Witaj!

Propozycja kolorów akcji
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#1
Na haplu jeśli nasza postać wykonuje akcje zapisane za pomocą ** na chatcie jest to pisane na żółto jak np. *przewrócił oczami*. Jednak kiedy piszemy akcje za pomocą komendy /me zapisuje to zwykłym, białym kolorem. Jedyną różnicą jest zapisanie imienia i nazwisk postaci z lewej strony, co wygląda tak (w moim przypadku):
* [KyleJallywall] Przewrócił oczami *
Moją propozycją jest, aby przybrało to barwę taką samą jak ta przy pisaniu zwykłej akcji, czyli (w moim przypadku):
[KyleJallywall] Przewrócił oczami *
Można byłoby wtedy łatwiej odróżnić akcje od słów. Byłoby to bardziej widoczne i przejrzyste. No to zapraszam do wyrażenia swojego zdania. Ewentualnie może to przybrać inną barwę, czy coś.
SuperMinutka
Czarodziej




Posty: 197
Tematy: 8
Kwi 2016
34
Slytherin
#2
Jest to dobry pomysł. Czasami widzę że ktoś stworzył akcje dopiero po chwili. ZA
Silexan
Mugol


 
#3
do tego bym dodał by akcje dłuższe niż 1 linijka też miały kolorek Tongue
Lambdahh
Czarodziej




Posty: 135
Tematy: 24
Kwi 2016
612
Ravenclaw
#4
Są takie możliwości:

[Obrazek: NwKMWny.png]

Mnie podoba się kolor jasnoszary, to kwestia gustu. Dla mnie nie stanowi problemu odróżnienie słów postaci od akcji na /me.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#5
Z tych, które podałeś najbardziej dobry wydaje mi się 6 od góry [złoty], albo drugi od dołu [blado-żółty]. Jeśli chodzi o te kilkolinijkowe akcje, to może to być problem, bo w końcu plugin (czy co tam za to odpowiada) nie widzi w tej linijce gwiazdki, dlatego nie zmienia barwy tekstu. Bardziej wykonywalną wersją byłaby ta z /me
Jason
Toksyczny mąż Tassumi




Posty: 464
Tematy: 19
Sie 2015
Slytherin

#6
Zgadzam się z Lamdahh. Większy problem mi sprawia, kiedy nie wiem co myśleć o graczu, który z jednej strony skacze po całym dormitorium (krzesłach, stołach, kanapach), a z drugiej odgrywa, że jego postać jest zmęczona i czas iść do łóżka. Administracjo, co ja mam wtedy zrobić? Jakieś wskazówki? Mam takiej osobie *****ć w ryj, czy może olać i zostać zgłoszonym za ucieczkę z akcji RP? Jaki kolor mogą mieć wtedy te akcje? Czy odpowiednim będzie kolor czerwony? A może jednak zielony? Doradźcie mi.

Daj przykład młodszym. +10% - słownictwo.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#7
@reff
Adrienn
Azkaban




Posty: 93
Tematy: 20
Sie 2016
Ravenclaw

#8
Lambdahh napisał(a): (19.08.2016 18:29)Są takie możliwości:

[Obrazek: NwKMWny.png]

Mnie podoba się kolor jasnoszary, to kwestia gustu. Dla mnie nie stanowi problemu odróżnienie słów postaci od akcji na /me.

Myślę, że @Lambdahh ma rację. Po co zasyfiac czat IC kolorami, jeśli wystarczy jasnoszary kolor. Mogłoby to być fajnym pomysłem, gdyby kolorek był inny na /do, a inny na /me, tak żeby była zauważalna różnica przez chociażby nowych graczy.
Nex55
Czarodziej




Posty: 72
Tematy: 8
Gru 2014
60
#9
Koledze tworzacego watek chodzi o to zeby kolorek w gwiazdkach byl taki sam jak kolorek na /me poniewaz polowa graczy pisze akcje w gwiazdkach a polowa komendą. Jestem jak najbardziej za wprowadzeniem tego zeby byl ten sam kolor, i najlepiej byloby gdyby byl to jaskrawy cieply kolor a nie jakis szarowaty zimny
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#10
@Reff



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.