będzie dalej? Gdy wyjawiłem jej mój sekret ani na moment się nie zawahała czy przeraziła, co tylko potwierdza to, jak wspaniałą osobą jest."

[Obrazek: CGd0msw.png]

Ciekawostki:
-Zima to zdecydowanie jego ulubiona pora roku, mimo że Ces, wtedy jest bardzo spokojny i cichy to lubi mrozy, zimno i tego typu sprawy.
-Z języków dodatkowych to potrafi trochę podstaw niemieckiego i podstawy Francuskiego.
-Czyta dużo książek dotyczących Historii Hogwartu, założycieli tejże szkoły jak i innych, do tego oczywiście jako że pasjonuje się Eliksirami i Zaklęciami, to chyba oczywistym zdaje się iż jest to właśnie jego ulubiona lektura.
-Ze szkicowania przerzucił się na malowanie, gdy smaruje pędzlem po płótnie to bardzo go to uspokaja.
-Interesuje się powstawaniem map, sam próbuje takie rysować, jak na razie bez skutku.
-Jego książki od środka przeważnie są popisane w każdym wolnym miejscu, dzieje się to nie z powodu nudy, lecz z powodu ciągłego dopisywania własnych spostrzeżeń i notatek.
-Ogólnie to w swojej kolekcji ma wieeele kruków, są to jego ulubione ptaki, zastępują mu pocztę, a jednocześnie są częstymi towarzyszami do rozmów.
-Posiada bardziej inteligentnego kruka (samice) od innych kruków - nazywa się Beatrice i przeważnie można ją zauważyć jak siedzi na prawym ramieniu Cesare'a.
-W nocy często nie wraca do dormitorium, właściwie w ogóle w nim nie bywa nawet w ciągu dnia.
-Nie lubi Quidditch'a, a miotła jest dla niego jedynie środkiem transportu, niczym więcej.
-Nie potrafi wyczarować patronusa i prawdopodobnie nigdy mu się to nie uda.
-Posiada replikę miecza, którą nazwał Ashbringer, dostał ją od ojca na święta
-Posiada łuk, z którego ćwiczy łucznictwo w trakcie wakacji.
-Ulubione przedmioty to Zaklęcia i Uroki, OPCM i Eliksiry.
-Nie lubi słońca.
-Bogin nieznany.
-Jego różdżka:
Rdzeń: Róg z Rogatego Węża
Drewno: Wiąz
Długość: 11,5 cala
Elastyczność: Sztywna
[Obrazek: latest?cb=20160718160319&path-prefix=pl]

WUMDLE:
SUMY:
OWUTEMY:
[Obrazek: CGd0msw.png]
[Obrazek: tumblr_nocl3szPi91s6pxkvo1_500.gif]
Offline
Veniqui
Mizogin.Posty: 338
Tematy: 17
Gru 2015
351
Slytherin
#2
Super wszystko ekstra!
kocham swinki
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Julia154
AlamahomaraPosty: 109
Tematy: 7
Maj 2015
117
Hufflepuff
#3
Cytat:Julia Solberg - Bardzo fajna pani prefekt, bardzo ją lubi. (iks de)
Kc Heart
A tak wgl to piękna karta  Cool
Offline
CenTuria
krulowaPosty: 179
Tematy: 18
Gru 2014
366
Ravenclaw
#4
ładnie dinguś Heart
[Obrazek: U1PnWSP.gif]
Offline
Schrodinger
Moderator


Moderator

Posty: 59
Tematy: 10
Sie 2016
122
Ravenclaw
#5
dzięki wam wszystkim za miłe słowa Heart
[Obrazek: tumblr_nocl3szPi91s6pxkvo1_500.gif]
Offline
Pingo
Armia CzerwonaPosty: 178
Tematy: 6
Gru 2014
#6
Bardzo piękna karta postaci przyjacielu.
Offline
Mapi
Alchemik


Pracownik Hogwartu

Posty: 304
Tematy: 30
Sty 2016
288
Slytherin
#7
Super karta, ale dlaczego nie ma mnie w rodzinie!? ;-;
[Obrazek: MkHm8B2.gif]
Ten, który rozpętał Rewolucję Kwietniową...
Offline
Xaroyu
Beng bengPosty: 152
Tematy: 10
Sie 2015
189
Ravenclaw
#8
Najlepszy ziomek z całego krukon squad. Polecam serdeczniusio, śliczna KP.
[Obrazek: hxpwrrd.jpg]

Offline
Kolorowo15
CzarodziejPosty: 153
Tematy: 11
Gru 2014
53
Ravenclaw
#9
Rzepka repka atakuje!
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Niedostępny
Heban
Czarodziej


Donator

Posty: 71
Tematy: 3
Gru 2014
98
Slytherin
#10
Pawełek!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.