Witaj!

Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[APELACJA]Xahias
Online
Xahias
CzarodziejPosty: 19
Tematy: 3
Lip 2016
9
#1
Osoba nakładająca karę: Nico

Powód nałożenia kary: Odwalanie+ Sprzedawanie itemów bez rejestracji

Czas trwania kary: 1 miesiąc

Opis sytuacji:  Otóż odgrywałem akcje, dość niestosowne akcje, z pewnym przedmiotem. Nie miałem zgody, a owy medalion dostałem od gracza Ceril0, podobnież ma zgodę. Dzisiaj dowiedziałem się iż dostałem bana na jeden miesiąc za Odwalanie, do czego się w 100% przyznaje, lecz sprzedawanie przedmiotów bez rejestracji? Ja bardzo przepraszam, ale w życiu czegoś takiego nie zrobiłem. Jeżeli zrobiłem, to poproszę osobę, która powiedziała administracji o takowej rzeczy, o jakiś Screenshot, czy cokolwiek. Jeszcze raz przyznaje się, do owego czynu jakim jest odwalanie z mojej strony. Jedynie co mogę dodać, to otóż fakt, iż mojej postaci zabrano medalion, i zabrał go PrawdziwyZiela. 

Argumentacja: Rozumiem bana za odwalanie, ale na cały miesiąc, według mnie jest to lekka przesada. Sam Szarik, czy Paula1074, dostali bana za akcje +18 na tydzień, lecz ja dostałem za jakiegoś wyimaginowanego "przyjaciela" na cały miesiąc. Sprzedawanie itemków bez rejestracji, jeżeli chodzi o medalion, PrawdziwyZiela, zabrał medalion jak wyżej wspomniałem oczywiście w IC. (Itemku OOC nie dostałem). Może ban jest słuszny nie mam pojęcia, ale historia z Sprzedaniem Medalionu, jest grubą przesadą. Mam nadzieję iż moja apelacja jest jakoś zrozumiana. 
[Obrazek: alan-rickman-rip-gif-pixel-art-2774369.gif]
Offline
Ceril
MaleficentPosty: 44
Tematy: 9
Maj 2016
42
Ravenclaw
#2
Tak, więc dodam od siebie, bo jestem odrobinkę w tą sprawę zamieszany. Medalion dostałeś ode mnie, ale miał jedynie pokazywać nastrój osoby noszącej oraz po wypowiedzeniu trzykroć frazy 'periculum' medalion osoby trzeciej robił się ciepły oraz zmieniał swój kolor na czerwony. Tyle z mojej strony, dziękuję.
[Obrazek: tumblr_n8yul7d5aG1thwakmo1_500.gif]
Online
Zamaskowany
PRZEGRAŁ WSZYSTKOPosty: 31
Tematy: 8
Lip 2016
19
Ravenclaw
#3
Wiele osób pisało Ci , że robisz non-rp z tym medalionem. Jednak ty to miałeś gdzieś i dalej robiłeś swoje. W dodatku gdy prosiłem Cię o ss'y zgody na posiadanie medaliku zacząłeś kłamać, że jesteś u kuzyna i dodałeś, że nie  będziesz mu komputera śmiecił jednym zdjęciem. Jak dla mnie ban jest całkowicie zasłużony.
Offline
eryksuper
Ten Duch bez nogiPosty: 429
Tematy: 23
Sty 2015
82
Ravenclaw
#4
Ty mi pisałeś że robie Non RP, i jakoś nie zignorowałem tego. A komputera jednym zdjęciem, chętnie Ci zrobiłem screena, i wysłałem na Imgur. I nie dodałem iż nie będe komputera jednym zdjęciem, zaśmiecał.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Cóż, chyba nie musze jeszcze mówić, iż jak dostałem bana to z chęcią napisałeś "DOBRZE CI TAK"
[Obrazek: tumblr_m29o1wvc9W1r94pqh.gif]
Offline
Veniqui
Mizogin.Posty: 338
Tematy: 17
Gru 2015
351
Slytherin
#5
W sumie byłem przy tym jak już kilka razy odwalałeś i to nie było zwykłe odwalanie typu skakanie czy krzyczenie tylko robienie NON-RP. Mając 11 lat nie bałeś się ani troszkę wampira. I ból, który Ci sprawiłem poprzez bicie Cię, kopanie (z siłą wampira rzecz jasna) ignorowałeś i po paru sekundach wstawałeś i ignorowałeś WSZYSTKO, następnie gdy niedźwiedź rozwalił Ci twarz, a ja zająłem się opatrunkiem, ściągnąłeś go i zacząłeś za mną biegać, tłumacząc się uwaga "MOJA POSTAĆ DUŻO TRENOWAŁA JAK BYŁA MAŁA". W dodatku nie byłeś jeszcze w Hogwarcie, a używałeś zaklęć jak podnoszenie jakiegoś cholernego piasku i nie bałeś się ani trochę faktu iż rekiny obok Ciebie pływały w dodatku mając 11 lat lajtowo odsunąłeś dwie stojące sofy i krzesło. Moim zdaniem to jest NON-RP i tylko czekałem aż w końcu ktoś się tym zajmie i tym Twoim super uber zajefajny medalionem, który sprawia, że jesteś nieśmiertelny najsilniejszy i w ogóle wszystko. Tyle z mojej strony, mam nadzieje że chociaż troszkę pomogłem w ocenieniu sytuacji administracji.
kocham swinki
[Obrazek: giphy.gif]
Offline
Polwert
Minister MagiiPosty: 788
Tematy: 119
Gru 2014
677
Slytherin
#6
Apelacja przedawniona, poza tym banicja nadana słusznie, a nadający nie wykazuje chęci zmiany swojej decyzji, tak jak i jego przełożeni.

Zamykam i przenoszę.
[Obrazek: giphy.gif]Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gościPolskie tłumaczenie © 2007-2017 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2017 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2017.