Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Apelacja] Ceril
Offline
Ceril
MaleficentPosty: 44
Tematy: 9
May 2016
41
Ravenclaw
#1
Osoba nakładająca karę: em411
Powód nałożenia kary: 'Obraza moderacji serwera.'
Czas trwania kary: Miesiąc.
Opis sytuacji: Była sobie le lekcja Transmutacji z wspaniałym nauczycielem Godrykiem [Pozdrawiam Rolleyes] i natoczył się temat monotransmutacji. Verteo nakazał podać nam kilka przykładów, a, że ja jestem takim śmieszkiem i rozmawiałem z pewną śmieszną osobą na skype natoczyło mi się pewno zdanie: 'P. M. w A. M.'. Wiem, że to było dziecinne i niepożądane w danej sytuacji, ale to było jedynie dla humoru i nie miałem na celu nikogo urazić. Jeśli mumia bądź Żmija będą mieć do mnie żal to bardzo was przepraszam.

Argumentacja: Moim zdaniem należał mi się warn bądź trawaban na 50000 [lub więcej/mniej], a nie od razu ban na miesiąc. Wiem, że to było nie na miejscu, więc bardzo przepraszam osoby, które obraziłem. Dodam jeszcze, że jest to moje główne konto, więc spędzam na nim więcej czasu, niż na Nicodemie. Jeszcze jedno. Moja postać jest uczennicą na pierwszym/drugim roku nauki [1 OOC], więc musi się pokazać z dobrej strony, a ja sam nie chcę kiblować w Hogwarcie i spędzić w nim następne 3/2 miesiące. To tyle z mojej strony, liczę na odzew osób w to zamieszanych oraz Administracji.
[Obrazek: tumblr_n8yul7d5aG1thwakmo1_500.gif]
Offline
Adrienn
CookieMonster!Posty: 29
Tematy: 5
Aug 2016
14
Ravenclaw
#2
Wypowiem się, ponieważ akurat byłem świadkiem zaistniałej sytuacji.
Uważam, że ban na miesiąc to lekka przesada, chociaż nie ukrywam, że obraza kogoś jest zachowaniem hamskim i zasługującym na karę, lecz w postaci jakiegoś warna, bądź bana, lecz ciutkę krótszego. Dodam jeszcze, że byłem również świadkiem obrażania pewnego gracza przez również @Ceril .
[Obrazek: 200.gif]
Offline
Ceril
MaleficentPosty: 44
Tematy: 9
May 2016
41
Ravenclaw
#3
Jako, iż mam możliwość obrony, to uczynię to co powinienem. Gracz Patryk*cyferki* zachowywał się skandalicznie; nie posiadał przeciętnej wiedzy na temat RP, choć czasem pokazał, że potrafi napisać jakąkolwiek akcje, chociażby: *Spojrzał na zegarek*, lecz to nie usprawiedliwia faktu, że 'mówiłem' pisze się przez 'ó', a nie przez 'u' etc. Jako, iż serwer Hapel.pl składa się głównie z pisania akcji, to zasady interpunkcji oraz ortografii powinny być zachowane na poziomie przeciętnym. Oczywiście nie mówię, że zachowywałem się dobrze w stosunku co do pana Patryka, bo dobrze wiem, że byłem odrobinę chamski oraz arogancki, ale cóż poradzić jak już taki jestem? Nie chcę wykręcać kota ogonem, ale moim zdaniem Mr. Patrykowi przydałaby się lekcja RP, bądź chwilowa szkółka, jeśli takowa jeszcze istnieje. To tyle z mojej strony.

Jeśli już tutaj jestem i mam wenę do pisania to chciałbym coś dodać od siebie w stronę Administracji.
Droga Administracjo, jeśli macie zamiar dawać warny, które za trzecim razem skutkują tygodniowym bądź miesięcznym banem, to proszę dawać je za inne sprawi niżeli takie błahostki. Jeszcze chciałbym dodać, by wypowiedział się tu Mumia z swoją siostrą, Żmiją i sami ocenili czy było to dla nich obraźliwe. Dziękuję.
[Obrazek: tumblr_n8yul7d5aG1thwakmo1_500.gif]
Offline
em411
Head Administrator


Head Administrator

Posty: 258
Tematy: 41
Dec 2014
393
#4
Po rozmowie z Żmiją, ustaliliśmy, że skrócimy Ci karę do trzech tygodni. Mam nadzieję, że następnym razem dwa razy zastanowisz się nad tym, co właśnie chcesz napisać, a tym bardziej, że niedawno ktoś dostał bana z podobnym powodem.
Offline
Leinad
Drzewo


Donator

Posty: 240
Tematy: 42
Aug 2015
105
Ravenclaw
#5
Zamykam, przenoszę.Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2016 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2016 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2016.