Witaj!

Ocena wątku:
  • 3 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Ucz.3] Cesare Yrell
Offline
Schrodinger
Moderator


Moderator

Posty: 56
Tematy: 4
Sie 2016
94
Ravenclaw
#1
[Obrazek: M6dyXwM.png]
[Obrazek: 1yGspAu.png]
[Obrazek: M6dyXwM.png]
Imię i nazwisko: Cesare Anduin Yrell
Data urodzenia: 18.07.**16 lat wcześniej**.
Czystość krwi: 100%
Przynależność rasowa lub etniczna: 50% Anglik, 50% Włoch.
Miejsce urodzenia: Iverness, Szkocja
Aktualne miejsce zamieszkania: Iverness, Szkocja
Wyznanie: Fizyczna postać śmierci
Obecnie jest na roku: 6 klasa [3 OOC]
Dom w Hogwarcie: Ravenclaw
Zdjęcie/Rysunek postaci:
[Obrazek: BOCwDMf.jpg]
[Obrazek: M6dyXwM.png]

Opis wyglądu postaci: Cesare jest średniego wzrostu, białowłosym chłopakiem. Jego oczy są koloru czarnego. Chłopak jest nieco chudy, ale dobrze zbudowany, przez regularne ćwiczenia, biegi, jak i trening z bronią białą nie jest już tym samym chucherkiem co kiedyś, przez co nie ma problemów z wykonywaniem jakichś sprawności fizycznych. Nosił okulary jak był jeszcze dzieckiem, lecz od momentu przybycia do Hogwartu pozbył się ich. Jego włosy są nieco długie, a nos zadarty. Usta są raczej małego rozmiaru, a wszystko to razem stanowi część niezbyt śmiałej twarzyczki chłopaka. Skóra chłopaka jest blada, w zasadzie nigdy się nie zastanawiał czemu, lecz ostatnimi czasy stała się jeszcze bledsza. Co można jeszcze rzec o Cesare... jeśli chodzi o jego ubiór to przede wszystkim szaty, z dużą ilością kieszeni od wewnętrznej strony, prócz tego lubi czasem ponosić jakąś bluzę. Prócz tego częstym elementem jego ubioru są takie dodatki jak kaptury lub czapki, a od ostatniej zimy również szaliki. Ulubione kolory Ces'a to czerń i biel, dlatego przeważnie tylko takie kolory można spotkać w jego ubiorze. Mimo wątłych rączek chłopaka, potrafi komuś mocno dokopać jeśli chce, ale dziwnym trafem jeszcze nigdy nie było takiej potrzeby. Rzadko się uśmiecha, a jak już to raczej ironicznie, czasem wobec jednej, czy dwóch osób szczerze.
Cechy charakteru postaci: Cesare to bardzo zróżnicowany chłopak, z pewnością z powodu swojej młodości, w której wychowywany w większości był przez babcię, spędzał dużo czasu przy książkach, a jeszcze więcej czasu im poświęcał gdy dowiedział się o świecie magii. Chłopiec jest dość błyskotliwy i inteligentny jak na swój wiek, szybko pojmuje różne rzeczy i przeważnie nie zadaje zbędnych pytań, dlatego też nie lubi gdy inni mu takowe zadają. Cesare potrafi rozpoznawać co ludziom na duszy gra poprzez ich zachowania, lecz rzadko potrafi to jakkolwiek wykorzystać gdyż ciężko mu zawiązywać kontakty, przynajmniej tak było przez te 11 lat, no i cóż dalej tak jest - odzywa się wtedy kiedy musi, nie zagaduje do nowych, czasem coś powie do tych ludzi, których zna i szanuje. Ów chłopiec ma również i wady, gdyż czasem jest bardzo znerwicowany, mimo że tego nie okazuje powierzchownie często tak się dzieje, że w środku aż wrze, gdy jest bardzo zdenerwowany, w Hogwarcie nie zdarza mu się to za często, gdyż nie ma tu zbyt wielu rzeczy, na których mu zależy, są pewne osoby, i to tyle. Mimo swych napadów złości, potrafi się opanować, nie to co jego tata, lecz mimo wszystko gdy ktoś go zdenerwuje, musi minąć trochę czasu nim dojdzie do siebie. Warto też wspomnieć, że Cesare właściwie to uosobienie ciszy, od dłuższego czasu bez nikogo do rozmowy przyzwyczaił się do niej i ciągle w niej trwa. Chłopak również nie lubi uprawiać sportów i uważa, że mimo idei latania na miotle, oraz współzawodnictwa, Quidditch nie jest dla niego i nadają się do niego tylko tępe osiłki. Co do sportów, mimo że nie lubi Quidditcha, to sam zaczął ćwiczyć, ostro ćwiczyć, przez co zmienił się nieco pod względem fizycznym. Interesuje się bardzo takimi procesami jak powstawanie czarodziejskich artefaktów oraz zaklęć, można powiedzieć, że jest tym w pewnym sensie zafascynowany. Jeśli już mowa o zainteresowaniach, od pewnego czasu chłopak również interesuje się przeszłością założycieli Hogwartu, ich historii oraz życiem przed jak i po założeniu Szkoły Magii i Czarodziejstwa. Od kilkunastu miesięcy, stał się jeszcze bardziej wyciszony, woli stać na uboczu kiedy jest w grupie ludzi i mówi jedynie wtedy, kiedy ktoś go wyciągnie do odpowiedzi, zacznie drążyć temat lub o coś pytać. Dla niego nie ma pojęcia, mieć kogoś za przyjaciela, już dawno się tego wyzbył, nie potrafi kogoś tak nazwać, polubić? Może, ale często jest to tylko upozorowane. Stał się bardzo paranoiczny, zdenerwowany oraz przede wszystkim ostrożny, nie potrafi już komuś zaufać tak łatwo jak wcześniej, teraz ciężko z nim w ogóle porozmawiać, z czego to wynikło? Trzeba odkryć samemu.

[Obrazek: M6dyXwM.png]

Historia: 
[Obrazek: M6dyXwM.png]

Rodzina:

Yrell:
Timerin Yrell - Ojciec [Hebanisko]
Vanessa Borgia - Matka
Timerin Yrell - Dziadek
Samantha Yrell - Babcia
Darell Yrell - Adoptowany brat. [Xaroyu]
Harry Yrell - Przyrodni brat [Rorschach]
Arthas Yrell - Przyrodni brat [Arthas]
Donovan Yrell - Wujas [Mappich]
Salamon Yrell - Wujas [Solomon]
Morgan Yrell - Wujas
Devon Yrell - Wujas
Yennifer Yrell - Ciotka
Yward Yrell - Kuzyn [Celephias]
Melanie Yrell - Kuzynka [Arventh]
Pill Yrell - Kuzynka [Pill]
Lisa Yrell - Kuzynka [PrawdziwyZiela]

Fritz, Villers:
Egon Fritz - Kuzyn [Hrabia]
Saigon Fritz - Kuzyn [Saigon]
Hugon Fritz - Kuzyn [Niemiecman]
Mandragon Fritz - Kuzyn [???]
Luiza Fritz - Kuzynka [animalka]
Dean Villers - Daleki kuzyn [MarC222]
Henric Villers - Daleki kuzyn [Vajrus]

Drzewko Genealogiczne:
https://imgur.com/a/Lxidu

Relacje:

Warto dodać iż obecnie Cesare nie utrzymuje z nikim kontaktu dłużej niż na kilka minut, czasem z nimi porozmawia, lecz tak na prawdę od czasów izolacji, gadanie samemu ze sobą mu wystarcza.

Angèle Chastain - Można powiedzieć, że w jakimś stopniu bardzo ważna dla niego osoba, spędził z nią zaledwie dwa miesiące w szkole i miesiąc w wakacje, a ciągle w środeczku zastanawia się czy słusznie postąpił, zawieszając znajomość, mimo że razem podjęli taką decyzje, to dalej nie wie czy jest ona słuszna.
Timerin Yrell - Nie ma go w najtrudniejszych życiowych sytuacjach Cesare'a, w sumie nie wiadomo gdzie znika tak często.
Matthew Wright - Przed przemianą jak i jakiś czas po, byli dobrymi przyjaciółmi. Ces był wpatrzony w Matt'a jak w jakiś ideał, do końca chciał go ratować i wyciągnąć z tej złej ścieżki, jakim była organizacja Simona Margela, niestety nie udało mu się to. Do teraz nie wie jak z nim normalnie rozmawiać.
Chuck Wright - Znał go od początku nauki w Hogwarcie, z początku bardzo się lubili, teraz obydwaj są dla siebie dobrymi towarzyszami do rozmowy, Cesare próbuje uchronić związek Chuck'a i Flo przez rozpadem, sam do końca nie wie dlaczego, możliwe że to z nudów.
Florence Lestrange - Cicha znajoma, z pewnością jakoś ją tam lubi, skoro próbował ją pocieszyć w trakcie przerwy świątecznej... a może nie lubi, może tylko udawał - kto wie, kto wie. Mimo to, chce dla niej jak najlepiej, by nie zamartwiała się tymi problemami.
Alex Hussain - Ma co do niego mieszane uczucia, za to co się stało, w pewnym stopniu go nienawidzi, a z drugiej strony jest na niego strasznie wyczulony i ciągle ma na niego oko, gdy jest w jego otoczeniu.
Darell Yrell - Adoptowany przez ojca, brat, nawet gdy nie ma go w Hogwarcie, potrafi wystawić do Cesare pomocną dłoń, obecnie? Chyba jako jedyny z rodziny jest szanowany przez Ces'a.
Alice Howard - Koleżanka, chyba może tak ją nazwać. Kiedyś rozmawiali nieco więcej, lecz mimo trochę mniejszego kontaktu, dalej bardzo lubi z nią rozmawiać.
Melanie Yrell - Przyjaciółka z domu Salazara Slytherina, bardzo ją polubił, gdy spędza z nią czas mógł się i pośmiać i odetchnąć. Fajnie mu się z nią rozmawia i odkrywa zakamarki Hogwartu. Po zniknięciu, Ces bardzo się zasmucił, dalej gdzieś tam została pustka po ledwo co poznanej kuzynce. Zabawnym faktem było to, że Cesare w młodszych klasach zanim dowiedział się, że jest to jego kuzynka, nawet się w niej trochę zauroczył, ale gdy prawda wyszła na jaw, kto jest jej ojcem, od razu się ogarnął, lecz przyjaźń trwała dalej... no aż do jej zniknięcia. Szkoda. Mimo, że bardzo za nią tęsknił powoli zaczyna o niej zapominać z biegiem lat, lecz zawsze ma przy sobie w torbie jej zdjęcie.
Neji Borge - Wspiera i czasem pomaga Cesare, działa to również w drugą stronę, dzięki niemu nabrał trochę samodyscypliny i zaczął więcej przykładać się do treningów.
Allyson Zoe Gingerblade - Dziwna osoba, zdaje się mieć coś na wzór dwóch osobowości, przynajmniej tak wynikło z obserwacji Cesare. Chyba jest w porządku i da się z nią pogadać. 

[Obrazek: M6dyXwM.png]

Ciekawostki:
-Zima to zdecydowanie jego ulubiona pora roku, mimo że Ces, wtedy jest bardzo spokojny i cichy to lubi mrozy, zimno i tego typu sprawy.
-Z języków dodatkowych to potrafi trochę podstaw niemieckiego i podstawy Francuskiego.
-Nie lubi słońca.
-Czyta dużo książek dotyczących Historii Hogwartu, założycieli tejże szkoły jak i innych, do tego oczywiście jako że pasjonuje się Eliksirami i Zaklęciami, to chyba oczywistym zdaje się iż jest to właśnie jego ulubiona lektura.
-Ulubione przedmioty to Zaklęcia i Uroki, OPCM i Eliksiry.
-Ze szkicowania przerzucił się na malowanie, gdy smaruje pędzlem po płótnie to bardzo go to uspokaja.
-Interesuje się powstawaniem map, sam próbuje takie rysować, jak na razie bez skutku.
-Jego książki od środka przeważnie są popisane w każdym wolnym miejscu, dzieje się to nie z powodu nudy, lecz z powodu ciągłego dopisywania własnych spostrzeżeń i notatek.
-W nocy często nie wraca do dormitorium, właściwie w ogóle w nim nie bywa nawet w ciągu dnia.
-Nie lubi Quidditch'a, a miotła jest dla niego jedynie środkiem transportu, niczym więcej.
-Nie potrafi wyczarować patronusa i prawdopodobnie nigdy mu się to nie uda.
-Bogin nieznany.
-Posiada łuk, z którego ćwiczy łucznictwo w trakcie wakacji.
-Posiada miecz, który nazwał Ashbringer, dostał go od ojca na święta
-Ogólnie to w swojej kolekcji ma wieeele kruków, są to jego ulubione ptaki, zastępują mu pocztę, a jednocześnie są częstymi towarzyszami do rozmów.
-Posiada bardziej inteligentnego kruka (samice) od innych kruków - nazywa się Beatrice i przeważnie można ją zauważyć jak siedzi na prawym ramieniu Cesare'a.
wygląd ptaszorka:
-Jego różdżka:
Rdzeń: Róg z Rogatego Węża
Drewno: Wiąz
Długość: 11,5 cala
Elastyczność: Sztywna

[Obrazek: giphy.gif]

WUMDLE:
SUMY:
OWUTEMY:
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Veniqui
Pedofil podobnoPosty: 278
Tematy: 16
Gru 2015
299
Slytherin
#2
Super wszystko ekstra!
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Julia154
AlamahomaraPosty: 107
Tematy: 7
Maj 2015
113
Hufflepuff
#3
Cytat:Julia Solberg - Bardzo fajna pani prefekt, bardzo ją lubi. (iks de)
Kc Heart
A tak wgl to piękna karta  Cool
Offline
CenTuria
krulowaPosty: 175
Tematy: 18
Gru 2014
348
Ravenclaw
#4
ładnie dinguś Heart
[Obrazek: U1PnWSP.gif]
Offline
Schrodinger
Moderator


Moderator

Posty: 56
Tematy: 4
Sie 2016
94
Ravenclaw
#5
dzięki wam wszystkim za miłe słowa Heart
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Pingo
Armia CzerwonaPosty: 177
Tematy: 6
Gru 2014
127
#6
Bardzo piękna karta postaci przyjacielu.
[Obrazek: big_1463993218_image.jpg]
Offline
Mapi
Tak, to ten Husky!


Pracownik Hogwartu

Posty: 224
Tematy: 24
Sty 2016
182
Slytherin
#7
Super karta, ale dlaczego nie ma mnie w rodzinie!? ;-;
Wof?
Offline
Xaroyu
Beng bengPosty: 122
Tematy: 10
Sie 2015
140
Ravenclaw
#8
Najlepszy ziomek z całego krukon squad. Polecam serdeczniusio, śliczna KP.
Offline
Kolorowo15
CzarodziejPosty: 149
Tematy: 11
Gru 2014
53
Ravenclaw
#9
Rzepka repka atakuje!
[Obrazek: 60f909de30ed1e24d59807336b00e2de.gif]
Niedostępny
Heban
Czarodziej


Donator

Posty: 71
Tematy: 3
Gru 2014
98
Slytherin
#10
Pawełek!Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.