Witaj!

[Apelacja] Mapi
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę:
merlin0
Powód nałożenia kary:
"Specjalne prowadzenie cudzej postaci na śmierć czyli natarczywe Non-RP"
Czas trwania kary:
Z początku została narzucona na miesiąc, dzisiaj (gdy sprawdzałem dokładny powód nałożenia kary do apelacji) trwa ona 2 tygodnie (nwm kiedy to się zmieniło)
Opis sytuacji:
O kurde, od czego tu zacząć... Jest TCD, gram cudzą postacią (nie wbiła, chcieli, abym ją odegrał, to odgrywałem). Wszystko leci pięknie i tak dalej. W końcu napotykam się na grupę Krukonów. Swanes, Julia154 (bodajże również odgrywana przez innego gracza), oraz standardowo ich zwierze. No to pojedynek, kończy się na tym, że dostaję z drętwoty. Potem zwierzątko odgrywa, że ogniem spala ubranie, a potem ogień rozprowadza na całe ciało. No i tak se poszli, gdy postać płonęła. Po chwili wbiła reszta, akcja została cofnięta tylko do mniejszych oparzeń. Ja w międzyczasie walnąłem szybkiego afka, gdy wróciłem już miałem banika.
Argumentacja:
No cóż, cała akcja ogólnie wydawała mi się dziwna, jednak jej świadkami był KidModerator (no mniejsza z nim, może nie ogarnął, trudno), oraz Moderator (Swanes). Uznałem, że gdyby cokolwiek było nie tak, to Swanes by się łaskawie odezwał, że nie może CKnąć, podpalić itd. (W końcu osoba paląca się i pozostawiona pod Drętwotą niezbyt może się ugasić, czy cokolwiek zrobi, więc śmierć to kwestia czasu). Więc ja w sumie niezbyt miałem co do powiedzenia. Nie uważam, że zasłużyłem na bana, a nawet jeśli, to nie na miesiąc (czy tam teraz już dwa tygodnie).
Biegaczysko
Czarodziej




Posty: 106
Tematy: 10
Gru 2014
541
Hufflepuff
#2
Jestem za unbanem. Nie jest winą zbanowanego, że kierowana przez niego postać została dotkliwie poparzona. W takim stanie rzeczona postać IC znalazła się w wyniku akcji, na którą zbanowany nie miał wpływu. Ponadto uważam, że jeśli osoba, o której mówi zbanowany, rzeczywiście zgodziła się na kierowanie swojej postaci przez zbanowanego, powinna być gotowa na wszystkie konsekwencje z tym związane. Sprawę unbana uzgodnię jeszcze z Erykiem.

//Biegaczysko: +3 pkt za mini-modding.

Co to ten mini modding?
Vega jak się dowiedział że Nicolas zmarł:
[Obrazek: https://i.makeagif.com/media/7-13-2015/SsbWUc.gif]
Mikowskyy
Udzielający się na forum



Donator

Posty: 1,105
Tematy: 60
Gru 2014
172
Ravenclaw
#3
Tez jestem za unbanem ponieważ jak wspomnial nie było szans na to by zaarakować oczywiście po oderwaniu Dretwota nie miał szans by uniknąć ognia.
Adrian
Czarodziej




Posty: 451
Tematy: 36
Maj 2015
480
Ravenclaw
#4
Witam.
Ja także jestem za unbanem dla gracza o nicku Mapi, po wnikliwej konwersacji przeprowadzonej z owym użytkownikiem stwierdzam poniższe fakty.
1. Nie daje się nikomu odgrywać swojej postaci.
2. Gracz Mapi nie miał kompletnie możliwości.. JAKIEJKOLWIEK aby obronić postać przez siebie odgrywaną, podczas gdy, cytuje ''po oderwaniu Dretwota nie miał szans by uniknąć ognia.''.
3. Gracze postronni w tej akcji czyt. ''przeciwnicy'' Mapiego, przeprowadzili akcje zwyczajnie dla typowej ''bk'', więc to oni powinni zostać ukarani za swoje nieznacznie głupie postępowanie.

Mam nadzieję że wszystko wyjaśniłem w miarę wnikliwie. Sprawę unbana będę musiał jeszcze uzgodnić z Biegaczyskiem i jego kolegą.

//Biegaczysko: +3 pkt za mini-modding.
„Forgive your enemies, but never forget their names.” ~ John F. Kennedy
GrubszyNizReka
Mówili że mi ten hajs oddadzą :/




Posty: 1,368
Tematy: 40
Gru 2014
Gryffindor

#5
Byłem przy akcji i mogę potwierdzić tylko to co napisał Mapi w apelacji.
Po co sie wypowiadać po prostu to tutaj zostawie.

Cytat:• Lackbergi Ognia – drobna pirokineza, kontrolowanie lekkich płomieni.

Samuela
zapraszam




Posty: 176
Tematy: 6
Lip 2016
Ravenclaw

#6
Jestem za unbanem ponieważ  postać nie miała szans by uniknąć  w jakikolwiek sposób ataku.  
Tak zwani ,przeciwnicy' przeprowadzili akcje BK.
Mapi
Antychryst Alchemista



Pracownik Hogwartu

Posty: 451
Tematy: 62
Sty 2016
712
Slytherin
#7
Ciesze się z waszych pozytywnych odpowiedzi i tak dalej, ale ja poproszę o odpowiedź merlina (bo to od niego w końcu zależy cała sprawa)
merlin0
Weteran




Posty: 1,084
Tematy: 162
Gru 2014
2,523
Ravenclaw
#8
Unban przyznany
Deleted
Mugol


 
#9
Wszystko zostało już wyjaśnione, więc mnie nie pozostaje nic innego, jak posprzątać.

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.