Witaj!

Podanie na Woźnego
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#1
[IC]

Imię i nazwisko: Jack John Falcon
Wiek: 30 lat
Miejsce urodzenia: Detroit, Michigan, USA
Wykształcenie(Hogwart = Podstawowe): Podstawowe
Posada, na którą aplikujesz: Woźny
Dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać tę posadę?:* Jestem młodym czarodziejem z wysokimi ambicjami. Uważam, że pracowitość jest jedną z moich zalet. Szybko adaptuję się do nowych sytuacji i środowisk. Sądzę, że moje umiejętności nabyte w Hogwarcie oraz na różnorodnych kursach pozwolą mi dobrze wypełniać obowiązki wynikające z pełnienia funkcji woźnego. Kolejną moją zaletą jest sumienność. Dzięki niej wypełniam wszystkie powierzone mi zadania z niezwykłą dokładnością i starannością. Młody wiek sprawia, że łatwo dogaduje się z młodym pokoleniem czarodziejów i potrafię zrozumieć ich problemy.
Oceny z SUMów i OWUTEMów(z przedmiotu, którego chcesz nauczać lub wszystkie, jeśli składasz podanie na inną posadę): [OOC: Niestety nie pamiętam Wink]

[OOC]
Nick w grze: Michael
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Tak, byłem woźnym dwa razy.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):* Pierwszym argumentem za tym, że ja powinienem dostać tę posadę jest moje doświadczenie. Gram na serwerze od paru lat, mam jakąś tam wiedzę i wiem co jest grane. Ostatnimi czasy miałem delikatną przerwę w grze, lecz zamierzam wrócić z odświeżonym zapałem do gry. Jako że wracam, chciałem znaleźć coś, co będzie zatrzymywało mnie na serwerze, bo świat dorosłych w tych realiach jest nudny. Jedyną wolną posadą która nie wymaga stawiania się często w określonych godzinach jest akurat woźny, dlatego zdecydowałem się wystartować w tym castingu. Myślę, że spiszę się w tej roli i będę potrafił odpowiednio wczuć się w grę woźnego.
Nazwa Skype: michaelhpspl
Michael
Azkaban




Posty: 219
Tematy: 36
Gru 2014

#2
Refresh
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#3
Odrzucam



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.