Witaj!

Podanie na Woźnego
Raliv1910
Azkaban




Posty: 3
Tematy: 2
Gru 2014

#1
[IC]
**Do dyrekcji Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie przyleciała duża, brązowa sowa - na oko puchacz. W dziobie trzymał kopertę zaadresowaną do dyrektora. W środku znajdowały się dwie kartki.**

**Kartka pierwsza**
**Kartka druga**




[OOC]
Nick w grze: Raliv1910
Czy masz jeszcze inne konta?: Tak.
Czy masz już jakieś doświadczenie(jeśli tak, to jakie?): Częściowo, prowadziłem kilkanaście zajęć na postaci ucznia. Jako woźny- nie.
Argumentacja OOC(Dlaczego ty i czemu startujesz na tę posadę?):
Sprawa wygląda następująco. Posiadam postać dorosłą, oraz świeżo narodzonego dziecka. Na postaci dorosłego nie posiadam pracy, a więc zgłaszam się do szkoły, ponieważ w świecie dorosłych wieje nudą, nie ma prawie nikogo. W Hogwarcie czekają mnie liczne akcje z osobami dorosłymi, oraz uczniami. Mam sentyment do szkoły i chciałbym jakoś uczestniczyć w jej życiu. Mam sporo pomysłów na odgrywanie właśnie na tej posadzie. Dlaczego ja? Ponieważ potrafię tworzyć dobrej jakości akcje, uniwersum nie jest mi obce, oraz mam pomysł na odgrywanie woźnego. Pomogę nauczycielom w szlabanach dla uczniów, liczne akcje sprzątania każdego zakamarka szkoły, oraz pilnowanie szkoły po ciszy nocnej. Potrafię zaaklimatyzować się w tę posadę, będzie to coś co podniesie też mój poziom jeszcze bardziej. Nadmieniam, iż na serwerze gram od roku 2012, a więc już ponad cztery lata, więc mam już jakieś doświadczenie w RolePlay. Smile
Nazwa Skype: mzawaa1
mumia1230
Dyrektor



Donator

Posty: 351
Tematy: 48
Gru 2014
836
#2
Akceptuje



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.