Witaj!

Podanie na Ucznia
Kaszuko
Czarodziej




Posty: 1
Tematy: 1
Sie 2016
0
#1
Imię i nazwisko: Nicholas Jakes
Miejsce urodzenia:Anglia
Status krwi:100%
Cechy charakteru:Młody Nicholas jest bardzo odważny zawsze staje w obronie niewinnych, nigdy nie ucieka jak widzi byle jakiego malutkiego pajączka, jest także bardzo szczery rzadko kiedy zdarza mu się kłamać chyba, że jest to bardzo wyjątkowa sytuacja. Również jest bardzo szlachetny, jak widzi np. małego chłopca na korytarzu to nie przejdzie obok i pomyśli sobie: ''Mam to w nosie idę dalej nie mam czasu!'', tylko podejdzie i zapyta co się stało i postara się pomóc. Jest także bardzo sprawiedliwy on nie faworyzuje jednej strony bardziej od drugiej. Lubi nawiązywać nowe znajomości, ale nie jest jednak też tak bardzo ufny. Ma całkiem dobre podejście do nauki.
Wygląd postaci:Jest to brunet o  średnim wzroście, o niebieskich  oczach i silnych ramionach jak, że i nogach.
Historia postaciTongueewnej lipcowej nocy na świat przyszedł mały Nicholas Jakes, był to mały chłopiec, którego rodzina była czarodziejami od pokolenia do pokolenia jego rodzice też postanowili, że młody Nicholas zostanie czarodziejem, od samego jego przyjścia na świat jego rodzice urządzali mu pokój z czapkami czarodziei i różdżkami. Jego rodzice bardzo pragnęli, żeby to pokolenie czarodziei ciągnęło się i ciągnęło już w wieku 7 lat rodzice opowiadali swojemu synowi jak to było jak oni byli w szkole zwaną Hogwartem. Opowiadali mu o lekcjach i swoich starych przyjaciołach oraz przestrzegali go przed złymi ludźmi, którzy podają się za tych dobrych. Młody Nicholas słuchał swoich rodziców i z dnia na dzień co raz bardziej marzył o niesamowitej szkole zwanej Hogwartem. Pewnego dnia 9 letni Nicholas siedział w swoim pokoju i czytał książkę, nagle stało się coś niesłychanego jego wazon z kwiatami zaczął obok niego lewitować, chłopiec ze zdziwieniem popatrzył się na wazon i rozkojarzył się, chwilę po tym wazon upadł na łóżko. Chłopiec od razu zbiegł po schodach poinformować swoich rodziców o tym co przed chwilą się wydarzyło. Dwa lata później dostali list z Hogwartu. Chłopiec nie był tym zbytnio zaskoczony lecz pod ekscytowany.  

Skąd dowiedziałeś/aś się o serwerze: od gracza MrKarMal

Czy przeczytałeś regulamin serwera Hapel.pl? Tak, przeczytałem regulamin.

Składając podanie, akceptuję regulaminy serwera Hapel.pl i zobowiązuje się do ich przestrzegania.
Leinad
...



Donator

Posty: 364
Tematy: 37
Sie 2015
170
Slytherin
#2
Zaakcpetowane.

[Obrazek: 58FGqR8.png]

[Po rangę na serwerze zgłoś się pisząc na /helpop moje podanie zostało zaakceptowane - link do podania.]



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.