Witaj!

[APELACJA] Victor
therafal10h
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Cze 2016
49
Slytherin
#1
Osoba nakładająca karę: em411
Powód nałożenia kary: Bug Abusing [SS> CLICK! ]
Czas trwania kary: Perm
Opis sytuacji: Sytuacja Wygląda następująco że Gracz Pusieł podał mi akcje *Szuka Muszelki* i zacząłem tak szuka i szukać znajdowałem sykle Glony i inne rupiecie kiedy znalazłem te sykle chciałem je wymienic na Galeony i tak patrze że pokazuje ,że nie mam sykli a miałem trochę [24 razem z koleżanką szukałem muszelek], poczym podszedłem do baru żeby proszki fiu kupić ale też nie mogłem, no to podszedłem do ruletki i wpisałem ./ruletka wpłać [trzymając Sykle oczywiście] no i poszła maszyna w ruch [ Click ] Poczym Pokazałem sposób Reset Aka Zamaskowany
Kiedy już doszedłem do okazałej sumki 15-17k przestałem robić i pokazałem jak to sie robi zamaskowanemu.
Potem spytał się czy da się zrobić szybciej żeby powtarzało sekwencje ruchów klawiatury "T" "Up" "Enter" [bo tylko trzeba było zrobić, Więc mu zrobiłem i tak nabijał.
Po Jakimś czasie kiedy moja postać siedziała w szkole i zamaskowany nabijał pomyślałem że będzie mi przelewał codziennie po 500k [Click (Piątek)19.sierpień.2016]
Argumentacja:
Chciałbym napisać że przyznaję się że dodawałem sobie żetony tymi syklami [ ScreenShot 1 Screen Shot 2 Screen Shot 3 ] oraz do stworzenia takowego bota który powtarza Daną sekwencje [ Dane ]
Na dole jest spis osób które mogą być w to zamieszane i które wzięły odemnie Galeony


Jak Zauważyłem administracja dodała tabele kar i chciałem sie do niej odnieść że to było moje pierwsze wykroczenie Zacytuje pewne fragmenty:

F.Bug Abusing
"a) pierwsze wykroczenie: blokada konta na 7 dni."

F.Boty
"a) pierwsze wykroczenie: blokada konta na 7 dni."

Dlatego wiadomo powinien dostać bana na 2 tygodnie [14Dni], w tym zastosuje podkreślenie i ponownie powtórzę że to był mój pierwszy przypadek którego nie powtórzę jakby kara została zmieniona na te 2 tygodnie.




Jeśli Opis i argumentacja przekonała Administracje to prosił bym o zmienie kary Perm na tym czasowy Ban [2Tygodnie]


 Prosiłbym żeby tylko administracja się udzielała pod tym tematem
Dziękuje.
therafal10h
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Cze 2016
49
Slytherin
#2
@Refresh
chciałbym żeby gracz zamaskowany nie kopiował mojej treści. Dziękuje
Ceril
Azkaban




Posty: 42
Tematy: 9
Maj 2016
Ravenclaw

#3
Nie obchodzi mnie to czy dostanę teraz +437579327 za mini moding, ale chciałbym Ci coś powiedzieć. Tabela kar została wprowadzona po twoim banie, więc nie masz co się o to ubiegać. Pozdrawiam i tylko czekam na kidmoda co da mi ileś za mini-modding

//Pecie: Ładnie opisane. @Up Prawo nie działa wstecz.
Ps. Nie udzielaj się w apelacjach innych, jeżeli nie jesteś z nimi powiązany.
Deleted
Mugol


 
#4
Jakże wskazane jest odświeżanie apelacji, od której zależy Twoja gra na serwerze, co dwadzieścia cztery godziny,  w taki sposób jakby to był wątek z ogłoszeniami o szukanie członków rodziny. Czekaj cierpliwie i nie przypominaj się uporczywie. Twoja apelacja nie zostanie pominięta.

Jeśli o mnie chodzi, to proponuję trzytygodniowego bana, wraz z kasacją wszystkich pieniędzy (tych zarobionych legalnie lub nie), a także permanentną blokadę na gry hazardowe.

PS Tabela kar została wprowadzona jeszcze przed Twoim banem, więc może być ewentualnie propozycją zmniejszenia kary, a nie punktem odwołania do niej. Swoją drogą, miesięczny ban byłby pewnie dobrą nauczką.
em411
Head Administrator



Head Administrator

Posty: 363
Tematy: 61
Gru 2014
779
Hufflepuff
#5
Jak masz zamiar odpracować szkody wyrządzane serwerowi swoim postępowaniem?
therafal10h
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Cze 2016
49
Slytherin
#6
Zbytnio nie wiem jakbym mógł odpracować to co wyrządziłem na serwerze ale chciałbym osobiście przeprosić za próbę zdobycia łatwego majątku oraz wywyższania nad graczami moim nielegalnie zdobytym majątkiem.
therafal10h
Czarodziej




Posty: 37
Tematy: 7
Cze 2016
49
Slytherin
#7
@Refresh
Deleted
Mugol


 
#8
Otrzymujesz unbana.


Zadecydowaliśmy, że Twoja postać traci wszystkie pieniądze, zarówno te uzyskane z winy błędu gry, jak i te legalnie zarobione. W in charcter powodem utraty, była gra va bank w ruletkę i sromotna przegrana.

Jesteś także objęty trzymiesięcznym (do 8 grudnia) zakazem uczestnictwa w skryptowych grach hazardowych, nawet jakbyś miał wygrać tylko jednego knuta.

Zamykam i przenoszę.



Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten temat 1 gości



Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.
Theme by XSTYLED modified by Hapel Dev Team © 2015-2024.