Witaj!

[M] The Walking Dead
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#11
Nathan
*Po ciężkim dniu, przyjechał do Ottawy, swoim Jeepem, po czym zamknął go, wstawiając do garażu. Wszedł sobie na schodki, do domu, włożył kluczyk i przekręcił zamek, pociągając za klamkę, oraz wszedł do domu, lekko trzaskając drzwiami. Od razu wszedł do swojego pokoju, rozebrał się z ciuchów i poszedł do łazienki biorąc prysznic. Po wyjściu z prysznica, wszedł do swojego pokoju przebrał się w swoje ulubione czarne ciuchy, oraz odpalił telewizor zasiadając na łóżku, zaczął przyglądać się co dzieje się w świecie. Lekko zmartwionym wzrokiem spojrzał się na kanał lecący, po czym wziął pilot i przyciszył telewizor. Od razu wyskoczył z łóżka i zadzwonił do swojej dziewczyny* **Po usłyszeniu sygnału nagraj wiadomość** Odbierz, oraz włączaj telewizor. *Po czym rzucił smartfonem na łóżko i ponownie wziął pilot oraz podgłosił audycje* Większość ulic zakorkowanych, a kolejki są wielkie... ehh.. kolejny wymysł nauki. *Wyłączył telewizor i zszedł na dół, robiąc sobie coś do jedzenia* A rodzice dalej na wyjeździe... *Po czym wziął jedzenie na górę, oraz położył na biurku dzwoniąc* **Po sygnale, nagraj wiadomość**. Pewnie sobie teraz świetnie odpoczywają. *Położył telefon na biurku, odpalił komputer oraz zaczął sobie przeglądać Youtube'a, a w następnej karcie miał Facebooka, i zajadał sobie jedzenie*
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#12
Harry
*Harry po 15 minutowej przerwie na lunch wraca do swoich papierków* Genialnie! Jeszcze teraz podpisać przetarg z Firmą ''The Best Summer Sunbeds'' i kolejne tysiące polecą.
*Słychać pukanie do szklanych drzwi, po chwili wchodzi 40 - letnia sekretarka, Katie. Ohh Katie, miałaś przyjść do mnie godzinę temu! A teraz tłumacz mi się dlaczego dopiero teraz!

Katie
Lepiej niech Pan władca, król, mistrz i jeszcze inne tytuły zobaczy na wiadomości.

Harry
Katie, wiesz ,że nie lubie jak ktoś mi przeszkadza. Wyjdź.

Katie
Nie zamierzałam przeszkadzać. *Mówi gniewnie, Wyczuwalne jest to ,że Katie zaczyna się Irytować* W telewizji jest ważna wiadomość.

Harry
Do licha ciężkiego! Nie owijaj w bawełnę. Czas to pięniadz! *Zaczyna się bulwersować*

Katie
Nie będę więcej prosiła, musi pan to sam zobaczyć! *Ciągnie Harr'ego za rękę*
Cześć Tongue
eryksuper
Azkaban




Posty: 396
Tematy: 23
Sty 2015
Ravenclaw

#13
Nathan

*Po obejrzeniu całego Facebook'a, wyłączył ową zakładkę, po czym przeszedł na zakładkę z Youtubem i puścił na całe głośniki muzyke, oraz zaczął do niej ćwiczyć, robiąc brzuszki, pompki, podciąganie się na drążku itp. Po skończonych ćwiczeniach wyłączył komputer oraz dalej zaczął oglądać telewizor.* Znowu to samo, choroba i jeszcze raz choroba. *Wstał z łóżka, po czym spojrzał na telefon "Masz wiadomość głosową"* Hm, a to co? *Wziął telefon do ręki, włączył wiadomość i zaczął słuchać, w słuchawce można było usłyszeć kobiecy głos* Nasz powrót, troszeczkę się spóźni. Tata musiał jechać do szpitala, chyba jakieś zakażenie mu się wdało, nie musisz się martwić. *Wsadził telefon do kieszeni, po czym poszedł na dół, zamykając wszystkie okna, z powodu przeciągu jaki panował* Znowu jutro do roboty... *Spojrzał sobie na telefon* A nie, przecież ja jutro mam wolne. *Schował telefon do kieszeni oraz wszedł na górę, włączając komputer, Skype'a zasiadł sobie na krześle i zaczął grać w Team Fortress Classic.* Słyszeliście co się dzieje na świecie? Jakaś znowu choroba. *Z głośników można było usłyszeć męski głos* Pewnie znajdą lekarstwo i przejdzie, dobra przejmujemy te materiały. *Po czym wszystkie głosy z głośników wyciszyły się* Dobra, chłopaki ja spadam. Nie chce mi się dzisiaj grać, sory. Cześć. *Wyłączył kompa oraz zapalił sobie światło w pokoju, i zaczął ponownie oglądać telewizje z większą uwagą*
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#14
Imię i nazwisko:
David Dowell
Skrócony opis postaci:
Historia Postaci:
David jest zwykłym 18 latkiem który żyje sobie na wsi jego rodzice w tym dniu w którym wybuchła apokalipsa wyjechali i mieli wrócić na następny dzień.Więc chłopak miał czas dla siebie spędził czas na oglądaniu telewizji jak i graniu na komputerze dużo wyczytał o chorobie.Przed apokalipsą życie było jego normalne.
Cechy Charakteru:
Jest to chłopak na ogół spokojny lubi trzymać się z dala od wielkich miast lubi swoje spokojne życie na wsi.Jest on typem samotnika wiele wieczorów spędził na przesiadywaniu w swoim pokoju ale jak jest potrzeba obroni najbliższe mu osoby. Jego ojciec uczył go walki w ręcz jak i bronią białą więc dałby sobie rade wrazie ataku na niego. Zwykle jest uprzejmy i miły i nie da rady go wyprowadzić z równowagii ale jest też leniwy.
Wygląd:
Jest to wysoki chłopak o wzroście 180 cm, także jest umięśniony niewiele na twarzy ma dużo piegów i blond włosy na ogół jest szczupły i zadbany.Lubi się ubierać w bluzę i dżinsy jak i modne buty,Posiada bladą cerę i jego jedynymi znakami szczególnymi jak wyżej napisałem są piegi.
Jak znajde podam zdjęcie.
Wiek:
18
Broń:
Siekiera zdobyta w garażu.
EvEnT
Czarodziej




Posty: 151
Tematy: 22
Gru 2014
50
#15
Artem

Wrócił z całodziennej siłki do domu, cały zmęczony i obolały. Zatrzasnął za sobą drzwi na klucz i od razu poleciał do kuchni po coś do żarcia i picia. Gdy otworzył lodówkę od razu chwycił za stejka i piwo, dobre, schłodzone. Szybko uwinął się ze zrobieniem stejka i wziął swój mały zestaw przed telewizor gdzie jak co noc tracił czas gapiąc się w szkiełko i zajadając coś. Przez przypadek surfując po kanałach, zajadając przy tym stejka i popijając piwem, znalazł ciekawy temat dotyczący nowej choroby. Wysłuchał go przez pare sekund a potem zmienił na amerykańską wersję "Dlaczego ja"

Chodzące trupy też coś. Ci popierzeni reporterzy już serio nie mają jakich tematów robić tylko zombie. Ta, już się boję i sram w gacie. Może jeszcze moja matka i stary chodzą po ulicy i zżerają mózgi innym..

Skomentował usłyszane w TV wiadomości i dokończył swój zestaw do końca. Po paru godzinach przed telewizorem postanowił, że już czas w kime uderzyć, więc podreptał po schodach na górę do swojego pokoju i położył się do łóżka w ubraniach
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#16
DAvid:
Po serii gier na komputerze postani\owił poglądać telewizje włączył kanał na którym zaczeli mówić o chorobie i to go bardzo zaciekawiło posłuchał jeszcze chwile a następnie zerknął na zegarek*
Ech trzeba iść spać rano wrócą rodzice.
* po tych słowach wykąpał się i poszedł do łóżką zasypiając.*
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#17
Imię i nazwisko:
Cleo Beneth
Skrócony opis postaci:
[Obrazek: 4FDqyY8.jpg]
Cleo pochodzi ze stanu Georgia, mieszka obecnie w mieście Brunswick. Ma średnie długości włosy które mają kolor jasno brązowy/ciemny bląd = ombre. W mieście ma stosunek neutralny. Trzyma się z swoimi znajomymi, nie wychodzi za często do klubów. Z racji że mieszka w małym mieście, zna architekturę prawie wszystkich dzielnic,ulic. Jest zwinna,sprytna oraz przyjacielska. Umie wyczuć odpowiednią chwilę do zaatakowania gdyż nie tak dawno, koleżanki na 20 urodziny zabrały ją na strzelnicę, gdzie była mistrzynią [jakby urodziła się z darem strzelania]. Ma prosty,gładki nos. Zazwyczaj usta ma pomalowane jasną wiśniową pomadką. Ubiera się dość przyzwoicie. Zawsze w torbie nosi na wypadek plastry czy jakieś tabletki na bóle głowy lub kaszel. Aktualnie pracuje w Costa Coffee.
Wiek:
22
Broń:
Nóż myśliwski od dziadka
danpa030700
Czarodziej




Posty: 119
Tematy: 4
Lut 2015
20
#18
Harry
*Harry poszedł z Katie, Do saloniku przy recepcji na dole i przysiadł się do grona pracowników wgapionych w wiadomości. Po 10 minutach wsłuchiwania się w komunikaty o chorobie, Harry złapał się za głowę, mówiąc cicho by nikomu nie przeszkadzać w słuchaniu* Do diabła! Jeśli dużo osób zarazi się tą chorobą, mój biznes padnie. Nikt nie będzie przyjeżdzał do hotelu!

*Spojrzał na zegarek, widniała godzina 18.20* Dobra! Mam pomysł musimy szybko obniżyć ceny i zrobić dobrą reklamę, by nasz hotel zyskał w krótkim okresie dużo odwiedzających.
*Powiedział to już zdecydowanie głośniej, by pracownicy usłyszeli* Dobra! To bez zbędnego ale, Katie robisz raporty, Tom ty zajmujesz się reklamą, Wy tam gołąbeczki zajmujecie się by znaleść w sklepie wygodne leżaki czy coś, wiecie mam zamiar zrobić SPA, A ty Eric pomożesz mi w spisywaniu cen, i zachęcaniu przechodniów.
*Podszedł do telewizora, po czym go wyłączył, reszta z kilkoma marudzeniami, zabrała się do roboty*
Cześć Tongue
Daniello26
Jedyny w swym rodzaju




Posty: 228
Tematy: 23
Lut 2015
179
Ravenclaw
#19
Cleo

*Robiąc kawę, włączyła pilotem telewizor w kafejce*
Z ostatniej chwili, nowa zaraza się rozprzestrzenia.... *głośno słychać z telewizora*
*Słuchając uważnie, dziewczyna podaje klientce kawę*
**Wszyscy w kafejce co siedzą na fotelach uważnie przysłuchują się telewizorowi**
Proszę jednak mi zapakować na wynos *mówi jeden z klientów*
Mi też, pierwszy zamówiłem! *krzyczy inny klient*
**Słychać odgłosy krzyczących nawzajem to ludzi**
*Cleo jest zdezorientowana, tłumem ludzi.*
**Jedni próbują jak najszybciej wyjść przez drzwi, drudzy zaś chcą odebrać zamówienie**
Spokojnie! *krzyczy koleżanka obok Cleo
*Podczas zamieszanie, Cleo szybko wychodzi tylnymi drzwiami*
Co się dzieje... to nie jest prawda..Cleo to nie jest.. prawda *szepcze sama do siebie*
**Biegnie z całych sił do domu, spoglądając to na zegarek [godzina: 18:25]**
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#20
David
*po wstaniu z łóżka się obrał a następnie zszedł na dół licząc że wrócili do domu ale nikogo nie został*
Dziwne powinni już wrócić.
*Zrobił sobie śniadanie a następnie je zjadł i spróbował do nich zadzwonić jedynie bo było słychać Poczte Głosową.*
Dziwne zwykle mieli telefon włączony.
*wyszedł na ulice spoglądając czy wszystko w porządku*



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.